Téma: RCF LF21N451

co si myslite o tomhle repraku? je asi novej co ale za ty prachy to bude asi delo..
http://www.rcfaudio.com/vediMacro.phtml … roduct.htm

http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=92527

Web

Re: RCF LF21N451

oproti mnoha 18" bude pomalej. ale jinak to bude kus slušnýho repráku. I na prodance dopadlo měření slušně. Jen bych to asi viděl na pevný instalace. 200-250l bednisko pro tohodle cvalíka....

Re: RCF LF21N451

Taky po tomhle kusu zemětřesení pokukuju. Už někdo máte zkušenosti do jakýho skeletu by byl ideální?
Původně jsem ho chtěl cpát do horny, ale pokud někdo máte nějakej ozkoušenej recept, sem s ním. Potřebuju aby pracoval s polu s MT18 SUB + EM151(ty jsou jen provizorní, budu časem dostavovat pořádnej satelit)

Re: RCF LF21N451

Že jsi to vlákno nenechal spát wizarde_x. Na ty vaše miniakce bych pod 21" ani nešel. Kam na ty nápady chodíte?

Re: RCF LF21N451

Co říkáte na použití jako domácí sub? smile

Re: RCF LF21N451

21'' na doma? to máš tak velký obývák? smile

Re: RCF LF21N451

Ne, zcela vážně,... do čeho to osadit?

Re: RCF LF21N451

..ideální na popraskání zdí v obývacím pokojíčku big_smile

Re: RCF LF21N451

jak napisal crash.. vhodny na pevne istalacie.. snad to nechcete nosit zo sebou..

Re: RCF LF21N451

Vždyť je to neodym... je to rozhodně lehčí almara než kde jaký ferity, nebo kde jaký 2x18 děla... Na netu nikde žádnej skelet není krom 21 superscoopu od mogaleho... a ten se mě zrovna moc stavět nechce...

Re: RCF LF21N451

Pitomci. Na doma supr, taky jsem ho chtěl, ale proč na akce pod 18ku ???

Re: RCF LF21N451

O RCF LF21N451 uvazuji tez.Ale chtel bych tyto RCFka dat dve do jedne  neprimo vyzarujici ozvucnice (dle parametru EPB).

Re: RCF LF21N451

Do horny ne.

Re: RCF LF21N451

Slo by to do BR? Jaky by melo mit objem?

Re: RCF LF21N451

2 frank... protože mě přijde lepší 21+18 než 2x 18.... tahle 21 klidně zahraje od 35hz,... no a mt 18 ky maj pod 50 hz velkej pokles,... takže by basová sekce hrála mnohem níž a mnohem mohutnějc... jen to chce vykutit tak, aby se to s tim MT18Subem dobře sčítalo... jako satelity se pak dá něco 2x12 nebo 2x15 s poctivim driverem, tím se zajistí pořádnej kick a dostane se z toho skoro přímá charka 35hz-16Khz... takže ultimátní řešení wink

Re: RCF LF21N451

Napadlo me (ale nevim jestli to neni "blbost") ze "na jednu stranu" by to RCFko vyzarovalo do bandpass a "druhou stranou" do sneka.Ale jelikoz by v boxu byly repraky dva tak by meli spolecne vyusteni zvukovoudu (snek a bandpass)

Re: RCF LF21N451

eminence, vymyslas somariny, ktore by si ani nahodou nevedel odladit.

Do BR je to akurat.

Aky ma vyznam to dat spolu s MT18? prave to je problem to dat, aby sa to scitalo, ibaze si to podelis na basoch, ale to je blbost mat 2 rozne BR suby.

Re: RCF LF21N451

Mě by doma 200 litrová almara nevadila a ani tak o výkon jako takový mi nejde, hrát to musí jak kokot smile.
Jinač kdybych měl s tím zvučit venek, asi bych volil klasiku br, možná by se hodil i do šneku, ale nejsou na to reference.

Re: RCF LF21N451

Ok,.. má někdo nějaký plánky?

Re: RCF LF21N451

tak,... šmejdění po netu konečně přineslo ovoce.
tohle hodili na net chlapáci z RCF    http://www.rcf.it/c/document_library/ge … E-4308.doc   

Jen mi přijde, že je dost vysoko naladěná