(upravil opamp 12. 12. 2008 12:23)

Téma: STM rozšiřuje portfolio :-)

Nestačím se divit,

STM nabízí nové výkonové trandy pro audio smile Nicméně názvy vám asi cosi připomenou smile

http://www.st.com/stonline/products/lit … ta1943.pdf
http://www.st.com/stonline/products/lit … tc5200.pdf

Kompletní list "low voltage, high performance" řady je zde:

http://www.st.com/stonline/stappl/produ … NP139=1228

A tady je nějaké "motivační" povídání:

http://www.st.com/stonline/products/fam … stcxxx.htm


Uvidíme, jak si budou stát v praxi smile

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

vypadá to že mají výrazně horší linearitu a o chlup lepší SOA ve srovnání s toshibama zřejmě něco za něco ale jinak slibné - a snazší zaručenost původu (sankeny taky nejsou tak lineární trochu je to připomíná)
Jsem zvědav na dostupnost a cenu !

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Vypadáto, že původní barevné Toshiby měly mnohem lepší SOA, než se uvádělo.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Přesně. Černozelené páry A1302/C3281 v nejstarších koncích ZECK řady PT jsou zcela nezničitelné, ty zesíky s nimi lidem jedou dodneška a spolehlivě.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

pak se začly pajcovat a šly do kopru.... naštěstí je začali vyrábět v ON semi. Ty vydržej taky opravdu hodně moc. Jsem zvšdav jak si ti hoši v STM povedou.

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Kdyby měl někdo přístup k SOA testeru (já si toho Bradleyho ani neužil sad), rád bych se vnutil se vzorky, mohl by se udělat výzkum na starých-novějších-nejnovějších Toshibách, to samé Onsemi atd.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Má někdo možnost to otestovat? Vynasnažil bych se dodat STM vzorky.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Nemůžeš zjistit, co za mašinu či metodiku používají přímo u pramene ? smile

Já zkusím zjistit, komu prodali ty další mašinky, ta moje měla být demo, druhá nebo třetí prodaná do ČR.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Zjistím to asi těžko - bohužel se nemohu moc šířit proč.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

No jo, neboj, já nerozkecám, že vývojové oddělení sídlí v jurtě uprostřed stepi a jaka nemaje, nemůžeš ho navštívit lol. Furt jseš na tom líp než Bohoušek, jdou po něm tajné služby smile

Web

(upravil dawsoo 12. 12. 2008 20:06)

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

opamp:
Po dlouhý době dobrá zpráva Ondro,  konečně napadlo STmicro dělat i modernější výkonový diskrétní polovodiče smile ne jen šnečí BD a TIP...   Jsem zvědavej na to na kolik příjdou. Dokázal bys to sehnat? Zajímaly by mě ty co jsem psal pistolemu.

Pistole:
Tome jsou tam i ty odvozeniny od Toshib o kterých jsme mluvili 2STA2121/2STC5949 smile

Není co dodávat...

(upravil pistole 13. 12. 2008 0:57)

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

kde se dají objednat ondro? se samply nemám žádné zkušenosti...

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Vydrž! Pokud budou, ozvu se Ti!

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

oki potřebuji min 6 párů optimálně model 2120 v TOP3 - je to na vyzkoušení v zesu.

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Určo dej ondro vědět kdyžtak do mailu nebo pokecáme přímo osobně smile

Není co dodávat...

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Dobrá zpráva Ondro, kdy byl nějakej sampl navíc, tak bych měl taky zájem o jeden páreček 2STA1943/2STC5200...

Web

(upravil sinclair 15. 12. 2008 8:48)

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

No, ty TO3 vypadají jako pěkné hustotranzistory, ale pohledem na SOA nic moc, je to podobný jako u starých MJ15024/15025, tedy 50V/5A a pak to fičí fofrem dolů, na 100V už jen 1A. Takže těch 250V závěru tam moc využitelných není...ale zas berme v úvahu, že jsou to rychlé potvory, mají přeci jen 25MHz a ty mají SOA vždycky horší, než 4MHz idiotfesty.
Uměl bych si s nima představit sakra dobrý a odolný /TO3/ zesilovač na středovrchy do PAčka.

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Jen jsem zvědavej, jak dlouho bude trvat, než se začnoul pajcovat ......:)

Web

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

pajcujou se originály ! takže když někdo bude chtít dělat pajcy napíše si na to TOSHIBA.

Re: STM rozšiřuje portfolio :-)

Takže tím je pravděpodobnost  že si koupím třeba padělané 2STA1943/2STC5200 hodně snížená........což je dobře...

Web