Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

dawsoo vítej zpět do klubu smile

Chtěl bych se tě pozeptat - do jakého penálu bys doporučoval zavřít ten jedenáctipalec od Etonu? Já si zatím jen hraju se simulacema...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Pepe, kdyby ten etonni 11" nebyl tak IMHO-hnusnej (jako vsechny etonni membrany), tak je to idealni reprak. sad

(upravil pepe 25. 2. 2009 11:50)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Viděl jsi ho ve skutečnosti? Já jsem byl příjemně překvapený... Ale stejně si imyslím že nejpěknější je zezadu smile Koš a magnet je fakt pěkně a pečlivě provedený. Zpracování je opravdu příkladné.

Původně jsem ho chtěl zakrýt rámečkem s tkaninou, teď mi to ale připadá škoda...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Pepe:
Já bych ho dal do podobný bedny jako Sýkora (Araghorn) nebo Pistole (3p velkobedna) tj něco kolem 70-90l není to tak kritický si myslím,doladit na přesno délkou BR a tlumením bedny to vždy půjde a stejně vždy bude třeba.

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Tak to je potvrzení mých simulací... Ten basák si nechá docela hodně líbit, i při nízkém ladění má přijatelné DF.

Díky za radu

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

pepe: jojo, mel. 12" i 11". Zpracovani, kos ze predu i magnet jsou nadherne, ale ja se proste esteticky nesmirim s etonnimi membranami, to je cele. smile

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Každý má nějaký vkus smile

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Čau Davide. Jsem rád, že jsi BACK wink Přeju ti, ať ti zdravíčko nějakou dobu vydrží! Držim ti palce s cigárama a těším se na recenzi TangBandů wink

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Junglist:
Péťo díky... kerý ty tam máš tangboše? Já mam W4-656 a W5-1611SA jsem na ně zvědavej hodně páč TB jsem ještě žádnej neměl doposud... smile

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

To jsem Dawsoo rád že jsi zase tady.

Web

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Dawsoo, ja som si už príruby zohnal, tak sme sa s junglistom premazali, aby si to tu nemal zbytočne zasrané OT-mi. Tak si to prosím zmaž aj ty. Potom zmažem aj toto ešte

(upravil Power of Bass 19. 3. 2009 22:13)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Tak chlapi, nevim že jsem na to tady nenarazil dřiv,ale taky už nějakou dobu planuji realizaci projektu,ktery zde již roste až do komunitniho rozměru ,tj. 102kep+Rbt95-SQ +Usher(drive 165kep), asi jsem blázen,snažim se to vymyslet jako stojan,Kyslemy ví své.. big_smile kdyby jste ale delali nejakou hromadku na 102jky+rbt v hodne brzke dobe,ze by menice vysly jeste levneji nez je jejich jinak uz tak smesna cenovka,rad bych se pridal..
btw co rikate na tohle? !  tu jsou ti Usheri ted jeste levnejsi než u polaku, a než 165kep dokonce! http://www.parts-express.com/pe/showdet … er=296-616

edit -skoda ze ten Usher 8836 je jen 7", tou zlutou mi prijde vic z "jednoho testa" k te 102ce..

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Power of bass:
Na PE zapomeň maj nehorázný poštovný a ve výsledku by tě to vyšlo eště na víc jak z drahýho proraumu,zlatý poláci eště že jsou... 7´ usher určitě ne, jednak je drahej a má debilně sraženej koš, což je hnus fialovej (to by to SPH muselo bejt stejně tvarovaný jak tohle nebo čistě kulatý aby to nevypadalo blbě) lepší by byl rozhodně v případě volby 7 palce už SPH-165KEP kerej by se k tý 102 hodil přesně páč je designem ze stejný řady (Phaseplug,tvar koše,barva tkaniny)... Ta osma Usheří je ideální volba a kompromis z hlediska ceny,designu a kvality provedení....

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Kyselyme, ty ten žlutej projekt vzdáváš?

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Zorg: tak nejak... mam tu ted repraku na hodne beden a po zrale uvaze jsem se rozhodl ze je vsechny delat nebudu(udelam "jen" dvoje mozna troje)  Neni to ale proto ze by byly spatny to ne jsou vazne vyborny, jen proste neni toho mista a penez je ted taky min... a nechavat si je jen proto, ze jsou pekne zluty a moc lidi okolo nema zluty je nesmysl smile Prvni co ted udelam budou ty 3p audaxy a pak kdo vi big_smile chtel bych neco ultimatniho s P21 co mam z ameriky pac ty jsou fakt ultra echt a na zbytek mam chut se momentalne vyprdnout tak doporucuji kupovat kdo ma nez si to rozmyslim big_smile

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Já jen že po Vifách ses taky moh utlouct a už jdou z domu..že tě ten dawsoo nakazil big_smile
No ale já taky jen nakoupil za hodně moc pro mě peněz a nepostavil jsem zatím ani fň smile

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

njn ty vify jsou super... ja jich bral uz ze zvyku vic... jedny sli k davidovy na rozlousknuti a tuning a tak smile Kazdopadne jak XT19 tak XT25 jsou vyskace co tuning uz nutne nepotrebujou, tovarni hraji ok. U tehle je tuning uz jen tresnicka na dortu smile

jinak ono to taky neni spatny zpusob.. aspon ocuchas hodne repraku a muzes si lip vybrat co ti sedi...me to zatim vyhovuje smile ale je fakt ze je to zacina byt draha sranda...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

kyselym: drahá sranda je každej koníček, s kterým to myslíš vážně big_smile

Zorg: do pracek se mi dostaly za rozumnou cenu kevlarový SS 8".  Imho když nám někdo helfne s výhybkou,
tak jsem pro variantu s 8". Čtvrtý bedny jsem do pokoje už nechtěl, ale láká mne srovnání:)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Sakra, a já už se radoval, že se to zametlo pod koberec a nikdo ani nepřijde na to, že jsem za rok sotva otevřel krabici s reprama lol Mikrák mám, ještě jsem ho ani nezkusil, ale prostě teď na DYI mám míň a míň času sad
Pošli foto, zajímá mě vizuál, jak to půjde dohromady. Jinak - už to tu zaznělo - možná jich bude k těm monacorům škoda...

(upravil bruggi 7. 4. 2010 21:31)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

S tím časem jsme na tom podobně, ale dá se všechno:)
Foto SS 8"
Btw kupovat je za plnou cenu by škoda byla. Já je ale koupil za tři litry oba wink