(upravil junglist 22. 12. 2008 22:34)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Zdarec dawsoo, Basáky 8 a 10: máš nějakej nápad? V cenovce 200KE : O )

edit: zase jedna chuj myšlenka; šla by teoreticky kus za kus místo RBT ----> Fountek NeoCd3.0MS, jestli dojde z Madi. Bude nějakej přínos? Teoreticky? RBT už mám a přijdou stopro do auta. Nemusel bych kupovat další pár.

edit2: paráda kluci, pěkně se dredík rozjel, jen tak dál.

(upravil dokken 22. 12. 2008 23:06)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

A co firemní kombinace SB Acoustics 10"+5"(SB29NRX75-6+SB15NRXC30-8)+nějaká výška.
http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=8303
http://www.madisound.com/catalog/produc … ts_id=8301
Nikde o týhle značce moc není, poprvý jsem to slyšel od Pistoleho.Prostě klasika, papír a z jedný firmy.To by mělo k sobě sedět ne?Jen taková "konzervativní"alternativa..
EDIT ještě ..hlava mi nebere proč třeba ten 10" u Intertechniku stoji 211,50 € a u Madisonu 151,-$.Vepřojed si účtuje víc jak 80% přirážku-hnus.

(upravil dawsoo 22. 12. 2008 22:59)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

chyna.cz:
Na Peerless se optej spíš checka...to je jeho krevní skupina a první volba ... mě se nikdy moc zvláště nelíbily designem a vlastně ani nějak extra moc zvukově.. i přesto že měřenejma parametrama jsou ok..ale nelákalo mě to nikdy.Ohledně čtyřpalců je to bída... je to nejméně zastoupená velikost... Jinak pozor!! ta 102KEP je výborně a čistě hrající měnič... jedinný co já trošku vytýkám je jeho ušatost a žlutost (oboje budu řešit pro ty svý kousky) jinejch výhrad nemam. Cena je vzhledem k tomu co zatím předved přímo parádní.

dokken:
SB15NRXC30-8 budu až příde madi, osazovat do pistolovejch 3p místo revelatoru 15Wxxxx,takže uvidíme jak na tom budou... dá se pak odhadnout že asi podobně budou performovat i ostatní kousky, když je to ucelená řada dělaná stejnou technologií.

Junglist:
Já myslím že jo... Fountek nebude  horší spíš jeho výhodou bude dělitenost níž než RBT nahoře si myslím že bude min porovnatelnej. Místo KE200 bych dal Hi-vi F8 to je designově a cenově asi nejrozumnější kandidát. Myslím že moc hezkej je i ten Usher co zmiňoval dokken...

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Na zkoušku jsem vzal SB17NRX... Chci to porovnat s Hi-Vi D6.8 (podání spodků a středů). Doufám, že to nebude propadák.

Web

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Black:
No to budeš asi překvapenej big_smile myslim že každej bude hrát uplně jinak... a budeš mít dilema co použít big_smile

Není co dodávat...

(upravil junglist 22. 12. 2008 23:55)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Jestli je jediná výhoda nižší dělička, tak na to kašlu a pořídím ještě jeden pár RBT.
K basákům: já myslel spíš co se dá sehnat přímo u nás. Z venku už nic kupovat nebudu. Kdybych se zbláznil a začal budky realizovat, abych nečekal "roky" lol

zase edit: jsem pěkná trubka a slepuškin .o) Přehlídnul jsem Visaton, co už jsi vypsal. Jungliste, už to nehul woe... lol Škoda toho Mengela, nemůžu si pomoct sad

(upravil BlackRider 22. 12. 2008 23:28)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Dawsoo> No jako ta 6.8 hraje slušně i jen tak fullrange, jen má malou citlivost a celkově je to fakt solidní reprák.. Bude to boj lol

Web

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Junglisťák:
Myslím že z venku už málokdo bude něco brát v budoucnosti... nestojí to za ten opruz a čekání... proto se chci zaměřit taky na domácí možnosti i za cenu třeba vyšší ceny... a když z venku tak max EU.. USA v žádným případě už... big_smile

Black:
Bude to boj velikej protože každej měnič bude chtít uplně jinej typ péče... aby podal maximum co umí... jsou to reproně uplně odlišný filozofie... a každej bude mít cosi do sebe..

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Lukáš33 napsal:

Jéj vy to berete zas moc do hloubky.

Cd mám Pioneer PDR-555RV a u zesiku jsem zústal pořát u soňáka s STKčkem.Jsem spokojen a pokud vim,tak ty měniče k tomu budou také stačit,je to dost levné.Později plánuji něco normálnějšího.

Já se přiznám,taky jsem chtěl slyšet co mi o těch vejškách řeknou,třeba o ty XT25SC-30/04 a těm dalším 2 podobných,zaráží mě ta malá cena a že jsem je viděl třeba v kombinaci se scan-speak.

STK nemá cenu,mal som ho neskor som prešiel na mos-fet a teraz ho tu mám docasne,je to hnus žiadne detaily,zvuk zastrený nepresné basy a ušicané nepresné výšky,to vymen ako prvé,viem o com hovorím

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Ale to ví každej kdo chce.. Já bych to vubec nehrotil. Občas je lepší něco přehlídnout a řešit si pokud možno v klidu svoje.

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

mne to nedalo neodpísat lol

(upravil dawsoo 23. 12. 2008 23:06)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Přeju všem príma svátky zde a ať máte k ježíškovi doma konečně taky to svý vysněný superhifi stereo...a taky trohu video big_smile Madisound je konečně u nás doma takže myslím že bude spoustu inspirace a podělení se o dojmy z objednanejch reproňů smile

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Jo kluci, užijte si svátky v pokoji, bez přílišnýho THD, IMD, SID a TIM smile a pokud možno ve správné fázi s přítulkama/partnerkama/manželkama/rodičema/dětma smile

Web

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Davide, jen sem tak zvědavě pokukuju, hraješ si ještě se 102+RBT a nebo právě zažíváš madisňáckou audaxí euforii a monacor jsi odsunul na vedlejší kolej? wink

(upravil dawsoo 6. 1. 2009 19:59)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Zorg:
Nooo hele naopak ty 102 konfrontuju s lepšíma?/dražšíma kouskama z madisoundu a vůbec si nevedou špatně... RBT nemam doma ale mam DT-300 a myslím že jsou to kandidáti na modifikaci jak bič.... zatím odsátej FFL a vyndaná ucpávka... a hle najednou big_smile to začlo nepříjemně dotírat na modifikovaný 27TBFC/G... až najdu druh a optimum matroše do nich myslím že maj 27TBFCG po ftákách.

Není co dodávat...

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Zdá se, že se schyluje k rozhodující bitvě - dawsoo rozprodává arzenál...a nebo je už dobojováno a prošlá munice jde pryč? smile
Napadlo mě, kdyby ti doma přistál balík s párem RBT, měl bys chuť si hrát kolem tohohle zajímavýho projektíku? Rád bych se na tom nějak podílel, že bych pro to udělal aspoň tohle minimum, když už jsem sám neschopnej. Myslím, že víc lidem by se asi tahle kombinace RBT+102 líbila. Třeba by z toho ve finále byl komunitní projekt smile Časem, co pod to, to je pak otázka. Zatím mě nic z židle vyloženě nezvedlo, aby to mělo šmrnc týhle dvojky smile

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Já myslim že nebude problém... chce něco podobnýho dělat asi i kyselym od kterýho budou k dispozici i RBT-95SQ pokud někdo na to uděláte boudu klidně to oměřím a vexli navrhnu co pod to? myslím že by tomu slušel nějakej osmipalec ten tkanej pěknej Usher jak si ho všiml dokken nebo něco ze stáje monacoru ... myslim že i junglist by o to měl zájem ... tenhle projekt klidně a rád jako komunitní udělám protože jsem přesvědčenej že výsledek bude více než dobrej vzhledem k nákladům smile

Zatím teda beru předběžně v patrnosti lidi co je to nějak oslovilo:
Kyselym
Zorg
Junglist

pokud by se našel někdo ze zájemců kdo by na to spíchnul bednu na to aby se to dalo odměřit, myslím že vcelku nic nestojí v cestě... je to jen o diskusi a ujednotit si co dolu aby byla jedna odladěná vexle a mohlo se to pak dělat jak na běžícím pásu když se to bude líbit.Jedinný co si vyhrazuju je jednotný rozmístění měničů na čelní stěně,pro jednotnou vyhýbku, protože na tom to stojí a padá ve výsledku u těchdle měničů s takovým dělením.

Není co dodávat...

(upravil Zorg 8. 1. 2009 10:41)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Osma mě taky napadla. Usháky prozkoumám. Chtělo by to kdyžuž něco s dobrým motórem, ať to stojí za to. I antonio psal něco o modulaci středů s monacoříma basákama, což by byla škoda.
Jak se komu bude líbit bedna? Úzký vysoký sloupy? Já bych klidně co nejmenší to půjde. Hodně nenápadný na pohled, ale usazovací na poslech wink

EDIT: Dokkeňáky "Verzerrungs-Reduktion durch Kontrollringe im Magnetsystem" mmmm, slintám, ikdyž ta vosí klikatice na membráně je teda hustá smile Za 85E, cena srovnatelná s monacorem, ale volba je jasná. A ty HM 210 CO už máš doma na hraní? (Koukám, jsou pěkně mastný, ale fakt na první pohled mazec)

(upravil dawsoo 8. 1. 2009 2:13)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Ty HM210C0 by bylo asi k monacorům škoda big_smile To je už zas trošku jiná liga... k nim patřej tyhle: http://www.madisound.com/catalog/PDF/hm100c0.pdf a tyhle http://www.hautparleur.fr/_audax/hd3p.pdf a ta monacoří hračka by mohla bejt v podobným stylu a duchu řešená protože ty repráky se budou dělit hodně podobně a budou v přibližně podobnejch objemech. Vcelku bude sranda o kolik se to bude lišit zvukově ... jen se bojim aby to nebylo moc podobný.. to by mě trošku sralo za ty prachy a čas s tímhle mým mikroskopem lol mě se naopak ta kombinace tý žlutý s šedivym na těch membránách moc líbí... když bude budka v černý dýze bude to vypadat spolu ve vhodným tvaru bedny pěkně zabijácky big_smile

Není co dodávat...

(upravil dokken 8. 1. 2009 9:46)

Re: pokec s dawsoo o bednách převážně nevážně :o)

Dawsoo, chceš udělat Nzacy ještě lepší? :-)Zlatý voka máš, viď?
Co se týká toho komun.projektu, zdvíhám ruce i spodílením se, ale pouze za předpokladu, že bude dole 10".Mě ty 8 dole neštimujou.Karbon-aramidovej Usher je brutální, ale čekám furt na nějakej ucelenej katalog Usherů a doufám tajně, že se i dělá ve větší verzi.
Jinak tohle vlákno považuju za nejdůležitější na webu smile