Téma: Oscilograf za 350kč

Zdravím pánové, potreboval bych poradit. Vcera jsem byl v bazaru a tam meli výše uvedené zařízení. Jedná se o škatuli velikou cca 20*30*50cm, výroba tesla, zezadu < tzn plocha 20*30cm> pokrytá chladiči s tranzistory, zepředu zelená obrazovka cca 10*10cm , celkem dost dírek a uchycení pro dratky, přední část je jakoby rozsektorovaná na části, v jedne časti se nachází prave ta obrazovka a u toho název oscilograf, další část má název dvoukanálový zesilovač..  na další si už moc nevzpominam... nevíte presne co to je? je oscilograf to stejné jako osciloskop? myslíte, že za tu cenu by to bylo jako osciloskop využitelné? omlouvams e za prachbídný popis, ale ted sjem si an to vzpomnel a rikal jsme si, že osciloskop se vždycky hodí.. etda jestli to osciloskop je.. dekuji moc za odpovedi pánové

Re: Oscilograf za 350kč

Nebylo by jednodušší si napsat označení? Vždycky to tam někde je a začí ná to na BM a za tím nějaké třímístné číslo. Například BM466. A ano oscilograf je totéž so osciloskop. Pokud to funguje a není to nějajký rozes.. (ehm) tak za ty prachy asi lepčí než drátem do oka. jenže to my tady můžeme asi těžko čuchat jaký je to model a v jakém je stavu, jestli jsou k němu i sondy a tak.

Re: Oscilograf za 350kč

jasně, napsat si ozančení by nebylo marné..proste bylo to celkem ve spechu a o tom oscilografu jsem začal přemyslet až doma , že by to nebylo marné , tak jsem pak vzpomínal na enjaké poznávací znaky..  jinak jsem mrkal na net a  mohl by to být tento   http://www.oldradio.cz/meraky/bm430.htm       

vypadá dá se říct stejně.. asi se na nej pujdu do bazaru jeste jednou podivat. parkrat jsem u nich takhle neco kupoval a do druheho dne je možnost zboží vratit.. na co bych si mel dat pri zkoušení pozor? diky