(upravil Lukáš33 16. 10. 2008 16:04)

Re: Kopie EAW???

no taky jsem někde dočetl že do toho RCF cpou.A mám možná dobrý dúkaz:Každý kdo jste obdržel nový ceník prodance 2009 at se podívá na jeho přední stranu,kde je vyobrazen repro EAW a pak at nalistuje stranu 55 obr. v pravo dole RCF LF18LN401,zajúmavé.

Re: Kopie EAW???

Lukas33: no vzhledem k tomu, ze se to i na tom repro na obalce da precist: LF18LN401 tak je to asi jasny smile

(upravil Lukáš33 16. 10. 2008 18:47)

Re: Kopie EAW???

Ted nevím v jakém slovasmyslu si to myslel.
že by snad poprvé,co mi na tomto foru dal někdo za pravdu?A ještě k tomu HANZS

Re: Kopie EAW???

jo mas pravdu akorat na ty obalce je LF18N401 (bez "L" ale to je detail)

Re: Kopie EAW???

No taky jsem koukal.Sice EAW je firma jak hrom,ale proč investovat těžké peníze do vývoje vlastních měničú,když maj pod nosem výběr toho nej.Samozřejmě maj asi taky svoje repra.Připadá mi to na dobrou spolupráci firem a RCF nejspíš bere zase od nich znalosti,nejdřív to baly samé plastáky a ted to je už o něčem jiném.

(upravil jardapeši 16. 10. 2008 20:44)

Re: Kopie EAW???

Myslíte,že i BC repro se dá srovnávat s RCF?Zdá se mi že maj i něco lepšího.Jo a je tohle vůbec normální? http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=79045 .To je úlet 60cm půměr!!!!

Re: Kopie EAW???

Jo Italove, reproduktorova velmoc B&C, RCF, 18sound... vsechno imho vyborny repro...

Re: Kopie EAW???

jardapeši: jo, PD umí udělat trošku hardcorovější reproduktory. ta firma se snaží.
srovnávat reproduktory od nejlepšího po nejhorší není reálné. záleží na mnoha věcech, jako je citlivost, mechanická odolnost, vzhled, cena, další parametry. Každej potřebuje individuálně něco jinýho, a proto třeba místo drahého pěkného PD1850 koupím RCF LF18xxx, protože přestože je horší, 22kg reproduktor prostě odmítám kupovat. A může bejt sebelepší...

Re: Kopie EAW???

To je o vkuse s využití.

Re: Kopie EAW???

to rozhodně je. Nejdůležitější je totiž jakej reproduktor je nejlepší pro tebe a tvé využití.

(upravil Lukáš33 17. 10. 2008 17:03)

Re: Kopie EAW???

No Adam p.Audio dává do st.monitoru 21"od PD to musí být armagedon od 18hz,to už ten repro dýchá za člověka,resuscitace:)
Jardapeši:Ten 24" (60cm)je od jiné značky né od RCF,maj to tam špatně vložené.

Re: Kopie EAW???

Lukáš: ten reproň na obrázku bude LF18N451

(upravil Lukáš33 18. 10. 2008 1:02)

Re: Kopie EAW???

Já mám pod tím odkazem PDčko PD.2450 8/ohm

Jardapeši:Jo řekl bych že maj něco lepšího,třeba drivery,ty jsou total špice,jednou,když jsme měli konzert,tak nám na podium zvukař naskládal 6 odposlechú osazených BC výšky myslím D12,opálil to nechtěně na max a já myslel že je po vystupování,prostě jsem byl hluchej,zvuk ale přesto neztratil srozumitelnost.

(upravil Crashpc 18. 10. 2008 7:52)

Re: Kopie EAW???

Lukáš: myslel jsem na tý obálce ceníku.

Re: Kopie EAW???

Tak to jo

Re: Kopie EAW???

já vím že to není RCF ale Precision Devices.To byl jenom takovej dotaz.Jo Crashpc,zatím jen tak předem se ti chci zeptat.Jaký satelity (osazení) by jsi postavil k těm subbasum co si stavím od BC viz http://www.bcspeakers.com/index.php?sez … odotto=110 dávám tam BC 15PS100 Chtěl bych aby to nějak výkonově pasovalo k sobě,aby to nebylo třeba přebasovaný nebo mo uřvaný?Ale zase rozumně s cenou,víš jak to myslím.Já jenom abych mohl o čem přemýšlet.stejně to budu stavět po novém roce.díky předem

Re: Kopie EAW???

To je těžký. Nároky se lišej od toho kde hraješ, čim to krmíš, kolik basů sneseš smile
Jako nejlepší variantu bych viděl něco s BC 12PLB76 +DE160/DE250. levnější rozumná už bude jenom 12HPL64 + něco, tam si ale nejsem jistej, zda by zvládala výchylkou napojení na basák. Moc se jí ke 100Hz nebude chtít, a prý je trošku uřvaná. Mělo by to jít napravit vyhybkou nebo EQ. V případě šetření pak PD12-150. Klasika, se kterou v uzavřenym prostoru uhraješ tak akorát, neřve to, a pokud bys později myslel na upgrade, tak to nebude při prodeji žádná velká ztráta. s tim 12PLB76 bě tě upgrade napadat neměl. to je opravdu hrozně individuální. asi rozhodni podle ceny.

(upravil jardapeši 20. 10. 2008 11:17)

Re: Kopie EAW???

Dík.Určitě jako výšku DE250,na výškách nechci moc šetřit a ten basák je ok.Budu mít tak cca 12 klacků tak to se nějak do toho vejdu.Jo a ještě prosímtě jakou hornu k tomu driveru DE250?A myslíš,že by Hubert z prodance,až to budu kupovat,mi postavil přesně na to vyhybku nebo aspon plánek?A abych to doplnil...krmit to chci na subbasy nějaky QSC do můstku třeba RMX 1850HD nebo Mackie FRS-2800 a na ty satelity,si myslím,by stačilo nějaký Tapco J-1400,nebo zkusim něco koupit ojetý ale to se mi moc nechce.Kdyby jsi měl jinej názor na zesiky,sem snim.jak jsem psal bude to stát v baru a občas nějaký menší akce venkovní zahrádce u píva  lol

Re: Kopie EAW???

Na basy bude 1850HD dobrej, a na satelity spíš GX3. Není o moc slabší, ale bude s ním bezpečnější provoz bych řekl.
Ty vejšky nevím - Hubert má na prodance odladěný DE160 i DE250(16ohm - řekl bych záměrně). To s těma DE250 bude trošku víc směrovat, bude ale opět trošku vyšší provozní bezpečnost když se pojede nadoraz. Pokud se pro něco rozumnýho rozhodneš, a vemeš to u nich, tak napiš normál na prodance nebo maila Hubertovi, a on to udělá, nebo ti to vymluví s tím že to je blbej nápad a máš postavit něco co už je...

Re: Kopie EAW???

Ná já jsem nejdříve taky uvažoval o něčem co už je,třeba ten kit Megaton M121/M151,ale pak koukám co tam dávaj a to je nic moc!Eminence deltu nechci (Nikdy žádnou Eminence) a Selenium D220ti mi připadá nějaká levná sra*ka!Chci aby to hlavně mělo hezký výšky,aby to prostě bylo při větší hlasitosti srozumitelný.Zatim a dík