Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Eagle - problém s rastrem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [20]

Téma: Eagle - problém s rastrem

Tak jsem po čase nahodíl eagle, a vzhledem k tomu že jsem reinstaloval, tak novou verzi.
Bohužel součástky jsou po otevření souboru ze starší verze v layout editoru mimo rastr. Neví někdo co s tím ?

Re: Eagle - problém s rastrem

nastavit rastr? big_smile

(upravil BV 9. 10. 2008 10:54)

Re: Eagle - problém s rastrem

Použiť menu ULP (pri zobrazení (editovaní) brd, spustiť  cmd_snap_ board.ulp  (nastaviť parametre..)?

Re: Eagle - problém s rastrem

Oóó.....úžasné.
Mockrát děkuji.

Re: Eagle - problém s rastrem

můžete mi někdo poradit jak vyjmout součástku z knihovny?

Web

Re: Eagle - problém s rastrem

vytvořit jinou knihovnu a zkopírovat?

Re: Eagle - problém s rastrem

jak zkopírovat jen tu jednu součástku?

Web

Re: Eagle - problém s rastrem

je to když máš otevřený okno library nebo jak a otevřenou tu novou knihovnu. Pak se koukneš do toho hlavního okna eagle, kde si tu součástku najdeš ve stromu a dáš levym copy to library nebo tak nějak. Líp nevysvětlim, eagle tu teď nemám.

Re: Eagle - problém s rastrem

díky

Web

Re: Eagle - problém s rastrem

Povedlo se?



Jinak já bych měl taky prosbu. Pořeboval bych crack na verzi 4.16 ... tedy Licence.key a nějakej kód, tušim. Měl jsem to od firmy u který jsem kdysi něco přičmrndával, ale teď jsem zahodil starej notebook a tu instalačku samozřejmě nemám.

Re: Eagle - problém s rastrem

frank daj email pošlem ti to.....

Re: Eagle - problém s rastrem

hele, někdo ještě žije smile  frantrax_seznam_cz

(upravil W@R35 4. 1. 2009 3:09)

Re: Eagle - problém s rastrem

nooo ešte žijem henď ti to posielam......



Poslanééé

Re: Eagle - problém s rastrem

dík, už to jede smile

Re: Eagle - problém s rastrem

vy se máte, že můžete dělat ve verzi větší než 4.15

Web

Re: Eagle - problém s rastrem

proč nemůžeš? Podle mě ta 4.16 moc vylepšení nemá... Před tim jsem dělal s 4.03 a mooc změn nepozoruju lol A do verze 5 se mi moc nechce. leda by to umělo menší pájecí plošky zezhora desky, jak to má Dudek, to by se mi docela hodilo...

Re: Eagle - problém s rastrem

Si dělám srandu. Akorát do školy musím kreslit v 4.15 /max/ protože z vyšší verze neumí udělat desky. Kreslení v 5.X.Y bylo supr, podstatné zlepšení-byl sem spokojen.
Nevím čím to je,ale když ve verzi 4.X.Y něco změním-např smažu čáru-tak tam potom zůstane slabý obrys, odstranit se to dá co vím,jen přiblížením/oddálením obrazu.
Pokud někdo víte jak to nastavit, aby se sám obnovoval obraz budu rád. PS v 5.X.Y už je toto automatické, kdyby někdo chtěl říct, že je to mojí grafikou smile

Web

Re: Eagle - problém s rastrem

Obnovíš si to zas jednoduchym příkazem. Redraw (lupa a v ní smile nemusíš se ani zdržovat s Ratsnest.

Re: Eagle - problém s rastrem

Přiblížím a oddálím obrazovku-např kolečkem myši. Tak to myslíš, že?

Web

Re: Eagle - problém s rastrem

aha, ono se to debilně přepsalo na smajla. Lupa a v ní =. Má to asi stejnej vliv jako to co děláš, ale je to jednim příkazem.

Příspěvky [20]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Eagle - problém s rastrem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£