Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 29 z 33)

Audioweb.cz » Smetiště » odhlučnění PC + výběr nového PC

  Stránky: ««« 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 »»»

RSS

Příspěvky [561 až 580 z 659]

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Nj, to oledko je hezké, ale za ty prach moc malé, nicméně je to první vlaštovka. Něco s PVA/IPS ano, jenže je tam průser že díky lepším barvám to má mizernou odezvu, navíc to bude trochu dražší.
To HP co máš jsem měl taky, hodně slušný monitor, jestli chceš zůstat u CRT určitě seženeš druhý a bude mít stejné parametry.

Ale co se mi líbilo byl u mě kamarád, strašně velký fanda LCD. Než si LCD koupil tak měl nějaké CRT 15" navíc vysvícené, to je pak jasné že LCD je lepší. No jak viděl moje CRT tak a jeho max rozlišení s tím že to nebliká tak LCD prodává a chce moje CRT, to že žere o 130W víc už mu najednou nevadí.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Jenže po tolika letech ho mám prostě už vysvícené, konvergence byla mizerná i oproti nejlevnějším LCD (připojeným digitálně) už když jsem ho kupoval. Měl jsem doma docela dost kusů, snažil jsem se to všemožně seřídit, ale pak jsem rezignoval...

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

crt uz je davno mrtvy... mel sem ted nedavno tak rok SONY FW900, coz je jedno z nejlepsich crt vubec a presel sem na 32" PVA a je to uplne jina liga, absolutne se to neda srovnavat. I odezva je uplne vpohode, treba u trackmanie ani nepozoruju rozdil...

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

To bych ani zdaleka netvrdil, ten Soňák měl svých problémů taky dost. A co jsem mohl viděl po bazarech byla stará vylítaná mizérie.
Z jaké vzdálenosti se na tu 32" díváš, když je tam počítám maximálně 1920x1080, tzn. pixel už celkem velikej? Apropo pochybuju, že by to PVAčko v televizi bylo třeba barevně o tolik dál, a co třeba taková homogenita podsvícení oproti CRT cool

(upravil luikas 5. 1. 2011 22:48)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

tak 1,2-1,5m, je to klasika fullHD... barevne pokud bys to bral podle mereni by mozna i to stary crt vyhralo, precijen to byl profik... ale co se tyce ostrosti (cteni drobnyho pisma) a unavy oci, uhlopricky, hloubky... je to propastnej rozdil, zpatky bych nesel ani kdyby mi to crt dali zadarmo a pridali 10000 abych to vymenil. To CRT je dobry tak leda kdyz chces 3D a nemas prachy na vhodny LCD:)


ad kvality FW900 - kdyby byl horsi nez p1230(ktera se prodava kolem litra), nebo byl vylitanej, tezko bych ho na aukru strelil za vic jak 4k wink
na tom uz je bohuzel dneska akorat hezky, ze je to poctivej kousek vypiplany elektroniky... bracha si ted kupoval obycejnou TN 23" a na net a na praci bych snad radsi vzal i to, nez CRT, byt treba pozorovaci uhly, uroven cerny a barvy vubec mela FW nepochybne lepsi

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Tak ještě aby to nebylo čitelnější, když máš teď 2x tak velkej pixel smile
Je fakt, že ten Diamondtron mi zestárnul nějak víc než starý Eizo ještě na válcovym Trinitronu.
Ale ta cena, si myslím, že je to spíš exotikou. Já ho chtěl kdysi taky, ale na to co nabízel za ty prachy jsem ho zavrhnul.

(upravil DJ_Rix 17. 1. 2011 21:21)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Tak Zorgu,máme 12.1.,okomektuj nám nějak tu dostupnost a ceny nového SandyBridge,jsem zvědav co nám řekneš.:)

První dostupný model s K je 2600K za 7200,-Kč

Jinak se současnými deskami bych to asi nekupoval,raději počkat na intelem připravovanou Z68.

EDIT: Jak je vidět historie se opakuje,snad to tentokrát nebude tak žhavé:)

http://extrahardware.cnews.cz/meli-byst … ndy-bridge

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Takže nový pc už je smile
Doska MSI K9
CPU: AMD athlon 64 x2 6000+
RAM: Kingston 2x1gb 800mhz
HDD: System: 80gb ATA Data: 2x 640gb WD 32mb
GPU: Nvidia NX9600gt 1gb (tá bude až zajtra  (pošta))
PSU: Fortron 400w
CASE: Onys FFT250 black
LCD: Samsung Syncmaster P2270HD

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Pedro:
Sorry,ale na co tedy byla celá tahle diskuze,když jsi si nakonec pořídil výběhový šrot??

(upravil babakus 20. 1. 2011 16:09)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Protože si chlapeček jenom honil triko aby byl zajímavej....proto!

Pedro napsal:

AMD ani vidieť ľutujem ! Aplikácie ktoré potrebujem nedovolia AMDčku všetky operácie. A nie nebudem ti vypisovať aké operácie...   Sú to verejne neprístupné programy

Pedro napsal:

Takže nový pc už je smile
Doska MSI K9
CPU: AMD athlon 64 x2 6000+

Notabene ani neví jaký má monitor

Pedro napsal:

Ták monitor už je... Teraz zbytok zostavy ...
Monitor je Samsung SyncMaster P2470HD

(upravil Power of Bass 20. 1. 2011 16:25)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

babakus -  se jim ten monitor asi na poště trochu srazil... se občas stává, 2" sem,2tam .. lol (sry za OT)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Stavím sa, že vybafne s tým, že práve athlon 64 x2 tie inštrukcie ovláda...
A samsung nesamsung, aj tak by som šiel znova do mojej iiyamy smile

Web

(upravil Pedro 20. 1. 2011 21:27)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Sorry preklik 2470hd smile A nie ten program tu nejde smile Ale to je jedno... uz ten program nebude treba vraj sa ozval ucitelovi kamarát čo urobí normálny program.

A pc nieje šrot ram bude 4gb a na hry mi to stačí smile možno keď flashnem bios tak tam vrazím phenom ale to je mi zbytočné ...
A celá zostava stála 50€ (komponenty z druhej ruky) Kamoš má podobnú zostavu a keď som videl ako na tom ide WOW tak som povedal načo investovať takto mi ostalo na deadmanov sub smile

Deadman a ta iyamma ci jak sa to pise má blbý obraz toto je pecka

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

OK,a výmluva na můj dotaz????

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

11.12.10 21:48 «

Pedro napsal:

Ja nechápem načo sú vám také výkonne PC ?

11.12.10 23:09 «

DeadMAN napsal:

Niekto sa nehrá, ale možno robí aj niečo užitočnejšie a náročnejšie na výpočtový výkon.

12.12.10 10:20 «

Pedro napsal:

A ja sa hrám ? boha momentálne som na tomto:
CPU: AMP sempron 3000+ Am2
RAM: 2gb Kingston 800mhz
GK: 7600 nvidia 256mb
PSU: Fortron Blue storm II 400w
HDD: 80gb systém 640gb data

Mne to stačí

20.01.11 20:24 «

Pedro napsal:

A pc nieje šrot ram bude 4gb a na hry mi to stačí smile

Zase otočka o 180° --> Ja sa hram? Na hry mi to stačí.

Pedro, prosím ťa - http://audioweb.cz/uploads/thumbs/117_1099-0-zapni-mozog.jpg

___________________________________
Sorry za taký príspevok, ale inak sa nedá.

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Tak oprava na HRU ! A ináč robím s veľkým plánom ... Onedlho ho postnem sem. Nehcajte sa prekvapiť  Keby že ja začnem citovať tvoje slová....

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Tak to som silno zvedavý na ten tvoj plán, ale dosť bolo OT!

Citovať? Začni... A pri tvojej šikovnosti budeš mať akurát tak ban big_smile

Web

(upravil KocuR 21. 1. 2011 22:31)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Pedro napsal:

Deadman a ta iyamma ci jak sa to pise má blbý obraz toto je pecka

Ty si iiyamu nevidel ani z autobusu

na ten veľký plán som zvedavý, prejdeš zo semprona na celeron?

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

cool

Web

(upravil Fox_25 21. 1. 2011 23:20)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

9600GT na hry? To ještě jde? A co těch 2X1GB ram? To se mi zdá vzhledem k cenám OP velice málo, určitě budeš mít cool WIN7(sry ale nemám je rád).
Když už PC tak AM3 desku s DDR3 protože cenově vycházejí velice slušně, 4 jádrový athlon nebo phenom, k tomu alespoň grafiku 4870, dá se vyladit(bios) tak aby ve 2D taktech nežrala plus dá se koupit kolem 2000.

KocuR: Ano, Arma může být nedodělek jaký chce ale baví mě. Celkem se mi u army povedlo odstranit propady FPS, stačí "editovat" spouštěcí soubor přes CFF explorer a zapnout adresaci paměti nad 2GB, na default je to vyplé. 6970 chci taky proto aby mi vydržela alespoň 2 roky jako 4870 která se stále drží a až na pár her vše zvládne na full detaily v přijatelném framerate na rs 1600X1200.

Příspěvky [561 až 580 z 659]

  Stránky: ««« 1 ... 27 28 29 30 31 32 33 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » odhlučnění PC + výběr nového PC

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£