Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 28 z 33)

Audioweb.cz » Smetiště » odhlučnění PC + výběr nového PC

  Stránky: ««« 1 ... 26 27 28 29 30 ... 33 »»»

RSS

Příspěvky [541 až 560 z 659]

(upravil Pedro 31. 12. 2010 18:45)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

ukážem jak sa dostanem ku foťáku a ten program ti max odfotím lebo sú vňom heslá na celú školskú databázu ...
A jedno amd ho rozbehalo Phenom 4

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

My sme ho už dávno na chate objavili čo je to za somára, a preto tam má proste ban... Chce byť furt stredom pozornosti, pritom je blbý.
Dv stránky kecov.

Web

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Zorgu,ta fotka je super!:)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Kluci to jste mě nemohli varovat hned na začátku??

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Na vianoce som si urobil radosť a doprial som si tieto fantastické vetráky (3xnoctua) do svojho HTPC a aj ked bol vtedy tichý, teraz ho vôbec nepočuť.

https://i.postimg.cc/NyCMHPKs/2102794.jpg https://i.postimg.cc/McHZqbdh/2102795.jpg https://i.postimg.cc/vg1mLLnW/2102796.jpg https://i.postimg.cc/TydLmDQ9/2102797.jpg

výsledkom je lepšie chladenie pri nižších otáčkach a hluku 0,00nič, počujem akurát disk ked priložim ucho k mechanike.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Pedro proboha co jsi měl za desku když CPU nešel taktovat při zaplé ochraně proti přehřátí? Už jsem složil pár PC jak na intelu tak na AMD ale tohle jsem ještě neviděl. Neměl jsi tam spíš velké teploty a proto ti deska OC házela na default?

A pokud disk neprojde biosem nebo se nezobrazí v post sreenu tak nejspíš chcípl, nejlíp ho vyzkoušíš přes redukci na USB.

PS>Taky mám menší dotaz, na hrátky s photoshopem bych si rád pořídil 24GB ram, ale když jsem se díval na CZC tak jsem narazil na to že AMD má "jen" 4 sloty pro paměti. Rád bych zůstal u intelu ale AMD se nebráním, bohužel pokud pokud AMD neumí 24BG ram tak na CPU a desce moc neušetřím.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

No intel má tiež len 4 sloty na ram, len 1366 ich má 6.
Kúp si serverovú dosku AMD, tam vopcháš dva procesory, pričom pre každý má doska 4x2 sloty (quad channel), takto by si kľudne mohol mať hoci aj 128GB RAM (tie dosky berú aj 8GB moduly)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Takže mě líp vyjde S1366 od intelu. Ne že by to Photoshop pod W7 nedokázal využít ale na C2D 8500 je jeho rychlost dostačující, jde mi jen o to že pokud dělám panorama 2X2 po 6MPix tak teď to trvá cca 90minut s tím že na disku se válí swap z photoshopu 20GB a disk jen chroustá, výsledek je hodně slušně prokreslená 22MPix fotka. No a nedejbože dělat na tom to samé ale s 12MPix fotkami, to po dvou hodinách pro jistotu zhavaruje úplně.

A když to vezmu finančně tak intel je na tom proti tvému řešení taky trochu jinde.
U AMD dám za desku a paměti necelých 19000, za intel dám 12000.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

No samozrejme, to som dal len tak zo srandy smile pre domáce použitie samozrejme 1366 ak chceš veľa RAMky, a k tomu SSD...
Teraz máš 16giga ramky?

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Ne, zatím si užívám se 6GB. Ono to stejně bude generační obměna, naštěstí mi staré PC zaplatí víc než polovinu nového takže to nebude tak bolet, na druhou stranu se těším na plynulou Armu, 4870 ji nějak nedává, zvlášť na Full a 2048X1536(kam se hrabe LCD smile )

A měl si tam dát smajlíka, mě nedošlo že to myslíš ve srandě, na SSD kašlu, furt to musím srovnávat s plotnou a to prostě nejde, vím že je to rychlé ale na plotnu toho dám víc a za menší prachy.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

A kdepak máme Pedra a jeho program "neběžímnaámdéčku"? smile

Když si vzpomenu, že to není ještě tak dávno kdy jsem pařil příkazový řádek, později M602 a W3.1, s 80286 na pekelných 8MHz s 512kB RAM a 80MB diskem..... A to Bill tvrdil, že 640kB musí stačit každému lol No a dneska? I těch 6GB RAM je vám málo....

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Z vlastní zkušenosti: Na systém ve výkonném PC už jedině SSD.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Pedrovi chcíplo i jeho nové/staré PC. smile
babakus, taky na to pamatuju, takový infiltrator na C64, téměř neopakovatelný zvuk SIDu, pak PC, vánoce že to dokáže přehrát video, atd.
DJ_Rix, měl jsem před půlrokem půjčený nějaký intel SSD, ne že by to nebylo rychlé, o tom žádná. Ale určitě by se mu nelíbil provoz pod WXP, nehledě na to že chci používat jak 7 tak XP, to už by chtělo dva disky.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Já mám Corsaira se Sandforce,ten je ještě rychlejší jak ten Intel. Ale XP jsou starosti navíc,o tom žádná.:)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Fox_25: Arma je celkom dosť nepodarok, čo som skúšal ArmuII na takej trochu novšej mašine, tak to išlo dosť biedne, framerate nebol zlý, ale ovládanie hoooodne oneskorené, nehovoriac o tej nablyšťanej hovnografike. Určite by som kvôli takej hre neinvestoval do karty ako GTX580 či radeon 6970

SSD už nie sú tak drahé aby sa do výkonného PC nevyplatili

(upravil Zorg 4. 1. 2011 1:56)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

babakus: lol

KocuR: +1

DJ_Rix: Tak copak mi povíš, P67 skladem. A to máme teprve 3.1., tj. cca. týden do oficiálního launche wink Proto ještě asi ani nenabízí procáky, ale (velko)sklady už jsou prý plné. Ještě zkontroluju zítra. Každopádně po pročtení diitu mám erekci, celej komp s i7 má 34W v idle yikes

Fox_25: Neříkej, že (taky) jedeš na nějakým 142kHz poctivým zobrazovadle smile P.S. Máš používat gimpa a operační systém, né náhražky cool

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Zorgu,mě to nevzrušuje. P67 byly skladem už v den kdy jsme o tom diskutovali (psal jsem téměř nedostupný,dvě desky už byly),ale výběr je mizerný.
Na jednu stranu jsi psal že procák za 6k jsou vyhozený peníze. SandyBridge s K (myslím že vážně nemá smysl-alespoň pro mě-kupovat procák co nejde taktovat) vzhledem k jejich defautnímu výkonu a právě perfektně zvládlém powermanagementu nebudou stát o nic míň než stojí nyní srovnatelné i7.
Integrovaná GPU je k prdu,ať je jakkoli dobrá,na nic jiného než kanc to není (na co v kanclu takový CPU???)-v HTPC by musela umět spolehlivě akcelerovat-opět,naco v HTPC takový CPU???

Jsem strašně zvědavý který sandybridge Pedrovi doporučíš až se uvedou aby nestál těch 4,7k jako ten co jsem mu radil já,který byl podle tebe vyhozené peníze... Jinak to MoBo MSI co jsi tu hodil je ten nejlacinější na kost očesaný model,stačí se podívat na cenu desky hned vedle a jsme u toho.

Erekci já mívám z úplně jiných věcí,spotřeba by mě zajímala opět jen u HTPC,kde mám komp strčenej v racku a každý watt který se neprotopí uvítám-čistě jen kvůli chlazení,ne kvůli spotřebě,když mi u toho visí na zdi plasma se spotřebou 300W.:) Na to si ale nebudu kupovat Sandybridge když mi stačí A2 X2e za 1500 a deska s 780G s HDMI za 1500 k němu-dokupy tedy za cenu za kterou ty nekoupíš ani samotný CPU.

(upravil Zorg 5. 1. 2011 14:29)

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

No za 4.7 se sežene i ten S-B, levnější 4j počítám. Sice bych měl přebytek výkonu i na defaultu, ale taktovat to nakonec nějak půjde, neboj wink
Desku jsem vzal první, co jsem viděl skladem. Ceny mi nepřijdou přemrštěné, naopak stejné, jako v předešlé generaci. Resp. skoro nižší než u takového 880G v době uvedení, což je na Intel až s podivem.
A opakuju - proč vrážet stejný prachy do výběhovýho modelu?
Já vemu nějaký 2j, pro mě to stačí, na HTPC až bohatě. Akceleruje to všechno a dokonale, v něčem je dokonce výkon lepší než taková 5450, což je na video naprostá pohodička. Na hry už stejně nemám čas a kdyby náhodou, tak si radši za těch 5k koupím diskrétní grafárnu.

EDIT O/C celkem luxus: http://pctuning.tyden.cz/hardware/proce … e?start=11

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

Zorg> Co to je poctivé 146Khz zobrazovadlo nevím, užívám si s 22" CRT. Měl jsem doma myslím 10 LCD a všechny byly proti CRT v prdeli, nehledě na to že místo jednoho LCD si udělám sbírku CRT abych s tím nějak vydržel než přijde OLED.

Re: odhlučnění PC + výběr nového PC

No, to je ono. Moje HP p1230 zvládá 2048x1536@85Hz nebo třeba taky 1600x1200@120Hz cool Ale už je dost vysvícený a bolí z toho oči. LCD by mohlo být lepší nějaké aspoň trochu profi s PVA/IPS panelem. Btw., na Alze teď vyprodávají OLED 15", kontrast 10 000 000:1,za 30k zlevněno z 42k lol

Příspěvky [541 až 560 z 659]

  Stránky: ««« 1 ... 26 27 28 29 30 ... 33 »»»

Audioweb.cz » Smetiště » odhlučnění PC + výběr nového PC

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£