Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 4)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Přepínač vstupů

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 67]

Re: Přepínač vstupů

Njn, ale někdy je třeba zapojovat vstupu za chodu a ty strašné práskance nejsou snesitelné a bednám se to taky moc nelíbí.

Web

Re: Přepínač vstupů

http://eshop.prodance.cz/DetailPage.asp?DPG=79033

(upravil wwsly 10. 4. 2009 12:56)

Re: Přepínač vstupů

mě jde spíš o to, že tento problém nastane, když strkám jack do zdířky u pc, protože se nejprve signálový vodič dotkne země == práskanec

U cinche by to šlo vyřešit zkrácením signálového kontaktu, tak, aby se oba kontaky připojili naráz.

Web

Re: Přepínač vstupů

Ja stiahnem hlasitosť na minimum. Je to najlacnejšie riešenie.

Web

Re: Přepínač vstupů

Hlasitost čeho?
Já mám totiž zesák připojen přímo na PC a ani vypnutý výstup zvukovky nepomůže. Dělá to bordel  i když se prstem dotknu signálového vodiče.,

Web

Re: Přepínač vstupů

hlasitost toho mezi repro a tim, do čeho strkáš kabel ...

Re: Přepínač vstupů

Nic mezitím nemám....  PC-zesík-repro

Web

Re: Přepínač vstupů

a ten zesík nemůžeš ztlumit nebo co? Hlavně nevidim důvod proč teda ten zes při napojení nemůžeš vypnout.

Re: Přepínač vstupů

Mám pred koncovými stupňami potenciometer... Rwgulovať celkovú hlasitosť v PC mi príde ako škrabať sa ľavou rukou na pravom uchu prevlečenou popod nohu za krkom...

Web

Re: Přepínač vstupů

to zas ne, ale zvuk to kurví...

Re: Přepínač vstupů

jasně, že ten zes můžu vypnout, ale ptám se na podstatu, proč to vlastně vzniká...

Web

Re: Přepínač vstupů

wwsly:
To myslíš vážně? lol Snad protože se na tom jackovi/cinchovi  při zastrkávání skokově mění napěťovej potenciál a impedance na vstupu toho tvýho zesíku proti zemi big_smile Jen "neznaboh" za chodu zandavá a vyndavá propojovací kabel u zesilovače kterej nemá regulaci gainu kerý jde stáhnout k nule nebo alespoň možnost mute na vstupu. Jedinný řešení který je pro tenhle účel dělaný pro profi braznži je XLR (znám taky pod názvem Cannon - jak psal tušim Frank) Panebože na nebi to je snad elementární věc.

Není co dodávat...

Re: Přepínač vstupů

ee, myslel jsem profi cinche Neutrik.. ty nejdřív připojej zem.

(upravil dawsoo 11. 4. 2009 20:36)

Re: Přepínač vstupů

Frank:
Ano ale, ty mu asi stejně nepomůžou protože jak jsem pochopil na zvukárně má jacka a toho vytahuje:D viz #23 Buď by musel mít cinče tyhle neutriky na obou koncích káblu = jinou zvukovku (např. julina-maudio Audiophile ty maj cinče na výstupu - redukce je kravina páč ji vytáhne spíš celou než jen ty kabely z ní) Ale výměna ZK je v jeho případě asi blbost co ho tak tady sleduju tak má vůbec dobrý záseky (např v operákách) levněji vyjde "to" v jeho případě prostě jen nedělat při zapnutym zesiku lol  S těma Canonama : myslel jsem to tak, že jedinný kerý sou primárně a systémově dělaný na možnost vytahování či přepoje za chodu jsou právě ty XLR a to i z důvodu symetriky, kde ten lupanec nebude při dobrý konstelaci téměř vůbec = protože jednak zem jako první a druhak diferák a jeho CMRR.

Není co dodávat...

(upravil wwsly 12. 4. 2009 12:57)

Re: Přepínač vstupů

Jakýpak záseky?

Pokud narážíš na ty otázky kolem výstupního odporu, tak jsem pouze nebyl pochopen.

Web

Re: Přepínač vstupů

Zdravím, chcem sa spítať ohladom prepínača vstupov či sa odpája len živý alebo aj GND, a či je vhodné dať rezistor oproti GND na neobsadené vstupy. dik

(upravil pslava 15. 8. 2009 18:50)

Re: Přepínač vstupů

proč nehodíte relátka za tohle!!!   http://www.flajzar.cz/detail.php?zbozi= … ;z=galerie
máte to i s dálkáčem a 25 kanálů

prdon....měl sem napset jen ...je to na dálkáč...
vidim v tom podstatu pro tací jako já,kteří si sami nevykouzlej program do procesoru...

Re: Přepínač vstupů

dalkac je zvlast

Re: Přepínač vstupů

Niečo som nakreslil,
[img=http://img33.imageshack.us/img33/7684/97776551.th.jpg]

tie rezistory sú 330R, môže to tak byť?

Re: Přepínač vstupů

Dal bych tam kilo, nač výstupy trápit smile

Příspěvky [21 až 40 z 67]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » Přepínač vstupů

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£