Re: Vzkazy a sprosťárny

Jde o jeden zesilovač. TW40 je zkrácený název, jinak existovaly "dvě verze", TW40B /hotový sestavený zesilovač prodávaný v obchodě/ a TW40 Junior, což bylo zcela totéž, ale ve formě stavebnice s volně prodávanými jednotlivými díly.
Bylo na každém, jestli si desky koupí hotové na krámě, nebo si je nakreslí a vyleptá sám. Daly se koupit i opracované mechanické díly, jako např. přední eloxovaný a sítotiskem potištěný přední panel, zadní L-profil, trafo, přepínače, distanční sloupky, nařezaná neslepená kastle apod., případně i sady součástek /aktivní a pasivní zvlášť/.
Za pár šupů to bylo, prodávali to buď přímo na prodejně v Praze, nebo to na dobírku posílal DOSS /dům obchodních služeb Svazarmu/ Valašské Meziříčí. Jako jediní tehdy volně prodávali precizní slídové podložky pod výkonové tranzistory, tehdy běžně nesehnatelné větší elektrolyty apod.

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Frank> Ale no tak, já nemůžu za to, že piješ jen Kofolu. big_smile

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Antonio dostal si můj mail ohledně sundávání pólových nástavců?

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jo, a taky jsem ti hned odpověděl.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Tak v tom případě je chyba u mě, buď tě smazal antispam nebo hodně velkým omylem já. Můžeš znova a nejlíp sem? Díky

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Přeposlal jsem ti to znova.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Aha, tak to sem tě jenom nemohl identifikovat jako antonia smile. No díky, ten magnet u TVM byl takto přilepen? Doufám, že bude stačit horkovzdušná trouba.

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

Koho ještě serou Crashpc s hot.shotem alá marketingové oddělení Eminence?
Ne, vážně kluci už to přeháníte... Chtělo by to o ždibíček ubrat.

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

v marketinkovém oddělení Eminence nedělám, není to ani moje oblíbená značka reproňů (pro info to je RCF) Když někdo chce něco levnýho do subu tak tu Deltu 12LF doporučim sice moc nízko nezahraje, ale jinak na basech za ty prachy zahraje parádně... u 15" dopuručim Kappu 15LF ta za ty prachy si taky odvede svojí práci. Všichni chtěj repra za málo peněz, když lidi nebudou škudlit každou kačku rád jim doporučím lepší repra než Eminence... jestli se ti něco nelíbí přid mi to řict do vočí!

(upravil Karlos 19. 8. 2007 9:00)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Já nechápu proč by ty  Delty,Eminence a spol do subu jít nemohly. Musí to kopat slušně. A pokud je to rozumná konstrukce tak proč ne ..
Guma takto nikdy parádně nezahraje.

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jo, guma totiž hraje víc odspodu. lol Ty frekvence, o který hraje guma níž, nikdy nebudou znít tvrdě. Tak už se s tím vy PAčkári smiřte!

Web

Re: Vzkazy a sprosťárny

každému sa páči na najnižšísh spodkoch niečo iné...

Web

(upravil Solomon 19. 8. 2007 14:01)

Re: Vzkazy a sprosťárny

A někdy ty nejnižší spodky prostě nechce ( nebo ani neví, oč jde, ... )

Re: Vzkazy a sprosťárny

Nebo ty spodky nechce, protože je ještě nikdy neslyšel a neví o co přichází.

Re: Vzkazy a sprosťárny

A hele, novej thread. Tady si můžu rejpnout, že jo smile ? Možná je slyšel v podání hifáků který "hrajou od třiceti hertzů" a proto je nechce... Tím nemyslím ten peerless, to bude asi trochu jiná liga Michale:-)

Re: Vzkazy a sprosťárny

Já nejsem PAčkař A jiste michalův sub hraje dost slušně a i pekně kope. Jenže je problém ten Že lidí co si nemohou dovolit vše rvát do audia jako já, a nedostávají/nevydělavají mesíčně takové peníze aby měli na lepší bedny .. Neříkám že musí vydělávat miliony ale stačí nějaká ta tisícovka měsíčně odložit. No abych se dostal k tomu, za peníze co stojí delta neseženu gumáč který zahraje pěkně ty kopance které mám rád, ale je pravda že PA které hraje rovně třeba až od 60hz bych nechtěl.

Re: Vzkazy a sprosťárny

tak si ho dorovnáš smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Jenže rovnat nic nechcu smile Ale zase myslím že pa které pojede rovně od 50hz je celkem reálné.

Re: Vzkazy a sprosťárny

ano, proti gustu žádný dišputát. nikomu to neberu. hifíci ať si "hifěj" jen ať mi nikdo neštká na rameni jak je to hůů hustý big_smile

Re: Vzkazy a sprosťárny

Crashpc lol