Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » repro Zomax

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 29 z 29]

Re: repro Zomax

Dingo: no tak hodne zdaru pri experimentovani - bez mereni beden budes v hajzlu at delas pasivni nebo aktivni vyhbku...

Re: repro Zomax

Dingo: já nějak nechapu tvůj rozpočet, nejdřív nemáš prachy ani na pořádný repro a pak to najednou chceš dělit aktivně...

Re: repro Zomax

říkám, že to je teprve projekt a že to bude růst postupně, všechno najednou hned nebude. A dodneška sem byl relativně spokojený s TVM repro za necelý 400,- Takže sem si prostě určil strop nad který nepůjdu, za 1500,- Beta 15, se mi na domácí poslech zdá jako velice kvalitní.
Toho šneka klidně postavim s Deltou15LF a třeba za rok koupim druhou Deltu 15LF a jednu Kappu, ve šneku vyměním Deltu za Kappu a z těch dvou Delt postavim dvoupásmovky.

(upravil DeadMAN 25. 5. 2007 15:55)

Re: repro Zomax

Nevymyslaj kktiny, ze to uz musim tak napisat... Zbytocne to komplikujes. Ked chces satelity a sub, tak sprav 12" + driver a potom sub... Aj tak to doma nevyuzijes, hlavne šnek sub.

Tom.boy: www.danacoustic.sk

Web

Re: repro Zomax

Akože, počul som jediné zomaxy, nejaké 12" a hralo to pomerne slušne... Boli to tieto http://www.rhsound.sk/obrazky/reprobox/ … hp?lang=sk a typ RH 12/2/200, a na  RH 10/2/150 som doteraz, pokým neboli delty, hral... smile

Web

Re: repro Zomax

NO NAPRÍKLAD : Na ZOMAX som tiež čítal veľa nepekných slov, ALE na obranu musím povedať, že mám doma 1565c 15" v 100 L klasickom bassreflexe a to vám poviem, že ked tomu vypečiem na starej 100W elektrónke čo som našiel na smetisku tak mi doma hrkajú poháre a to ho mám na dvore asi 40 m od domu. A žiadne hučanie ale bassy.....takže toť moj postreh a vzhľadom na cenu reproduktora som veeeľmi spokojný.

Re: repro Zomax

No to si nám teda fakt moc povedal...

Web

(upravil FoXiK 15. 6. 2011 21:40)

Re: repro Zomax

Ja mám zomaxy 18tky v MT18-X bedniach - 2 kusy, budím to MISON 2450 - ešte z poctivej éry! a po úprave tých bední podľa megaton továrenských plánov (nakoľko tam nebola zadná strana ani výstuhy okrem spodnej ) a hrá to teraz musím povedať viac ako slušne, k tomu 3pásmo 15/8/1 - 18Sound
Toľko k tým zomax-om, ktoré každý tak ohovára a z toho ho počuli asi 5ti ľudia. Navyše má väčší magnet ako napr. taký priemerný behringer Eurolive 18SW800A8

A sprav radšej to ako ti to tu napísali, pretože to čo ty vymýšľaš je hodné tak 15ročného chalana ktorý nevie ešte ani čo poriadne chce a môže sa stať že po tom ako spravíš tieto bedne už nebudeš dorábať nič. 
Osobne mám ešte tieto boxy doma - http://www.rhsound.sk/sk/rh-12-2-400t-_ … hd.364.htm (mám k nim prípadne aj 18sub ale to som OT)
Hrajú naozaj slušne za tie peniaze .. ja som mal dve tieto bedne za 65€ a boli asi mesiac používané. Nestojí ti za to stavať si vlastné bedne keď nevieš nič o navrhovaní ani ladení.. to nieje že hodíš čo máš do programu a on ti "vypľuje" návrh bedne. Tieto bedne hrajú výborne výšky a aj pekne zabasujú smile za tie peniaze na tvoje účely výborné..
Na stavbu svojej bedne minieš okrem času a množstva materiálu oveľa viac peňazí ako čakáš. Veď uvidíš.

Re: repro Zomax

K tomu zomaxu sprav 15" BR bednu napr. navrk od B&C tych 114l a ladenie na 45Hz (je tam sice napisane 40Hz ale podla prepoctu vychadza 45) by malo byt akutrat. POdla mna Hornflexom ci hornom z toho repra aj tak viacej nedostanes, skor naopak - pride o tie meksie dunivejsie basy, lebo to repro ma na sneka slabe parametre Qcka nepustia...

http://www.bcspeakers.com/suggested.php?id=0000000007

Příspěvky [21 až 29 z 29]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » repro Zomax

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£