Re: Simulace Eminence Delta 12LF

proto se dohodni na osobce a nejlíp ještě vyzkoušej než koupíš.

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

do 2000 koupis zas jen kasi a ne monoblok. Za 4-5t uz se da neco slusnyho sehnat.

na AHC se da obcas neco koupit, ja si to vicemene taham z nemecka. Ebay a diskuzni fora, ale taky jinou tridu komponent.

(upravil Vaillante 3. 1. 2008 9:41)

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

2Chyna.cz:no jo?jenze,kdyz to takhle udelam,tak me to bude stat zas jen prachy navic,za ktery muzu mit neco lepsiho.
2Zbynek750:jenze to si dovolit zatim nemuzu a nez prijdu k 5k,tak to zas 1/2 roku v haji.ne,myslel jsem treba i 2kanal.da se sehnat treba i rodek210i,novejsi typ ma Chyna.cz rodek 2100a a to nebyla zrovna kase.najdou se i treba magnaty za 2k uz mono,jako xcite801,nebo bull power one.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

pak to vyřeš 2k, zrovna ty zmíněné Rodeky jsou vcelku solidní zesilovače. Mezi 4-5t se uz da sehnat stary LRx, HXA 1000, Crunch V1800 a pod.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

jojo smile ten rodek je vcelku dobrý akorád mě štve ten větrák že běží furt a ten co tam mám já je nejspíš origoš a pěkně starej. potřeboval by možná vyměnit a když bych byl u toho tak bych přidělal třeba teplotní spínač. ale to spíš ne.

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

Jen ho nech bezet. Pokud neni na konci zivota ,tak je temer neslysitelny, Pri umisteni v kufru snad no problem...

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

no právě že no problémo. o něm neuslyším ale zdechne mi za provozu a co pak?

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

Zes pobezi dal.

Pokud se prehreje, vypne na tepelnou.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

oukééj. tak to prozatím prdím.

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

hele:
http://www.zesiky.com/?p=productsMore&a … 460--akce!
http://www.zesiky.com/?p=productsMore&a … on-cc-1400
http://www.zesiky.com/?p=productsMore&a … 0.2--akce!

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

ten Phase se mi velice zamlouvá.jeto dle mých požadavků a ani není tak drahý.a co na nej ostatní,je věrohodný?dali byste si tento monoblok do svého auta?díky za odpovědi.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

Jo. Sinclair by rekl vic.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

ja vím,jenže než se sem zas sinclaire dostane,tak to chvíli  potrvá.a co jinak na to říkáš ty?

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

já bych do toho šel

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

já taky,jenže nechci zas koupit jak se tu říká bláto..za ty peníze mám z toho trochu vítr.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

no mohlo by to být levnější ale zase je to monoblok a né dvoukanál... takže de čekat že bude draší jak stejně výkonový dvoukanál v můstku

Web

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

Jenze mustek nikdy nezahraje tak, jako monoblok. A i dimenzovani monobloku je primo predurcene k subu, kdezto dvoukanaly jdou subit tak mimochodem. I na mustek.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

však jo, sem to psal že hold nemůže být stejně drahej jako dvoukanál v můstku se stejným výkonem
jako třeba ten můj rodek má v můstku 300W a ten jeho phase podobně ale s cenama sme uplně jinde

Web

(upravil Vaillante 7. 1. 2008 22:29)

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

tak jsem to vůbec nemyslel.myslel jsem,že zatímcojsem viděl monobloky,tak se pohybovaly na daleko vyšší ceně než tento Phase.i třeba ten magnat je za nějakých 6k.
EDIT:tak se tu Sinclair objevil a ani nic nepřihodil.tak vážně nevím,jestli to bude dobrý kup.
EDIT2:2chyna.cz:nezdá se ti,že je to nějaká blbost.všude jinde tento zesík mají za 7k a jen tady za 3k.co je to za blbost.se mi to nějak nazdá.

Re: Simulace Eminence Delta 12LF

Já tedy nevím, co byste za tři litry čekali. Ten PhEv je doprodej, resp. vymetání koutů skladů - je to předloňský model a navíc pěkná sračka.
To nikdo nevidí ten nepoměr mezi rms výkonem do 4 ohm a 2 ohm? Nikoho netrkne, že to má buď sračkovej konec, nebo na píču měnič? Jedno pako vedle druhýho...

Web