Téma: Kit Eton z Madisoundu

Pánové, co říkáte na tohle?

http://www.madisound.com/catalog/produc … cts_id=366

Předpokládám že to nikdo na vlastní uši u nás neslyšel, ale zajímaly by mě názory...
Na slovanetu se o tom Mengel vyjádřil v tom smyslu, že je to horší než Visaton Classic, ale basák by samozřejmě AL200 přehrál (díky velikosti).
Moje stávající objednávka na Madisoundu je na L26+L15 (pro třípásmo s Visaton KE25SC), takže teď srovnávám smile

Bohužel jsem nenašel bližší informace kdo ten kit vyvíjel (výrobce? prodejce?) a jaká je úroveň doladění...

Re: Kit Eton z Madisoundu

Tohle bude lepší si myslím a o dost ...pokud na to máš peníze volil bych tohle než tu Seasí kombinaci... vyhýbka zběžně vypadá i podle hodnot vcelku normálně Visaton lepší není ten si myslím nedosáhne ani na ty seasy... (jen můj názor)

Není co dodávat...

Re: Kit Eton z Madisoundu

Děkuji za názor nejpovolanějšího, hodlal jsem totiž na ty Seasy použít nástřelovou simulaci z pistoleho threadu.

Drahé to ani moc není, 1200$ za kvalitní třípásmo s 11" s vechslema považuju za přiměřené.

Teda aspoň předpokládám že součástí je všechno co je vyfocené na ilustračním obrázku a je to v páru...

Re: Kit Eton z Madisoundu

Parts Only - Pair

Web

Re: Kit Eton z Madisoundu

basák je lepší,  střeďák horší nebude,  a výškáč...ten nevím ale nebude to špatný jenom je to textil a ten už bych dnes nevolil

Re: Kit Eton z Madisoundu

Díky pánové, za 1,2 k$ to nevidím jako špatnou investici.

Navíc na stránkách Etonu jsem zjistil že ta vechsle je návrh výrobce a zdá se promyšlená. Rozhodl jsem se do toho jít, přece jenom, v ČR je Eton trošku exotika...

Re: Kit Eton z Madisoundu

špatně neuděláš , i když si myslím že koupit jenom středáky a basáky a na výšky dát třeba ke25sc bude lepší
a vexli navrhnout pořádně