Téma: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

Ahoj, nevím proč ale specielně Foobar mi usekává některé písničky v půlce či před koncem. Ostatní playery to nedělají. je to případ tak asi 5 % písniček
Poradíte? Setkali jste se s tím?

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

rozbitý súbor

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

nevypisuje ti tam dake errory ? bo mne tiez foobar neprekuse niektore subory co mi napr winamp precita...

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

Některé opravdu nepřehraje vůbec a vypíše errory - s tím jsem se smířil. Ale ty písničky které normálně začnou hrát a pak se v půlce přeruší mě mrzí. Mám teď ozvučovat svatbu pro kamarády tak by to byl trapas. Dík

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

si to prekonvertuj, najlepšie do OGG

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

Mě přehraje všechno OK, s tímhle problémem jsem se nesetkal. Zato mi tohle občas dělá asi flashový přehrávač v browseru. Někdy mu prostě jebne. Ale to byla otázka verze protože jsem upgradoval a už se to dlouho nestalo. Zato se budu muset poohlédnout po nějakém pluginu pro podporu APE ve Foobaru.

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

http://redyuri.wheel.sk/foo_input_monkey.dll adresar \components smile

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

njn, tak zase 10x konvertovat a to bych zítra nedělal nic jiného. Pak si na svatbě vzpomenu na nějakou další a budu mít stejně smolíka.

Teď třeba písnička Jeanny -Falco, která ve Foobaru hraje 3:45 a přitom má 5:50. Všechny ostatní playery na které si vzpomenu ji přehrají korektně 5:50 Takže je to jedině věc Foobaru

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

ježiši, rposte to je naprd naenkódované, sa s tým zmier. použi dáky mp3fix alebo podobnú volovinu.  ono už 10X si mohol všetky mp3 reenkódovať za tých 24 hodín

Web

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

Tak na svatbě nepoužívej Foobar a máš to. Pak to dořešíš.

Re: Foobar 2000 - usekávání některých písniček v půlce

asi jo:(

Web