Téma: Eminence EM15-3008

Hoši.....dostaly se mi do rukou dva reproduktory zancky Eminence EM15-3008....chtel bych je dat do beden spolecne s nakyma normal vejškáčema....proste takový malý ozvučení na taky ty "zahradní párty" ale o stavbach takovychle boxu toho moc nevim..nenašel by se nakej dobrak co by pomoch ? vytvorit nejaky ten navrh ??ty repra mi tu lezi a je lito mi je vyhodit..už jen kvuli tomu že maj v prumeru 38cm big_smile...za kazdou radu nebo navrh budu moc vdecnej.....jinak uz sem zjistil,ze jsou to zastaraly tipy a dnes uz ze zane vyrabi nake nahrady......takze parametry onich sem nikde nenasel...predem diky;-)

Re: Eminence EM15-3008

To je asi stará ME15-300. Zatláčím slzu, taky jsme jich měli pár, většinou v třípásmech. Kde ty časy jsou.

Web

Re: Eminence EM15-3008

jj to je ona....oni vypadaj jako nový..jako kdyby si je vybalil z krabice..neskrábnutý nic..proste uplne v best stavu...a chtel bych z toho prave naky dvou pásma na zahradu proste bo nekam do misnosti na takovy ty oslavi maly..

Re: Eminence EM15-3008

Na takové to trapné domácí žvýkání říkáš jo? smile

Re: Eminence EM15-3008

To né... big_smile na takový ty oslavy ktery zacinaj v 7 a v 5 už sou vsichni nasrač**....:-D

Re: Eminence EM15-3008

Buď to odrbat nějakou kombinací s DT150, nebo si pohrát s D220Ti... jiné možnosti mne nenapadají. Já mám někde kombinaci s různými 6,5" a 8" + tweeter, ale tohle bych už nereinkarnoval.

Web

Re: Eminence EM15-3008

no jo ..ale co ozvucnice ? to se musi prece nak zpocitat ne ? to nemuzudat jen tak do naky bedny ne ?musi mit nakej objem atd...ja tomu moc nerozumim tak sry ze se tak blbe ptam....

Re: Eminence EM15-3008

No tak samozřejmě, j kysni od bot to bude hrát jako průměrné autohifi... myslím, že by to mělo být podobné s EMI Delta až Kappa, parametry od modelu ještě někde možná najdu a navrhnout se s tím něco dá.

Web

Re: Eminence EM15-3008

nu tak pokud budes tak hodnej a navrhl by jsi nakou ozvucnici proto...bych bych ti strasne moc vdecnej...;)

(upravil Sendy 8. 8. 2008 19:32)

Re: Eminence EM15-3008

Já mám simulace v druhém počítači, ale jistě se najde někdo ochotný...
Fs 39.4Hz, Re 5 ohm, Qes 0.33, Qms 7.55, Qtc 0.32, Vas 208.2, Cms 0.2022, Bl 17.37, Mms 80.92, Xmax 1.8, Sd 856.34


Jo a chára je hrbatá jak Quasimodo sad

Web

Re: Eminence EM15-3008

Oki..tak kazdopadne diky za info...a ted jeste nekoho kdo to nasimuluje.... takze lidi kdo se vytahne peknym navrhem ??? smile predem diky a sendy tobe taky moc dík

Re: Eminence EM15-3008

Xmax 1.8, to je nic moc. s tou Sd jste si taky jistí na 15"? hje to vůbec ono? big_smile
D220Ti se mi tu válej v krabici nevyužitý...

Re: Eminence EM15-3008

Já vůbec netušim ale to Xmax ono bude....sem psal jednomu typkovy z naky poradny na slovensku..a on rikal ze se to nehodi ani na subwoofer..ze to ma maly Xmax.....tak jestli se ti válí v krabici nevyužitý..tak napiš cenu a neni co řešit smile

Re: Eminence EM15-3008

To Xmax možná nebude tak kritické, u Eminence tenkrát s některými parametry dost čarovali a Xmax myslím uváděli podle své metodiky.

Web

Re: Eminence EM15-3008

Fakt nevím...já z toho chtel dřív udelat jenom basy..neco jako subwofer...ale kdyz mi napsali že sou nato nevhodný tak sem řek že dvou pásmáče a hotovo...Jinak jsem je dostal od kámoše...meli je v kapele..a hrali nato asi 2x...a prej to bylo jen na basy...nazval to "super bas" tak nevim ......

Re: Eminence EM15-3008

Jestli to byla kapela ve složení 4 flétny a housle, tak tohle jsou pro ně "super basy" lol

Web

(upravil JARDAJUNIOR 9. 8. 2008 10:58)

Re: Eminence EM15-3008

nn to ne big_smile pocky my se tu furt bavime o blbostech...a zadny navrhy nejsou big_smile....Jo a Crashy doufam že je prodáš :Dkdyž už píšeš že se ti válí nevyužitý v krabici..hodili by se.... smilewink

Re: Eminence EM15-3008

hehe, no koupil jsem je v bazáči na prodance od lajčíka s tím že postavím taky dvoupásmo, ale nakonec jsem se rozhodl že postavím "lepší dvoupásmo" s DE12 nebo možná DE200 a tak mi tu asi už víc jak měsíc ležej a já s nima nic nedělám. Kupovaný jsou v říjnu 2007 v prodance (mám fakturu). Repráky jsou vyzkoušený ale nepoužívaný.

Re: Eminence EM15-3008

Tak napiš cenu smile a rád se domluvim...protože bych je stejnak musel koupit...

Re: Eminence EM15-3008

1600 za oba?