Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Trafá INDEL

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Trafá INDEL

Poznáte tieto trafá? Oplatí sa ich kupovať zatú cenu,nevrčia,a sú vôbec kvalitné?

Niečo je na www.indel.com a www.thorn.sk

Re: Trafá INDEL

Jsou slušné. Mají slušný jádra, nevrčí zcela určitě, jmenovitý výkon dávají a rozptyl nevím, neměl jsem s ním sebemenší potíže. Stowattové a padesátiwattové provedení běžně používám, nikdy nebyly problémy.

Web

(upravil THE-END 29. 7. 2008 8:55)

Re: Trafá INDEL

Ja budem mať o pár dní 450W toroid od INDELU.Tak potom sem niečo napíšem.

(upravil right13 29. 7. 2008 9:40)

Re: Trafá INDEL

dobre vediet,takze radsej kupit INDEL toroid z thornu ako neznackovy z sos.sk?

Web

Re: Trafá INDEL

Tie trafá z SOS sú odosť drahšie ako tie z thornu,ale či sú kvalitnejšie to ja neviem.Ešte som ich v pazúroch namal.

Re: Trafá INDEL

mam jedno z ezk.cz , 2x24V 200VA, vrcat velmi nevrci, ale no uplne tiche nie je, ale je trocha makke, po usmerneni a vyfiltrovani som mal cca 36-37V

Re: Trafá INDEL

Otázka:už mi prišlo to trafo ale je tu problém.Na sekendári sú 4 káble 2 modré a 2 žlte. ako to mám pripojiť na kocku a zos.Zos má simetrické napájanie.

Re: Trafá INDEL

Zabudol som napísať:Trafo ma sekundár 2x24V A max napájanie zosu je 35V

(upravil DeadMAN 21. 8. 2008 17:54)

Re: Trafá INDEL

2 modré - Jeden sekundár, 2 žlté - Druhý sekundár... Jeden žltý a jeden modrý dáš dokopy, (potom zmerniaš, či je oproti tomu spojeneému m/ž na voľnom modrom a žltom napätie, ak nie, na ten istý modrý pripojíš druhý žltý... Potom tam napätie bude(medzi spojenými a modrým a aj žltým...) ) to bude GND, ktoré pripojíš do zosíka, druhý modrý a žltý pripojíš na umserňovač.

http://www.imagewoof.com/view_thumb/2a1a0836/untitled.PNG

Web

Re: Trafá INDEL

Dík velmi si mi pomohol.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Trafá INDEL

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£