Téma: Bedne

Ahojte.. Som uplny zaciatocnik a preto neviem ci som sa obratil spravne.

Chcel som nieco na ozvucenie chaty, miestnosi, popripade mensej haly. Kamarat ktory sa do audia vyzna mi poradil ze by som mal zacat o veci ktora bude najdrahsia a preto som si objednal zosilovac. Konkretne  Impact-0480 (2x224W RMS) http://www.tipa.eu/sk/produkt/05510020- … x224w-rms/

uz je doma, a tak by som chcel pokracovat s bednami. A tam je problem kedze kamarat odisiel na pol roka prec do zahranicia za pracou. Tak by som sa chcel obratit na vas o nejake tie rady. Bedne budem robit sam, nakolko som uz nejednu spravil ale iba podla vykresou. Dakujem.

(upravil maykee 15. 7. 2008 17:45)

Re: Bedne

OK wink tak co by si chcel repsektive ako si to predstavujes?2oj pasmo(basove a vyskove repro) ci 3oj pasmo (basove, stredove, vyskove repro)?popis nieco viacej o tom nech mame aj my predstavu...

Re: Bedne

mato: no co na to rict - ten zesilovac, kdybys v ty tipe aspon vybral PSA-3450, coz neni zadnej zazrak, ale je to pomerne funkcni zesilovac udelany podle velmi rozsireneho originalu. Stoji jen o tisicovku vic... fakt to snad zkus vymenit...
No pri cene cca 4tis. za zesilovac myslis, ze to bude nejdrazsi?
Jediny co bych ti moh doporucit snad aby to nebyl uplny prusvih je tohle http://www.prodance.cz/protokoly/sovere … _apt80.pdf , dat to muzes do vicemene jakyhokoliv planku na bednu 10"+1", cena menicu je cca 1300,- na jednu bednu... vse levnejsi bude uz opravdu prusvih...

Re: Bedne

to maykee: Predstavoval by som si to 2oj pasmo (basove a vyskove repro). A plus vsetko kolem toho co tam treba..
to hanzs: Ok ja nevravim ze bude problem zainvestovat cosi viac do ostatneho. Tak chcel by som sa spytat tvoj nazor na ten zosik.. Dufam ze som nespravil chybu ze som ho zobral. A co by si mi poradil ako ted dalej..

Dakujem

Re: Bedne

mato2701: no z toho co jsem napsal, trochu vyplyva co si o tom zesiku myslim - ze je spatny. Repro, take jak uz jsem psal, taky muzes podivat, jak ty repraky vypadaji v prodance eshopu, maji prodejnu i v Blave...

Re: Bedne

hanzs: Sri ale nepochopil som k tomu repro.. Ako si ho mam najist.. kde.. ? Fakt neviem co si myslel.. sad

Re: Bedne

Prodance je firma www.prodance.cz , eshopu maji ceny i v Sk. Najdes si tam ty repro uvedene v tom navodu na vyhybku, co jsem sem daval odkaz tj. Fane Sovereign 10-125 a Eminence APT 80