Re: delta 15lf

Prave by to bylo do auta..  mozna by k tomu byl dvoukanal magnat century 1100 s papirovym vykonem 550w.. Do auta prave mužu udelat bednu dobrejch 100 litru,což si myslim pro deltu tak akorat.. a co myslite, jak by na tom byla Xmax ? potreboval by subsonic?   jak ty to mas se zesilovacem a subsonicem??  dik

Re: delta 15lf

Deltě bohatě stačí 200w víc možná tak jako rezervu. Pukud to budeš poslouchat nahlas(což asi určitě) tak subsonic potřebuješ. Já ho mám tak na 38-40Hz

Re: delta 15lf

nevím jak v basreflexu, ale v zavřence na ní těch 200w bude asi tak akorát. kdybych bral deltu a měl místo, tak určitě 15ku. 12ka už tak nízko dotáhnout nepůjde.

(upravil skrus 21. 2. 2008 19:48)

Re: delta 15lf

Prave o ni mooc premyslim, kamoš chce postavit bednu do kufru.. k dispozici je +- 100l cistyho objemu a tak premyslim co destruktivniho by se tam dalo nainštalovat.. jde mu hlavne o max hlasitost a proste kchůůůl basy smile zesilovač už ma magnat century 1100, dle sinclaira jedna z nejpovedenejsich serii zesů od magnata..   věřim, že by delta v bassreflexu bouchala fakt dobře, ale nevim, jestli je zase dost bezpečná, jednou to voroštuje , ťukne civku, bude to chrčet a ja budu ten blbej, co mu to navrh.. tak prave premejslim..  zase si myslim, že nastavenim subsonicu na 40 hz to ztratí na basech..tak ja nevim noo...    puvodne do ty ebdny chtel strcit 2 dexony w120, taks e mu to pokousim rozmlouvat.. tak ted poradte, co by bylo idealnejsi??      2 dexony nebo 1 delta 15 lf?, případne neco výkonnyho navrhnete v cenove relaci té delty, tj cca do 2tis..  dík

(upravil F.I.K 23. 2. 2008 10:32)

Re: delta 15lf

Do dvou tisic asi jedine tu deltu, pokud nechces nejakou placacku, jako dexon. Ja tu deltu mam rizlou na cca40Hz, a boucha to teda dostatecne :]  A v muzice toho tak pod 35 Hz taky zrovna moc neni...

Re: delta 15lf

jojo delta 15LF na subsonicu 40Hz bude ok. a neboj se že by to bouchl o dno. pokud neni blbej a slyší jak to kreslí, tak delta kreslí taky...
+-centimetr, to ono to pak už nehraje dobře.....

Re: delta 15lf

Vole... Abys ji v aute dostal s dobrym zesilovacem, tak mozna se sluchadlama na usich, jinak je to fakt ramus, ze se to neda big_smile

Re: delta 15lf

tak ono nejde jen o ten rámus ale i zvuk. nemusíš to využívat. já mam na BCčku taky 200(150)W mac audio, a pouštim ho víc jen když nesedim v autě smile

Re: delta 15lf

Docela bych tu deltu zkusil prdnout do bandpasu, ale nejak si netroufam do ladeni, dycky mi vychazi divny veci. Nezkusil by mi to tu nekdo 'ladenizkusenjsi' vypocitat?
P.S. : ne ze by ted hrala blbe, ale zajimal by me ten rozdil...

Re: delta 15lf

Delta se ve 12" ani 15" verzi do bandpassů nehodí. Přínos oproti bassreflexu bude nulový a velmi pravděpodobně to bude spíš horší.