(upravil Crashpc 21. 5. 2007 11:50)

Re: delta 15lf

zato já znám dost případů kdy nevinný chudinka se zrovna rozraženým hlasitým výfukem dostal. to je ta spravedlnost big_smile

No, tak jsem se rozhodl smile Bude to zavřená, 46litru čistého prostoru. ekvalizovat půjde slušně, a když se bude tejrat tak dostane díru big_smile

Re: delta 15lf

sluchátka se za volantem nesměj nosit? yikes big_smile

Web

Re: delta 15lf

Možná, že trsátka mají výjimku, aby jejich majitelé nepřišli o sluch-ale v normálních autech jo smile

Web

(upravil chyna.cz 23. 5. 2007 14:26)

Re: delta 15lf

cs lol však já mám sluchátka jen v práci v normálním autě: renault kangoo aby čas rychleji utíkal jelikož tam rádio nějak nechce hrát

Web

Re: delta 15lf

Hjeh, tak sem s tim částečně vy*ebal - na rádiu jde nastavit LPF, a na zesíku jde nastavit HPF 40Hz. hhuuaaaahhhh, tudíž sice kvalitní, ale "chybějící" subsonic nebude potřeba....

(upravil F.I.K 24. 5. 2007 18:17)

Re: delta 15lf

Halen: nevím, co se ti na tom tak nezdá, těch 200w tam bude spíš kvůli rezervě a ne k demolici auta. A navíc, když si tam dáš míto toho nějakej "prejbasák" za tři kilča a pořádně mu nasolíš, tak stejně uslyšíš kulový, co se děje okolo...

jaký je nevhodnější objem pro tyhle repra?

Re: delta 15lf

velkej. hodne velkej... ja tu deltu zkusim asi ve 48l

Re: delta 15lf

A co říkáš na 100l s br na cca 42hz pro 12-tku
            nebo 200l   br asi 35hz pro 15-tku?

Re: delta 15lf

slovy sto litru????? pokud to beres takhle, tak proc ne big_smile 200litru uz je moc i na tu 15ku. ale tak jestli mas takovyhle moznosti a chces bourat skaly, tak vjadru proc ne mobilni PA aparaturu :-]

Re: delta 15lf

A čo toto? Takúto PA aparatúru v aute asi nemá hocikto...  Prvých 8 fotiek hneď hore na tejto stránke:  http://subaru-libero.cz/forum/viewtopic … mp;start=0

Web

(upravil F.I.K 24. 5. 2007 19:13)

Re: delta 15lf

smile tak těch sto litrů by se tam eště mělo vejít tongue možnosti zatim nejsou, protože to zatim neni kam dát, ale po prázdninách budou... takže říkáš, že těch 100l je pro 12-tku akorát jo? win isd mi dycky vyplivne strašnou kravinu.
kurpelm- tak to je docela zabiják. Neni to náhodou poháněný tim aparátem?

Re: delta 15lf

To nasimuluju ale v aute to bude hodne. to spis min.. myslel sem ze 60/70l bude problem ale kdyz neni.... hhah

Re: delta 15lf

To teda je. poháňané je to motorom lol 1000ccm trojvalec. Na aparát je asi ten generátor, alebo tak mi to pripadá. Číňania vymyslia všeličo. Ale to zdvojenie náprav, to čumím... Ako tam napojili pohon 4x4, respektíve 6x6... Ako strašne by som to chcel mať, to by sa zvučilo... Trošku OT...

Web

Re: delta 15lf

70l, 45Hz a tlumit. pak by to mohlo vyjít smile

(upravil F.I.K 19. 8. 2007 11:43)

Re: delta 15lf

Tak jsem objednal patnáctku, jen eště nemám pořádně rozmyšlenou bednu... Našel sem takovej projekt s hd 15 horn : http://www.repromania.net/stavebni-navo … 5-horn.php neni to blbost do auta?

Re: delta 15lf

IMHO strašná blbost do auta...

(upravil Vaclav 19. 8. 2007 15:17)

Re: delta 15lf

Tohle v autě vůbec nehraje - vyzkoušeno

Re: delta 15lf

uzavřenou nebo BR, možná ještě bandpass. Nic jinýho do auta necpěte.

Re: delta 15lf

Kolik byste navrhovali litráž na deltu 15 lf   pravdepodobne BR?   stacilo by 100 l??    jak by to potom bylo se subsonicem? byl by potreba pro zesilovač carpower hpb 1502  s cca 300w v mustku na 4 ohm??  je to jen takovej napad..  byl by to velikej rozdíl oproti deltě 12 lf? díky

(upravil F.I.K 20. 2. 2008 15:39)

Re: delta 15lf

A ty to chceš do auta nebo na doma?
No když to píšeš sem, tak asi do auta, jakej bude rozdíl v 12, nebo 15 nevim, protože mám jen  patnáctku. Do auta je těch 100l možná moc, já jí mám v 60/br asi 42Hz a hraje parádně.