Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Odhlučnení místnosti

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 32 z 32]

Re: Odhlučnení místnosti

chyna.cz

presne  a polystyren neni tak drahy..

Web

Re: Odhlučnení místnosti

smile

Web

Re: Odhlučnení místnosti

budu nad tim premejslet, ale bude to asi sakra prace..

Re: Odhlučnení místnosti

Zkoušel jste někdo heraklit? Je to snad jediný materiál, co by měl slušně tlumit i basy.

Re: Odhlučnení místnosti

Velký Bobo napsal:

citácia:
http://www.dcd-ideal.cz/dcd.php?nid=29

... někdo zase objevil heraklit. Problém je, že bez přídavné minerální výplně to moc nefunguje a vypadá to hnusně. Funguje to stejně jako jakýkoli jiný materiál porézního charakteru pouze za předpokladu, že je nějaká vzduchová mezera.

Přečtěte si aspoň ten Slovaknet. Bobo tam toho natrousil dostatečné množství, takže už se z toho dá něco vyvodit. Existuje spousta knížek.
Polystyren nic netlumí, ten je vhodný pouze jako difuzor. To už píšu taky podruhý a po třetí ve stejným dredu to psát nebudu.

Web

Re: Odhlučnení místnosti

Neptal jsem se na teorii, ale jestli to odsud někdo zkoušel.

Re: Odhlučnení místnosti

Ano.

Web

Re: Odhlučnení místnosti

A efekt?

(upravil mechanik 16. 7. 2008 19:32)

Re: Odhlučnení místnosti

blbosť!!kto neskúsil ten nevie!
mám doma urobený celý strop od vajec + celú stenu a 2 steny iba tak kde sa hodilo.
Poviem vám je to ohromný rozdiel vo zvuku!,najdôležitejšie sú víšky a stredy tie to zatlmý fatk dobre!vonku sú len basy trošičku také stratenejšie preto že tam je priestor.
Ked porovnávam z inou miestnostou je to ohromný rozdiel smile,aj ked sa tu rozpráva tak je to mäkké,ked tukám na klávesku je to bez dozvuku :)je to uplne bežná miestnosť žiadna garáž,kartony mám z tej chlpatej strany :)sú husto pri sebe,ale nejake medzierky tu sú,mám tu aj koberec závesy,sedacku,postel ale nikdy to nebolo ktovie co až ked...   

a nechdem počuť blbé poznámky!kto nepočul nevie! tongue

PS:dokonca to aj pekne vyzerá smile ,nafotím smile (nevymýšlam si to,je to fakt poznať a nechcem aby ste sa tu hádali smile

(upravil Frank 16. 7. 2008 19:34)

Re: Odhlučnení místnosti

Vajíčka vyzeraj opravdu amatérsky. Když už, tak 7cm vysoký jehlany z řempa Holoubek - metr čtvereční vyjde na 250Kč...

(upravil mechanik 16. 7. 2008 19:32)

Re: Odhlučnení místnosti

časom dám na určitý usek aj origoš matroš big_smile inak môžem povedať iba že to vyzerá prekvapivo dobre smile

chyba opravená smile

Re: Odhlučnení místnosti

mechanik: Stejně tak drogově závislí mohou argumentovat "když si to nezkusil tak nekecej" ... a co teprv sebevrahové smile.
7tech: Výborná knížka, doporučená panem Sýkorou,  je  Vaverka, J.: Stavební fyzika I. ISBN: 80-214-1283-6 . V STK mají ještě jeden kus na půjčení.

Web

Příspěvky [21 až 32 z 32]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Odhlučnení místnosti

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£