Téma: TV tipy

Uz tu je tema hudebni typy, tak bych chtel rozjet i TV tipy, resi se tu DK a taky kvalitni film taky nestoji od veci. No tak chci se zeptat zda nekdo nevi o nejakem kvalitnim standartnim Sci-Fi. Neco na zpusob StarWars. Ted nme chytl amok opet po case a nemam se na co divat.

Web

Re: TV tipy

Je to tu nějaký mrtvý, sci-fi nevím jestli je něco na ůrovni Hvězdných Válek připadne mi že se poslední dobou točí samý kraviny.
Co se mi líbilo tak Devátá brána v blesku za 45,-  big_smile
http://www.csfd.cz/film/7353-devata-bra … -gate-the/

Re: TV tipy

Pust si Terminátora 2 a 3, ten rullezzz smile

Re: TV tipy

SGA. průběh strašná kravina. situace, efekty a "duše filmu" jsou dost dobrý. akorát se asi bojej, a nejdou k jádru věci. je tam asi hodně etickejch problémů a to by nemohli pustit mezi lidi. Něco v tom smyslu jako že se lidé nesmějí dozvědět že žijí v matrixu smile

Re: TV tipy

hm matrix1 no tak je viac filmov co majú dobrú myšlienku napr.12 opíc,nieco kus iného Pasca,no dalej si tažko spomeniem no ked clovek chce kvalit tak musí loviť medzi tymi sračkamy co bežia v TV smile

(upravil BlackRider 16. 7. 2008 23:17)

Re: TV tipy

Jo Terminátor je hustohardcore, doporučuju dvojku.

Jinak třeba Válka policjtů není špatná.

P.S. Ta devátá brána se taky dá. smile

Web

Re: TV tipy

přemejšlel jsem o námětu, a dospěl jsem k myšlence jak zjistit pravdu lidstva, ulehčit matičce zemi a začít na novo. Stanovil bych jeden den, kdy se všichni pomocí stanovenejch zbraní pozabíjej. Zbylo by pár tisíc jedinců který by nikdo nezabil a nebo se k nim tahle zpráva nedostala. Pokud existuje matrix, tak by padnul. je napájenej z lidský energie. Pokud ne, aspoň by si matička Země odpočinula. sory za OT big_smile

Re: TV tipy

Sci-fi nevím, ale můžu poradit dramata "Vykoupení z věznice Shawshank" http://www.csfd.cz/film/2294-vykoupeni- … ption-the/ je to vynikajíci film, případně "Zelená míle" http://www.csfd.cz/film/2292-zelena-mil … mile-the/. A z komedií třeba "Trestná lavice", "Policajti na baterky" atd. atd. atd. atd. Je toho hodně.

Re: TV tipy

áno aj ´´zelená míle´´ je dobrý film smile

(upravil BlackRider 17. 7. 2008 20:35)

Re: TV tipy

Podle mě lepší než vykoupení ze shawshanku.


Dobrá kriminálka je Sedm, fakt doporučuju.

Z českejch je suprová komedie Svatba jako řemen dlouho jsem se tak nenasmál.

Web

Re: TV tipy

Jak na co. Shawshank je takovej víc psychologickej a Míle je spíš doják jako kráva. Oba filmy mají něco do sebe.

Re: TV tipy

pozrite si The Bucket list... myslim, ze ak spoiler ku kvalite fimu staci napisat, ze v hlavnej ulohe Jack Nicholson a Morgan Freeman

(upravil Mike 18. 7. 2008 11:53)

Re: TV tipy

Hmm diky. Shawsenk mam z Blesku za 40, terminatora 2 taky. SW mam 1-6 DVD. Devata brana s Deepem u toho jsem usnul. SG jak film tak i Serial shlednuty cely asi 2x Jsem narocny no. Policajt na baterky hmmm hralo vcera na novej. ja spise myslel neco jako 5element , Lost in space, startrek (filmy novejsi), Pitch black atd. Toto mam vse zkuknute. No mozna si myslite ze sem maniak, ale mam asi 50DVD z deniku a neni cas, no spise neni poradne chut, jen dobre SciFi by me prinutilo. Zaden triler nebo neco na mysleni, ale kdo by neco takeho chtel, doporucuju Lovci myslenek.

edit: Hmm dlouho se nikdo neozval, a najednou tolik. hmmm smile

Web

(upravil jean 18. 7. 2008 13:48)

Re: TV tipy

Skúste vraždy podľa judáša, Zberateľ kostí

(upravil babakus 18. 7. 2008 14:01)

Re: TV tipy

Pokud by jste chtěli nějaký horor, tak "Hory mají oči 1,2" a "Pach krve" jsou to celkem povedený humusárny.
Další dobrý film je "Constantine". Z rodiných komedií "Můj auťák brouk", "Škola superhrdinů" a podobně. Sci-fi možná "Alien vs Predátor 1,2" a podobně. Jak říkám, je toho hodně a všechno to vyjmenovávat. roll

Re: TV tipy

ak chcete dake scifi a aspon trocha vas zaujala myslienka matrixu, tak si kuknite Dark city... myslim, ze preklad bol smrtihlav abo tak daco

Re: TV tipy

Aliena jsem videl oba. jo da se. ja chych to scifi chtel Vesmirove s kosmickymi lodemi, letajicich skrz galaxie. nasel jsem od AC Clarka Space Odyssee, ale to je z roku 70 slabe efekty. Hmmm asi se nic takeho netoci sad

Web

(upravil maykee 18. 7. 2008 17:51)

Re: TV tipy

K tym hororovym humusiarnam.Pach Krvi 2 je este brutalnejsie nez 1( i ked niektore efekty stoja za prd...) odporucam...a co Alien 4 Resurrection? mne sa to pacilo...

Re: TV tipy

Netušíte někdo jestli je už někde na netu k nalezení ZTRACENÍ (lost) ta nová série v čj?

Web

Re: TV tipy

A co treba jeste filmy: Horizont udalosti, Sunshine...vic me momentalne nenapada.