Re: Bednostmeláč

Mohl sem klidně napsat, že z beden spadla další deka, ale to snad není za potřebí. Já si moc nelibuju ve slovních popisech, což byl jeden z důvodů pro Bednostmeláč, kde každý slyšel sám za sebe.

Mimochodem, mělo to pro tebe vůbec nějaký přínos? No aspoň si se viděl s lidma. Přišel bys příště, pokud bys měl zrovna čas?

Mimochodem vážení nějaké to příště snad bude, ale bude zase až v lepším pokoji, takhle se dalo poslouchat snad jenom díky tomu, že tu bylo deset lidí a podobné množství párů beden.
A příště taky trochu omezím přístup lidem, co nic nedonesou, ono vás to aspoň bude motivovat.
Jarouši vytas se už s recenzí smile.

Web

(upravil dawsoo 14. 7. 2008 19:33)

Re: Bednostmeláč

Check:
Mělo to pro mě přínos takovej že jsem se zas po dlouhý době sešel s lidma bednobastlířema a že jsem viděl i slyšel že kvalita projektů za poslední dobu šla nahoru což je jedinně dobře a já tomu tím, že já nemůžu teď, o to víc fandim...(nebyl tam žádnej vyloženej průšvih jak jsem slyšel dřív u home made věciček... i ty TVM se na Jardových Mašinkách daly vcelku poslouchat )  smile No jasan pokud budu mít volníčko tak vás klucí zas rád uvidim big_smile

Není co dodávat...

Re: Bednostmeláč

Tak jsem se teď vrátil domů, puchejře od vykopávání třešňovišně se už hojí, prsty po hmatníku běhaj jak maj...

Akce se mi taky líbila a i přes poslech dost mimo osu si odnášim toto: Základem dobrýho zvuku je to nepokurvit. Když se nepokurvěj bedny, nemít zkurvenou elektroniku.

Re: Bednostmeláč

Frank: To tě ani jeden nepustil? smile

(upravil Frank 16. 7. 2008 14:17)

Re: Bednostmeláč

Ono je to možná tim, že mě to ani zas tak nezajímalo. Byl jsem přejetej od těch všech krásnejch holek, co jsem v velkoměstě potkával smile

A po mírnym pokecu o bednách (jinak jsem se jim docela bránil smile) jsem si dnes nakreslil bedýnku, která by mě mohla uspokojit... smile http://img228.imageshack.us/img228/8962 … ko2qd2.jpg

Já už hifi moc neřešim, už si jen vymejšlim ty svý krásný blbinky jako bedny s NEO3, NEO8, Uhlíkovejma 7" monacorama s phaseplugem (:lol:) a nějakou pěknou osmnáctkou... Mňam!

PS: 18" se mi zalíbila BC 18TBX100 smile

Re: Bednostmeláč

Jak sem říkal na Pivu. Taková rozkmitaná osmáctka... smile

Web

Re: Bednostmeláč

Frank: to je mi ale bednicka, to jsem zvedavej, jestli to dotahnes! btw, monacori uhlikac s phaseplugem chci taky smile a nebo aspon nakou 18ku vecer po pivu smile

Re: Bednostmeláč

TAk to já bych vzal nejdřív tu 18ku, a až pak, uklidněnej, duševně vyrovnanej, si dát dvě tři plzně a do noci meditovat na balkóně a čumět na hvězdičky smile to jsou pak inspirace smile

Web

(upravil Frank 16. 7. 2008 15:22)

Re: Bednostmeláč

Zorgu, jestli máš někoho na pořádnym soustruhu, tak se do toho můžem pustit spolu lol Jen na to teď nemám prachy, musim dostavit současný 3P poloaktivky. Dneska se budou dělat poslední díry a do konce víkendu to hodlám dolepit a dobrousit.

No a tu čtyřpásmovou hrůzu bych dělal jakymsi polysendvič(tm) systémem lol Na laseru vyříznout šablonu a podle ní frézkou nařezat překližku, která se pak nalepí na sebe a drobný nuance se dobrousí. To se jen přelákne a žádný s tim sraní. Přední stěna klasika buď plsť nebo kůže smile No a samozřejmě poloaktiv. Minimálně NEOčka budou dělený pasivní sériovou potvorou.

Ale já si to stejně všecko rozmyslim smile

Re: Bednostmeláč

Fotky jsou pěkné, vypadalo to tam jako v poslechovém studiu wink Mimochodem, ten subwoofer http://home.zcu.cz/~mirulu/Bednostmelac/P1000191.jpg je osazen čím?

Web

Re: Bednostmeláč

BC 18PS76 ... a vypadá fakt nádherně.

(upravil Zorg 17. 7. 2008 0:09)

Re: Bednostmeláč

Frank#109: Franku, ty si maniak smile ale ja taky a jestli me k tomu ukecas, tak te zabiju big_smile Btw, ty pasky uz mas? Dawsoo dava pryc Neo8...

Re: Bednostmeláč

Já vim, ale teď na to nemám prachy. Bude to nejdřív za rok. Je to strašlivá investice, to by někdo musel koupit ty mý bedniska až je dodělám.

No a ta Monacory s PP budou nádherný, jen to chce ten chytřejší soustruh, no.

Re: Bednostmeláč

Franku ty teď stavíš bedny pak je prodáš a postavíš jiné? A není to zbytečné dokola něco dělat ? Nebojíš se pak že postavíš další a zjistíš že chceš ještě jiné?

Re: Bednostmeláč

Já to beru jako cestu poznání. Navíc mě to fakt baví smile A je otázkou kdy a jestli vubec je prodám. Prodat je taky nemusim a když budu stavět další, tak budu mít aspoň pořádný bedny doma i v Praze smile Jinak krom těhle třípásem momentálně stavim ještě malinký dvoupásmíčka s 13cm Vifou a Monacor páskem a chystám se na 3p s Teslama, reproně už mám... Joo a je velice pravděpodobné že pak budu chtít další a další, taky chci hromadu ženskejch, kytar a zesilovačů lol

Re: Bednostmeláč

Starter: já to mám tak se vším - kola, počítače, audio... S jídlem roste chuť! Ale peněz se taky nedostává, takže co letos udělám, bude muset na dlouho stačit... wink

Re: Bednostmeláč

Hele, chlapi, že ten Jarouš tu recenzi nakonec nenapsal!!! smile

Web

Re: Bednostmeláč

Imho se kvůli tomu odstěhoval smile.

Web

Re: Bednostmeláč

Hoši, moje nová práce není žádná prdel, na nic teď nemám vůbec čas, až se to trochu usadí něco určitě spáchám.

Re: Bednostmeláč

ber to Jarouši jenom jako hec, ne jako kritiku smile

Web