Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

už jsem také nervozní.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

ja som sa aj prestal tešiť na nove repraky.... sad

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Sice nemám na objednávce vůbec nic na starosti, ale můžu vás uklidnit, že Micro na objednávce pilně pracuje. Vše je nyní ve stadiu, že je objednávka od Madisoundu potvrzená, takže tento týden by všem měl Micro rozeslat výzvy k platbě.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no zatial nič, neviem či vôbec Micro moju objednávku neodignoroval, pretože som mu 2x poslal maila ale ziadne oficialne potvrdenie- takže sa pítam či vôbec si objednával aj moju požiadavku(Peerless 830846 10" XXLS Dual Voice Coil Subwoofer)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jak se těšíte na dolar za 20,- Kč?

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

To budou pálky... lol

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Tondo, to ale není sranda. Snad se to trochu vykompenzuje slevama. Doufám hmm

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ještě že neměli L16ku big_smile To si dělám prdel, ale dolar fakt valí nahorů dost rychle..

Web

(upravil dawsoo 24. 10. 2008 22:26)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jo to budou pálky... mohlo to už bejt dávno tady... big_smile a to kurva beru pro další lidi eště tak budou nadšení až je pumpnu o jiný peníze než si naporoučeli. Kdo to mnoh čuchat že se takhle během měsíce zblázněj finanční trhy a nesmyslně se bude měnit kurz až o 5 kaček .... ale co tak si zaplatim o "pár tisíc"  víc no myslim že to bude první a zároveň poslední hrmomadka do kerý sem asi šel... to čekání mě nebaví...

Není co dodávat...

(upravil pistole 24. 10. 2008 22:29)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no jo to je wotrava já tam sice mám jenom jeden pár ale i tak je to vopruz....
...minule to ale šro ráz na ráz......

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Drahá sranda,doufám že moji objednávku zrušíl,jinak si du pro hypotéku.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

INFO: Volal jsem microvy a veci se maji tak ze vse je hotove, ma ceny a rozesila emaily. Ke vsi smule ma vsak nefunkcni net a tak to rozesila odkud jen muze a kdy muze. Co se cen tyce tak ja presne nevim ale nebude to nijak drasticke u me narust asi o 8.5% oproti puvodnimu vlastnimu odhadu.

velkym zdrzenim byl madisound jelikoz nebyl schopny vystavit spravnou fakturu a na 3x se to opravovalo.


toz tak smile chce to jeste chvilku strpeni wink

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Jooo, minule...to jsem se o objednávku po administrativní stránce staral ještě já.... big_smile Micro je teď trochu handicapovaný tím netem no, tak mu to trochu trvá.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

no prave som zistil, ze jedny repro z mojej objednavky je "out of stock" tak sa chcem spytat ci budu alebo nie....a ak nie ci by sa namiesto nich mohol doobjednat daco ine

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

mna to už važne nebavi... čoskoro to budu dva mesiace a to som ešte nedostal ani cenovu ponuku a nie to ešte samotne repraky... ja o moc dlkšie na to čakať nebudem sad

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Mně v pátek Ivo poslal částku k úhradě, takže dnes odpoledne budu plakat při vyplňování příkazu k úhradě smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Mě ještě nic nepřišlo tak nevím jestli se mail ztratil (poslední dobou mi občas lidi píšou že mi posílaj a nic) nebo jestli ještě na mě nedošla řada...

Pepe:
Takže jdeš do toho? To je dobře já se jen bojim aby neodřekli hlavní odběratelé a nakonec z toho kvůli tomu  uplně nesešlo... já ty audaxy potřebuju velmi velmi nutně smile Ostatní bych asi dokázal oželet/nahradit ... v současný chvíli.

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Já se na ty Etony těším jak malej kluk.

Ale je to docela drahá sranda smile

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Pepe:
Naprosto ti rozumim... já už právě mam doma polovic projektu z jiného konce světa (už jsem se pomazlil big_smile) a i proto už nejde to zrušit je to drahá sranda ale myslím že to bude ve výsledku stát za tu investici a i za ten čas tomu věnovanej... mam povětšinou zkušenost že to co jde snadno a hladce nestojí pak za moc a naopak dobrý věci se roděj v potu a krvi .. big_smile Tak si držme palce ať to klapne.

Není co dodávat...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 4

Ahojte. Mám máslo na hlavě, ale vím o tom a omlouvám se.
Na moji obhajobu ale říkám rovnou, že se tím neživím, není to moje povolání a bohužel jsem to rozejel ve špatný čas, jelikož se vyrojila práce úplně někde jinde než měla.
Všechno spočítané je, ale díky tomu že je vše dražší a slevy neodpovídají minulým objednávkám, tak jsem nejdříve poslal cenu hlavně Pepemu, kterýho toho má zntelně nejvíce. A kdyby on nezaplatil, tak by celá objednávka padla a nechtěl bych zase všem posílat peníze do korunky zpátky. Byla by to pro mě další extra práce navíc. Takto všichni víme že zaplatil a tudíž můžeme jet v klidečku dál. Zítra budete mít ceny doufám všichni.
Nazdar Micro