Téma: chjooo sousedi :o(((

Ahoj urco to nekdo uz z vas resil,co se sousedy kterym vadi vase hlasita hudba???!!! smile

Re: chjooo sousedi :o(((

Niekde by tu mal byt o tom dost dlhy topic.

Web

(upravil kurpelm 19. 6. 2008 18:25)

Re: chjooo sousedi :o(((

Áno bol tu o tom topic. Uber pary...

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2616
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=2039
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=691
aneb "Techno není pro mě, bydlím v panelovém domě" lol

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

Sám v rodinným baráku - ať se kouří z repráku...

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

taky si myslim!A docetl jsem se vtech odkazech ze pustena hudba,neni nic na co se da stezovat takze pohodicka!Sousedi fuck... smile)

Re: chjooo sousedi :o(((

Jen aby ten soused nebyl metrákovej týpek, který ti po troše toho "ohulení" dojde rozbít hubu. smile

Re: chjooo sousedi :o(((

jojo, daleko horší jsou pak ty naschvály no....

Re: chjooo sousedi :o(((

niekedy je to sranda... big_smile ked sme susede hadzali pri grilovacke kosti z kurata cez plot... big_smile

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

little-neboj neni je to spis alkac,:o))a okolo jinak je znamej ten vlastni diskoteku-tomu to nevadi,a jinak okolo sami duchodci! smile

Re: chjooo sousedi :o(((

jestli jsou hluchý tak máš vyhráno big_smile

Re: chjooo sousedi :o(((

Ono zkuste se vzit do role souseda. ma prave po nocni sichte a chce se trochu vyspat. a nema rad styl hudby, kterrou zrovna poslouchate. myslim ze toto by nastvalo kohokoli. Jinak hlasita hudba je myslim od urciteho dB zakazana. a po  22h úplne. taky by vam nedelalo dobre kdyby zrovna vas soused si pustil metal tak ze by s vama o 2patra vys skakala postel... takze trosku loajalnosti ne? Pokud chcete hlasitou hudbu tak nejake festaky, nebo pritahnete prodluzku na osamele misto a tam si hrajte. Nebo Slochadka, take kvalitni se daji kupit lacineji nez cele bedny.

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

Mike: poslouchat nahlas se sluchátkama je stejný jako šukat s kondomem - není to ono big_smile
Po noční se spí, takže dopoledne to chápu. pokud někdo spí až odpoledne, tak to má holt smůlu... Se mnou se taky nikdo nesral, furt tu nějaký akční domorodci strašně potřebovali jezdit s technikou po poli zrovna když jsem měl po noční v sedm ráno... takže nasrat a rozmazat.

Re: chjooo sousedi :o(((

Mě tu zase sere jeden magor co si pořídil motorku s nějakým tunningovým výfukem. Dělá to bordel jakl prase. Dříve nebo později mu dojdu vysvětlit že výfuk je od toho aby hluk tlumil a ne posiloval.

Re: chjooo sousedi :o(((

Mike má pravdu Crashi. Měl jsem souseda co měl rád hlasitou hudbu i TV a byl to děs. Od tý doby jsem na hlasitost hodně opatrnej. Člověk tu bezmoc asi musí zažít...

Re: chjooo sousedi :o(((

JEdnou za mesic at ma klidne party do noci, ale kdyz to je nekolikrat do tydne, s otevrenyma oknama, ze se neda spat ani pres tri zdi, tak je to fakt moc. Taky mam takoveho souseda. Jenze kdyby se to aspon dalo poslouchat, ale on ma takove ty tezke pokondry a sladke mamenyyy... To je hrozny. A potom bezi copa cabana treba 5x dokolecka, tak uz mi fakt zacina zatmivat pred ocima.

Re: chjooo sousedi :o(((

sem razd ze se mnou souhlasite. Me mozna vic nez hluk vadi kdyz jsem rano mel volno a nekteri si museli vozit zadky do roboty v autech typi 110MB Favorit a Š120, a to v zime. nechali to 1/2h nastartovane se syticem, a vsechno to svinstvo sem musel dychat.

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

Mathes: no právě to jsem zažil já. v neděli odpoledne někdo strašně potřebuje řezat na 5kW cirkuli, nebo rozvážet po políčku hnůj. a nebo o všední den v 7 ráno něco dalšího. Nevidím proč bejt k takovejmhle sousedům zpětně ohleduplnej. dostanou kotle. Až budu stavět domácí kino, budou to dva MT18SUB s LF18G400 cool

Re: chjooo sousedi :o(((

Pánové, to jste taková hovada, že vám to musí trhat vnitřnosti, aby vám bylo dobře ? smile

Myslím, že když se sem tam něco v bytě "pustí" tak by to nemělo až tak vadit. Co taková hra třeba na housle v začátcích, to musíte mít hodně ale hodně dobré sousedy. Dokonce jsem byl svědkem bicích v bytě.

Web

Re: chjooo sousedi :o(((

soused má taky bicí. to mi zas nevadí. To se vcelku po nějakym měsíci tréningu už dá snášet. Asi jak kým. Mě bicí problém nedělá.

drd: ano. aby mi bylo dobře, musím mít pocit, že dostávám po hlavě fošnou od Arnolda smile