Téma: nebude na ne malo vykonu?

ahoj chtel bych se zeptat zda nebude na reproduktor Eminence delta15LF,popripade jen delta15,malo vykonu 100w rms?mam totiz zesilovac ktery ma sice 2x200w rms ale zase ma jen 4ohmy,cili bych ty dve bedny musel zapijit tedy asi paralerne na jeden kanal a asi by do nich slo cca tech 100wrms nebude to  na ne malo?Dekuji

Re: nebude na ne malo vykonu?

záleží kde a naco je budeš používat, v jakých bednách, s jakým naladěním BR a jestli pod ně budeš dávat suba nebo ne

Web

Re: nebude na ne malo vykonu?

Bedne vobec nemusis zapajat paralelne, kazdá pojde na jeden kanál... zosíku nevadí, ked pracuje do vyssej impedancie...

Web

Re: nebude na ne malo vykonu?

no predevsim asi v domacich podminkach budou pouzivany semtam nejaka zahradni party apod.,a bedny maji rozmery 72x50x44cm a basreflex nevim jak je naladen sad((Ale ted jsem volal znamemu a rikal ze muzu dat na 4ohmovy zesilovac 8ohmove bedny,akorat ze do nich nepujde takovy vykon bo co?ze ale obracene by to udelat ale neslo .

dead man-tvuj prispevek jsem nejak prehlidnul,jj tohle my taky rekl ten znamy,takze by do tech eminenci slo vic jak 100w ten zesik ma 2x200w rms myslis ale zda by do tech beden slo celejch 200w nebo nejaka ta ztrata tam bude?na vykonu?a projevi se to nejak na zvuku?dekuju moc

Re: nebude na ne malo vykonu?

neviem čo je to za zosík, ale ak má kvalitný zosík 200W RMS do 4ohm, tak do 8ohm to bude cca 120-130W RMS... A rozdiel to veľký nebude... Napíš, čo je to za zosík..

Web

Re: nebude na ne malo vykonu?

tady sem na rychlo sehnal jeden odkaz toto je on http://www.a-znastroje.cz/?akce=show&am … atur-Sound

rozpohyboval by asspon trochu ty eminence?

Re: nebude na ne malo vykonu?

Zdá sa mi to, alebo nie?

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=3582&p=1
Kicker - "Ahoj postavil jsem si PA satelit s 15 stredobasem a s vyskou ale kdyz tam zapojim moji vyhybku tak hraje hodne utlumene,je to tedy dvoupasmova vyhybka ale uz trochu starsi,a jeste nevim co ma obsahovat dvoupasmova vyhybka?stredobasy a vysky???Kdyz zapojim tu 15 bez vyhybky jen na tvrdo i kdyz vim ze by se to moc delat nemelo tak hraje nadherne ciste!Ja prave nevim pac toto je muj prvni PA reproduktor a tak nevim jak ma vubec ten stredobas hrat s jakou cistotou a tak....tak proto sem se obratil na vas co tomu urcite perfektne rozumite a mohli by jste my poradit nejakou dvoupasmovou vyhybku v cene okolo 300???mam to jen na doma takze zase nepotrebuju vyhybku za tisic korun.(Prosil bych kdyztak o nejake linky na ty vyhybku,jo a tady je nejaky popis toho stredobasu(neni to taky nic moc kvalitka)(150W RMS, vlastní rezonance 60Hz, citlivost 94dB/W/m ocelový koš, papírová membrána, vlnkový závěs kmitací cívka 50mm-kapton, feritový magnet 40OZ(1144g) Použití: středobasový repro pro P.A.aplikace   Zatim diky a budu rad za kazdou odpoved!!!!!!!"

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=4460
Tommy - "no jak sem psal jsou to no name repraky udaje akorat vim,ze ma 150w rms,je to 15´stredobas,94dBcitlivost,a nejaka rezonance 60Hz,vic nevim,jde mi jen o to aby to nehralo natvrdo bez vyhybek,tak myslim si ze by mohli stacit i nejake univarzalni vyhybky nebo neco podobneho,mam to jen na obycejne hrani.."

Kicker - "Jo mam pac mam zesik jen na 4 ohmy

Mam profi zesik z dyskoteky znacka  Natur sound 2x200w  a je to prej jen 4ohmovej a k nemu mixak omnitronic dj50"

Tommy - "tady sem na rychlo sehnal jeden odkaz toto je on http://www.a-znastroje.cz/?akce=show&am … atur-Sound "

Web

Re: nebude na ne malo vykonu?

zalezi na co chces ten reproduktor/y/ pouzit na subbas/y/ to slava nebude ale prevadzkoval som na zosile homemade cca 2*90-100W/8ohm (160W/4ohm)  bedne Delta15LF+D210Ti (ladenie 45Hz) a hralo to uz dost pekne na malu salu 8-12m cca 50ludi by to stacilo a aj vonku na nejaku grill/girl/grc big_smile party... Delta15lf je sice lacny ale na svoju cenu pekne hrajuci repracik, posle do ritky aj Zomaxy, McFun ci alphardy za rovnaku cenu...

Re: nebude na ne malo vykonu?

to DeadMAN : Máš pravdu smile taky mi to došlo jak sem viděl ten zesilovač smile