Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 5)

Audioweb.cz » Ostatní technika » nahrada OZ 4558

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [21 až 40 z 90]

Re: nahrada OZ 4558

Zkus to koupit. Já nemám s GESem tak strašný zkušenosti. LM3886 mají opravdový, takže od Nationalu nakupují.

Web

(upravil Starter 14. 7. 2008 16:19)

Re: nahrada OZ 4558

Ok dobře zítra tam skočím smile Jinak zatím jsem zkoušel ty 4550 jestli to píšu dobře a zdají se mi uřvanější než ty původní.
Tak nejsou uřvané to jen sem měl blbou písničku smile má to více basů celkově přijemnější.
Tak NE5532 hraje lépe než  NJM4580 ještě zítra ty LM uvidím musím to pořádně naposlouchat.

Re: nahrada OZ 4558

Ano, 5532 většinou hraje líp než 4580 (pokud tomu tak není, je nejspíš problém v napájení nebo vf bordel v signálu). Jsen zvědavej, co řekneš na LM833 (papírově jsou z té trojice nejhorší)

Web

Re: nahrada OZ 4558

Nazdar, ak sa môžem privtreť,
prednedávnom som objednával LM-ka (833) z tipy (objednával som z tade relátka a podobne hovadiny tak som prihodil aj LM)
no ale to čo prišlo snaď neni ani LM nie to ešte neaky jeho pajc, je v DIL8 a je naňom napísane len :

ATML738
16B 1
.P7F4084B

Hneď ma napadlo že asi poslali niečo iné, ale keď som pozrel ich ponuku nič s takýmto označením nemajú,
taktiež ani google nič nepovedal, ani "Jirkiho" daasheet detektiv (http://jirky.webz.cz/index.php?page=katalogy).
Neviete čo to je ? Ešte som ho neskúšal použiť ako OZ.

Re: nahrada OZ 4558

vypadá to na nějakej jednočip  nebo eepromku:-)

Web

Re: nahrada OZ 4558

Tak konečně jsem se dostal do GESu v GM nemají koupil jsem 4ks LM833N 11kč/ks Testování dopadlo dobře ano podle mě má ještě lepší zvůk než NE5532. LM má podle mého názoru podstatně lepší středovýškovou část vyrovnanější víc zabarvenou trošku připomíná Lampy jsem spokojenejší. smile Mohu říct že když zavřu oči tak mi tu hraje jiný stroj než předtím když jsem tu měl osazeny ty 4580
Ještě foto moc se mi nezdá že jsou origo i když hrajou moc pěkně. smile
opamp díky za pomoc.
Omlouvám se fotka není úplně zaostřena.
http://img361.imageshack.us/img361/1512/foto0016og6.jpg

Re: nahrada OZ 4558

Jo, to jsou originály, takhkle zkurveně značený teď máme vícero švábů... Škoda, že se Ti nepovedlo sehnat origo National, to bys teprv koukal. Já mám ty LMka rád právě pro tu jejich "příjemnou nedokonalost".

Web

Re: nahrada OZ 4558

Jo hraji moc fajn, dneska budu poslouchat až do večera ještě jednou díky.

Re: nahrada OZ 4558

2 opamp: zdravím ja som si objednal LM833 a došli mi od ON Semi, čo som bol príjemne prekvapený cena 23Sk/ks......aký rozdiel by mohol byť oproti tým National?

Re: nahrada OZ 4558

Ty až tak naposlouchaný nemám, ale rozdíl se mi zdál nepatrný. Ty od ST se zvukově liší víc.

Web

Re: nahrada OZ 4558

To: Starter

Nechceš mi prodat ty JRC4558 ? Nebo nemáte někdo k dispozici JRC4558 (nejlépe staré japonské).

Re: nahrada OZ 4558

Co s nima proboha budeš dělat??? Že ses neozval dřív, já tyhle sračky po vypájení z desky hážu do koše...

Web

Re: nahrada OZ 4558

Chci stavět kytarovej overdrive a tam jsou JRC4558 právě nejlepší.

Re: nahrada OZ 4558

Mám tři JRC. 2x 4558DD, 1x 4558D. Citlivě vypájený z desky. Pokud jsi z Prahy a přijedeš si pro ně, máš je zadara. Jinak to musíme nějak vymyslet.

Web

Re: nahrada OZ 4558

Kdybys býval napsal před týdnem, měl bych pro tebe asi deset kousků. O víkendu jsem je při velkém úklidu vyhodil...

Re: nahrada OZ 4558

Z prahy nejsem, ale klidně zaplatím poštu. Potřebuji provedení DIP8.

Re: nahrada OZ 4558

To : little

Škoda, kdybych věděl, že budeš dělat velkej úklid, určitě bych napsal dřív... smile

Re: nahrada OZ 4558

Jestli chceš nové provedení, cca 20Kč/ks. Jestli staré japonce, nepájené, cca 6-7 euro, ještě nějaké mám. Jinak se dá od 2 do 30euro koupit různé sady různě starých obvodů, je tam dokonce někdy i RC4558 od TI, to úplně první, co používal Maxon a Ibanez.

Web

Re: nahrada OZ 4558

Cena závisí od toho, jestli ses trefil do toho správnýho japonce z 80. let, v lesklém pouzdru, s krátkým kódem, o terém všichni fantazírují.

Web

Re: nahrada OZ 4558

Lesklý černý pouzdro, stříbrný popis:
4558DD
      JRC
    6258
Tyhle mám dva.

Matný, jakoby drsný pouzdro, stříbrný popis:
4558D
     JRC
    8B90
Mám jeden.

Web

Příspěvky [21 až 40 z 90]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Ostatní technika » nahrada OZ 4558

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£