(upravil ondra Ch 2. 6. 2008 11:12)

Téma: Slušný obchod s Autohifi

Znáte někdo nějaký slušný obchod s autohifi? Tuto odnož hifi sice vůbec nemám rád, ale bohužel musím občas udělat nějakou tu ""instalaci do plechovek.......děkuju..

Web

(upravil Zbynek750 2. 6. 2008 11:47)

Re: Slušný obchod s Autohifi

kamenej, net?

Re: Slušný obchod s Autohifi

Internetovej......

Web

Re: Slušný obchod s Autohifi

http://carhifi-profi.cz/
umí i poradit zkrz ICQ, sice je to šmatlák, ale ceny má dobrý smile

Web

Re: Slušný obchod s Autohifi

www.audioland.cz jsem s majitelem moc spokojenej.

Re: Slušný obchod s Autohifi

Díky moc...

Web

Re: Slušný obchod s Autohifi

Dobry ceny ma Becher ( http://carhifi-profi.cz/ ), nebo Milan Rychtr ( www.prohifi.cz ), s kterym se da docela dobre usmlouvat i individuelni cena a ma slusny prehled.

Re: Slušný obchod s Autohifi

Nebo audioves.cz, byvaly Milanovo partner, nevim jak to ted maji, co skoncil Ryves.

Re: Slušný obchod s Autohifi

nej obchod je www.ahifi.cz

Re: Slušný obchod s Autohifi

s tim nej obchodem bych velice hrube nesouhlasil. Duvody si ale necham pro sebe.

Re: Slušný obchod s Autohifi

Napiš ty důvody, mě to zajímá.

Re: Slušný obchod s Autohifi

pokud si dlouhodobejsim zakaznikem mas velike vyhody,vyborne jednani,moznost usmlouvat lepsi cenu,...

Re: Slušný obchod s Autohifi

Crashpc napsal:

www.audioland.cz jsem s majitelem moc spokojenej.

napodobne, vetsinu mam od nej, nebo www.ahw.cz - dobrej pristup, ochota, rady, i vyroba bedny a pomoc s naladenim atd...

(upravil Boduard 3. 6. 2008 0:33)

Re: Slušný obchod s Autohifi

Já musím také doporučit www.ahw.cz  smile

Re: Slušný obchod s Autohifi

Pro tůůůůningáře jsem dnes v Praze v jistém obchodě s elektronickými součástkami viděl věc do auta, nad níž se rozum hrbí a žaludek obrací. BOMBA, TO MUSÍTE MÍT! Jmenovalo se TO subwofer do auta, výkon 600W (...??), cena 1800,-. Bednisko cca 50x20x20 cm s přední stěnou pokosenou cca 80°. Uvnitř 2ks pomalované asi 6,5" a dvě obdélné piezosračky a dva basreflexy vyladěné pomocí mřížky odstříknuté naráz s rourou...Piksla klasicky PA oblečená , před sgrafitti subbasy ŽLUTÉ mřížky a ve stejném designu kanárkové VÝŠKÁČE a taktéž krásné, žluťoučké basreflexy s mřížkami proti hnízdění ptactva. Asi málo dělám zvukaře a málo se sebevzdělávám v oboru, ale na co je v SUBWOFERU VEJŠKÁČ (tedy vejškáč...)?? A PROČ SE DO JEDNÉ BEDNY ZAVÁDÍ KAŽDÝ KANÁL ZVLÁŠŤ?? Tůůůůňaři, prosím o vysvětlení, ve vašem oboru stále trapně tápu...Dál jsem tu VĚC neštudoval, asi bych jim tam potupně vrhnul.. Ta CHINA je fakt země neomezených blbostí..

Web

Re: Slušný obchod s Autohifi

lol dando, to seš sto let za opicema. Takových skvostů jsou všude mraky. V e-shopech, na aukru, a sem tam se objeví v "akci" např. v kauflandu lol

Re: Slušný obchod s Autohifi

Bumbox z Tesca smile

Re: Slušný obchod s Autohifi

www.monacor.cz sekce carhifi

Re: Slušný obchod s Autohifi

Já jsem byl spokojený jak s ahifi, tak naposledy s ahw.

Re: Slušný obchod s Autohifi

jojo .. bumboxy smile