Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Autohifi » Teoreticka otázka - aký subwoofer

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 46 z 46]

Re: Teoreticka otázka - aký subwoofer

Jinak Boduarde docela kobouk dolu co se vyberu slicu tyce, je tam citit rozumna uvaha. To LRx, jak jsi s tim spokojeny na predek?

Ano. Motor co nejtissi, aerodynamicky hluk (pokud neotevru) co nejnizsi, gymu taktez, spolujezdec zticha. Ale Hifi hlasite a kvalitni. smile

Re: Teoreticka otázka - aký subwoofer

danda mojou základnou prioritou je dôjsť s tou pošahanou embečkou tam kam chcem bez toho aby mi za jazdy odpadlo koleso. Jazdím fakt len keď musím a snažím sa musieť čo najmenej.
Ja sa autohifi nezaoberám pre vlastnú potrebu, a keď budem robiť zvuk sebe tak mám naplánované niečo na štýl Peerless XXLS smile

(upravil Whisky 2. 6. 2008 21:20)

Re: Teoreticka otázka - aký subwoofer

Michal napsal:

Jinak Boduarde docela kobouk dolu co se vyberu slicu tyce, je tam citit rozumna uvaha. To LRx, jak jsi s tim spokojeny na predek?

Ano. Motor co nejtissi, aerodynamicky hluk (pokud neotevru) co nejnizsi, gymu taktez, spolujezdec zticha. Ale Hifi hlasite a kvalitni. smile

Jam mam taky Lrx 4.300 na predek a me se zvuk libi, ale jeden kamos rika, ze je to nejaky telefoni - ze mu tam neco chybi, jakoze nejak zahluseny:)
Prijde mi trochu mekkci a jemejsi. Ja nevim no...on ma Radido Sony a zesiky Panasonic a sttredobas Snus live a vejsky Lanzar...no hralo mu to trochu ostreji, taky to nebylo spatny. Vic prostorovy, bylo to v nejakym berlingu...prostor aky dela sve asi.
Me to zase pri vyssi hlasitosti nereze do usi a nezalyhaj. Jinak neni to jen o zesiku, zejo. Potreboval bych nejaky cviceny ucho smile
Pritel my matky hraje na saxik, tak mi tam pustil Jazz a rikal ze pekny, ze tam slysel krasne prejizdet prsty po strune...ale poslechovka trvala chvilku smile

Jeste jedna vec. jak moc brani zvuku prachovka v originalni mrizce trojuhelniku kde jsou vyskace? jesi to nejak moc utlumi, mela by to bejt pruzvucna tkanina, ale mozna nejaky kmitocty muze srazit. Jestli to mam resit, nebo ne smile

Re: Teoreticka otázka - aký subwoofer

S LRx jsem spokojenej.
V porovnání s tím Pyle je LRx jemnější a řekl bych víc detailů. Při vyšší hlasitosti občas zatahaly středy za uši, s LRx už ne...
Neměnil bych. Tenkrát byl za dobrý peníze a myslím, že za tu cenu bych asi nic lepšího nesehnal.
Po výkonový stránce taky úplně bohatě stačí. Nechápu, jak může někdo do předních komp prát 150W... Buď kecá nebo je magor.

Jinak ve předu jsou Morely Dotech Ovation 6 a když je zase srovnám s předešlýma Oxygenama, ikdyž to byla nejvyšší řada, tak je zvuk zase úplně jinde. Ty Morely prostě baví hrát. Nemyslel jsem, že to bude až takovej rozdíl, ale opak je pravdou.
Děličku mají podobnou jako ty Oxygeny - 3200Hz, docela vysoko, s tím rozdílem, že Morely mají strmost jen 6dB/oct. Středů mají mnohem víc. Když bych to řekl hodně nadneseně, tak ty Oxygeny byly proti nim "bum - cink" ale přitom hrály hezky smile

Teď už jsem chtěl něco, co bude hrát, páč rajtu už jsem nadělal dost smile
Ikdyž teď to dělá "rajt" taky, ale poslouchatelnej smile

Whisky: Jestli je tam origo mřížka a ještě mřížka výšky...  Zkus jí tam přilepit samotnou a poslouchej wink

Re: Teoreticka otázka - aký subwoofer

ne, je tam jen samotnej holej vejskac, kerej je usazen v origo plastovy objimce - presne to pasovalo, jen hola membrana a pak je trojuhelnicek s dirkama, ale rikam, zevnitr je tkanina...no zkusim to odstranit.

(upravil nv43 3. 6. 2008 20:35)

Re: Teoreticka otázka - aký subwoofer

když já jsem si ulítával na autohifi a tuningu je to tak 5 let zpátky tak jsem si koupil z druhé ruky "subáč" kenwood typ nevím byla to pětadvacítka s modrou membránou z profilovanýho tvrdýho plastu výkon 250w. V manuálu k ní byla doporučená ozvučnice tuším 30*30 35hlouka kámoši mi říkali že to je děsně malý že to nemůže hrát tak jsem udělal hovado přes půl kufru  krmil to zmůstkovanej zes od ´tongů    lol
hrálo to strašně... genius ht5.1 má proti tomu tvrdý basy.  za dva měsíce jsem tu hrůzu prodal a ťamanským zeslabovačem napájel ovály v platě přehrál jsem s tím všechny tuctuc bedny co měli kámoši ale oni to stejně nebrali protože jsem nemohl otevřít kufr.   lol ale dlouho jsem nehrál jeden kundík alias výhybka vybuchnul a prostřelil membránou až do kufru tak jsem se na to naštvanej vykašlal ůplně. sorry za nulovej přínos ale aspoň se zasmějete

edit: ovály s měkkým i tongue    smile

Příspěvky [41 až 46 z 46]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Autohifi » Teoreticka otázka - aký subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£