Téma: ARN-8608

Mám doma ARN-8608 a chtěl bych udělat subwoofer. Má to cenu? Popř. nějaké typy na ozvučnici. Díky.

Re: ARN-8608

osobne si myslim ze najjednoduchsie by bolo dat ho do uzavrenky cca 40-60l alebo spravit kopiu halenovho bandpassu

Re: ARN-8608

Shade: daj odkaz na ten bandpass

Re: ARN-8608

taky bych ho rád viděl...

Re: ARN-8608

no to musis napisat halenovi.... bol tu aj o tom dred ale asi este na starom fore.... ale bol to 8604 ale to nie je az taky problem..... hlavne pomozu halenove skusenosti s bp...

Re: ARN-8608

Osobne skusenosti: BP 30/60L - zle, uzavreta - omnoho lepšie

Re: ARN-8608

Ej Pxy: kde je ten balik?
sorry za OT

Re: ARN-8608

Jofi: Ja som sa už chcel pytať kde mam prachy.... pojdem sa opytať na poštu ale už je to viac ako tyždeň odoslané.

Re: ARN-8608

no nic zatial neprislo, tak preto sa pytam kde to je?

Re: ARN-8608

Na mojej pošte mi povedali že to odyšlo a malo by to byť na tvojej Žilinskej hlavnej pošte pod čislom: CP 37 156 198 2 SK (Nitra 12), chod sa na to opytať a ked to nedostaneš tak podam reklamaciu a oni to budu museť prešetriť.

Re: ARN-8608

Uz som to sem sice pisal, ale nexce sa mi to hladat smile

70 l  / uzavrena / KOPA tlmenia a nemas co riesit. Pri uzavrenej ozvucnici nemusis dodrzat objem presne na liter, mozes prisposobit materialu co mas dostupny. Ten menic i na svoj realtivne maly sinus dokaze najma v panelaku celkom pekne veci. Je sice pravda ze vydrzi daleko viac ako pisanych 30w , ale nedoporucujem prekracovat tuto hodnotu. Mozes si privodit mechanicke poskodenie/znicenie menica.

(upravil Starter 3. 6. 2008 16:42)

Re: ARN-8608

Sice to mám jako stereo a né jako sub, ale v 65litrech uvnitř kmitací panely a dokáže to sousedům pěkně znepříjemnit odpoledne. smile
Dokonce se divím že to hraje i celkem tvrdě.

Re: ARN-8608

ja sa chystam pre ARN8608 vytvorit objem cca 70lit clossed, myslim ze to je optimum pre ne

Re: ARN-8608

http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=66

Re: ARN-8608

Jofi: nenapisal by som to lepsie smile

Pokial neplanujes s tym reprom hrat na akciach a trvalo velmi nahlas, nedoporucujem ziadny tlakovy system. Dovody preco sa tu rozoberali uz niekolkokrat. Na doma je klasicka uzavrenka najlepsie, co pre seba a ten menic mozes vykonat wink