Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Osazení trojpásem

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Osazení trojpásem

Nazdar kluci.
Na tyhle super stránky jsem narazil nedávno a nedá mi se vás nezeptat jak by jste řešili mou situaci.
Asi před sedmi lety jsem si ukutil tyhle malé třípásma osazení(TONSIL,BEYMA,TVM).
Byl jsem s nimi vcelku spokojený, bohužel před nedávnem se moje ratolesti vydováděly na středových reproduktorech, viz foto.

https://i.postimg.cc/w7CxVQbQ/682166.jpg

Proto ted přemýšlím jak vyřešit nové osazení chtěl bych ůplně nové nejlépe od jedné firmy v ceně tak do 10 000 kč.
Ještě mě napadá dodat že bych je mohl prodat kupce mám za 1500. A spíchnout nové přemýšlel jsem dvoupásma. Jsem takový trochu kutil a nové mě lákají co vy na to? Mám je střelit?

Re: Osazení trojpásem

Zpřerážet jim ručičky! smile.
Zainvestuj patnáct stovek do nových středů (http://audioweb.cz/eshop.htm), vyměň je včetně těch hnusných šroubů, a jesttliže jsi byl se zvukem spokojený, tak je neprodávej. Budky (truhlařina) vypadají velmi solidně.

Web

Re: Osazení trojpásem

Těch Beymiček mi je celkem líto! Taky bych je dokoupil. Možná by nebylo od věci mrknout na vyhybku, myšleno  to třeba přeměřit
a trochu ji třeba následně dotunit, možná by byl výsledek ještě lepší. Otázka čím a kde přeměřit.

Re: Osazení trojpásem

Jo co nadělám už se stalo,holt to měké pěnové je láká. Dám na tvojí radu jen jsem přemýšlel že bych skusil jinou firmu než BEYMY, přece jen měly větší citlivost tuším 91db a ty středy byly znát. Ve výhybkách se moc nevyznám za ty roky sem stratil nit. Jen si pamatuju že jsem je měl utlumené odporem. Každopádně dík za radu a tip.

Ještě otázečka.
N tom odkazu je i ceník firmy MONACOR, co na ně říkáte jsou srovnatelné s těma BEYMAMA??

Re: Osazení trojpásem

bud si kup novy stredaky(ty samy) nebo to prodej a zacni od znova. cokoliv mezi je naprosto zbytecne!

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Osazení trojpásem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£