(upravil DJ Drobek 16. 5. 2008 20:18)

Téma: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

poradte desing.. hlavne ne barvu bude to na mobilni  pouziti (hodne prenaseni)  tak aby se to  lehce neposkodilo poradite ??
smile:):)   
  link jaka to je bedna -  https://www.audioweb.cz/vase-age1.htm   ta zluta  se me neliby.. smile sry age

Web

(upravil chyna.cz 25. 5. 2008 19:24)

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

cerny koberec

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

a jakej neporadis ?? njakej link pls a jakym to  mam lepit lepidnem ?

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Používám speciální samolepící koberec používaný v automobilovým průmyslu.

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

LuKyss

nemas na neho link bych obednal smile

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Záťažový koberec a alkaprén...

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

já bral ten žlutej koberec z hadexu
na suby jsem bral černej z tipy a ten černej byl lepší,pevnější ale už jsem ho v tipě nenašel asi přestali prodávat
ohledně lepidla jsem zaukoloval otce at koupí chemoprén,no dovezl mi 5L chemoprénu na podlehy,celkem slušná částka to byla,napřed jsem si říkal že sakra to je na podlahy to nebude držet tak jsme vyzkoušel jenom nanést na dřevo a koberec přilepit - drželo to ale dalo se to strhnout.Pak jsme zkusili dát lepidlo jak na koberec tak na dřevo a to už strhnout nejde,leda vyštípat se dřevem

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Ano, keď chemoprén, tak aj koberec aj drevo... Drží pevne... A SW som tiež použil 1kg chemoprénu a držííí... Satelity som robil alkaprénom... Ten je na zvlášť savé materiály...

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

DJ Drobek - poslal jsem ti mail.

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Ccemoprén jsem nanes jan na dřevotřísku, naplác koberec, trochu zatížil a držíto jako svině.

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Frank


diky

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Hňupolepu /Chemoprénu/ jsou tři druhy a je potřeba zvolit typ na lepení savých materiálů na savý podklad, nalíčit obě strany a drží to jak luteránská víra. Optimum z hlediska vzhledu po určité době používání není zcela černý koberec, ale černošedý a spíš víc do tmavěšeda, není na tom tolik vidět špína a prach.
Jinak se to poměrně dobře lepí tou sračkou z Dexonu, ale nemám vyzkoušeno, zda to odolává vodě. Hňupolep jo, voda cáká z koberce ven, ale drží to a dřevo je suché. Před lepením koberce je velice vhodné bednu natřít mírně zředěným bezbarvým nitrolakem a to 2x s odstupem 24 hodin. Jednak to potom při lepení  koberce nechlastá ten hňupolep a jednak je bedna impregnovaná proti vodě, i kdyby se koberec nacucnul.

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Používám velmi tenký a laciný koberec ( snad se to jmenuje podkladový koberec nebo třeba do výloh se to dává) vypadá z lícové strany jako manžestráky a z rubu jako netkaná textilie. Lze to lepit po obou stranách dle vlastního uvážení.Ma jí to  v kobercích a  vydrží to neuvěřitelné zacházení  a dobře se s tím dělá. Lepím to tak, že nejprve polepím velké plochy(po obvodu) pomocí disperzního lepidla na polystyrénové podhledy. Je to velmi laciné a nesmrdí to. Tu kaši roztírám po bedně pomocí zubaté stěrky na obkladačky, zajistíí mě vhodnou tloušťku lepu. Nemusí se bedna-dřevotříska  před tím nijak impregnovat. Koberec je tenký a nadbytek lepu proleze ven a vypadá to pak hnusně. Po zaschnutí pak lepím ohyby a jiná precisní místa klasickým postupem s chemoprénem. Má to tu klasickou výhodu. že potřete, necháte zavadnout a připlácnete a drží. Jo a ta kaše vám nesmí přelézt přes ohyby. V nejhorším to pak něčím vyšťourat, nevykašlatž se na to, pak jsou vidět boule na  povrchu. Při precisní, čisté práci jsou výsledky perfektní.

Web

(upravil dominikreichel 18. 5. 2008 21:01)

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

moc tomu nerozumim, ale na svoje bedny jsem si delal takovou dost peknou a odolnou povrchovku, ale neni to koberec. pouziva to hodne RCF na svoje bedny. Vsechno se to strika. Prvni se nastrikaji dve vrstvy BODY 950 a na to se pak strika dvouslozkovy epoxidovy lak. Ten lak se pouziva na nastriky betonu, takze vydrzi i velke narazy. Je to opravdu odolne a celkem dobre se to strika. Takze jestli nechces vyhradne koberec, tak bych doporucil tady toto. 

Tady je odkaz na ten epoxidový lak:  http://www.aren.cz/2114/
A tady na to body:  http://www.bodycar.cz/index2.php?akce=v … vyrobek=92

Dá se to dostat normálně v barvách lakách

Jinak k tomu sundávání toho koberce, pokud ti nebude vadit ze si budes nicit zdravi v zapachu spaleneho koberce, tak pak se to da sundat horkovzdusnou pistoli. pekne na to budes foukat horky vzduch, sundas koberec a pak spachtlickou pekne vycistis tu drevotrisku do cista.

(upravil Millhouse 19. 5. 2008 6:14)

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

pokud by jsi lepil koberec chemoprenem, tak ho klidně nařeď. Drží so stejně dobře a je toho trochu víc. Ředí se toluenem. Problém může být sehnat ten toluen páč se prodává pouze na živnostňák.

ten koberec co psal danda jsem naposledy použil taky. Dělá se s ním líp než se zátěžovým kobercem, řekl bych že je tenčí ale nechá si dost líbit.

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Na chemoprén se prodává speciální ředidlo.

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

to se taky prodává

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Vsem moc diky  smile

Web

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

Koberec je na prd!Nachytá se na něj bordel a nejde to dolú.Nejni nad řádnej lak.

Re: poradte s desingem pro Satelity [Selenium 15PW5 a D210Ti)

a ten se omlátí. Bordel z koberce jde železnym rejžákem.

Tu lepící sračku z Dexonu nechci v životě vidět, dělalo se s tim dost hrozně.