(upravil Petr03 3. 5. 2008 1:07)

Téma: Satelity Emi Beta 8

Co říkáte na Emi Beta 8, nebo případně FANE Sovereign 8-125+ LeSon TLC 5 (TLC4) jako satelitky k jednomu nebo dvěma subům  Emi Kappa 15 LF? Bylo by to na párty.

Re: Satelity Emi Beta 8

Sračka, dej tam slušnej 12" a bělošskej vejškáč a s rozumnou vexlí by to i mohlo hrát.

Re: Satelity Emi Beta 8

big_smile jj delty tam patřej....

(upravil Vaclav 3. 5. 2008 8:38)

Re: Satelity Emi Beta 8

2Mates Slyšels je? Že je tak rychle odsuzuješ. Toto fórum je plné odborníků, kteří jsou schopní vynášet verdikty na základě pár čísel a obrázků z netu(čest vyjímkám). Hrajou líp než delty, taky tak nesměrují.
Edit: to bylo k těm betám.

Re: Satelity Emi Beta 8

Ano, Bety8 hrají dobře, bohužel ale málo.

Re: Satelity Emi Beta 8

Pokud to má jenom na párty tak by mohly stačit.

(upravil martyy 3. 5. 2008 14:21)

Re: Satelity Emi Beta 8

Ono párty je někdy poměrně širokej pojem smile Ta beta8 + TLC4 je to nejlevnější co má prodance odladěný. Spíš bych ale doporučil betu10 + D220...To můžu potvrdit, že hraje dobře.

Re: Satelity Emi Beta 8

8mi palec a piezo je fakt malo. Jako naprosty minimum bych videl nejakou 12" (emi, ciare, ten lepsi soverein) a dt150.

Re: Satelity Emi Beta 8

no zrovna nedávno hubert nemluvil o sovereinu jako o nějaký lepší volbě.

Re: Satelity Emi Beta 8

Tou párty myslím tak 25 lidí, hospodu 7x8 nebo grilivačku. První variantu jsem uvažoval dát k těm Kappám
D220 jako DAN Acoustic a tahat to full tak 2x250w/8 zesikem. Druhá varianta je udělat z Kapp suby, tahat
je tímto zesíkem a ty satelity AV receiverem, který by to zároveň dělil.

Re: Satelity Emi Beta 8

Keby som ja niečo znova robil, tak by to bola Kappa 15LF + D210(220)Ti
Výhybka by nemala byť moc problém... Mám satelity Delta 12 + D210Ti a Kappu 15LF k tomu, ale je otrava všade ťahať satelity a basy k tomu... Ver mi, viem o čom hovorím... Kappu 15LF+ Selenium kľudne dáš fullrange a žiadny problém...

Web

(upravil Martin 4. 5. 2008 0:15)

Re: Satelity Emi Beta 8

kappa15LF do satelitu je kravina, Hubert se neco takovyho pokousel ladit a vysledek se mu moc nelibil...

Re: Satelity Emi Beta 8

Protože to zdaleka nehraje tak jako delta, která má ve svim pásmu větší SPL.

Re: Satelity Emi Beta 8

Tak potom Delta15(LF)

Web

Re: Satelity Emi Beta 8

crashpc: Co se ti nelibi na soverignu 12-300, zvlast vs. Emi Beta-8? Vyssi citlivost, vetsi civka, skoro stejna cena, jinak tyhle silnejsi Sovereigny mi Hubert osobne pomerne pochvaloval - taky jsou vyrabeny ve fabrice eminence...

Jinak Delta15LF nebo Kappa15LF, to je uplne jedno, citlivost podobna, nevidim v tom problem.. akorat je ta kappa zbytecna, protoze zesik 250W je na ni malo...

Jestli stavet fullrange nebo sub+sat je na rozhodnuti kazdyho podle sebe, ma to svoje plusy i minusy

Re: Satelity Emi Beta 8

hanzs: já jsem něco takovýho řikal?
delta nebo kappa, to moc jedno neni. jednak by se musela dělat vyhybka, a jednak citlivost a reálná citlivost v udaném frekvenčním pásmu je uplně něco jinýho. Delta by měla hrát víc. KappaLF ty středy nedá.

Re: Satelity Emi Beta 8

crashpc: no rikal...
... a vyhybka se snad musi delat do obojiho a ten rozdil v citlivosti tedy nevidim (viz. mereni prodance)

Re: Satelity Emi Beta 8

no neřikal... já soverein neznám.
Jinak s tou kappou to taky není z mé hlavy. Možná šlo o neLF verzi, ale pokud se bavíme o tom že Delta15LF i kappa15LF vycházejí +- stejně, tak proč kupovat dražší křehčí kappu?

Re: Satelity Emi Beta 8

crashpc: tvuj prispevek #9 a muj #15,,, sorry ale obcas si na forech pripadam jak v blazinci... :-/

Re: Satelity Emi Beta 8

přečti si tu devítku ještě stošedesát-osmkrát, a pak 18ku první větu aspoň sedmdesátkrát. Já na soverein nic nemám páč jsem ho vživotě neměl v ruce, vživotě nesimuloval, vživotě neviděl parametry...