Téma: Začátečník

Začal jsem se zajímat o audio a chtěl bych poprosit, kde bych měl jako začátečník začít (jestli třeba je nějaká literatura apod.) nebo kdybyste mi napsali užitečné www stánky (samozřejmě o audioweb.cz vím smile ). Děkuji za odpovědi

Re: Začátečník

Tak se trochu rozepiš - co Tě zajímá, jakou rád hudbu, kolik do toho chceš vrazit...

Nejlepší cesta je udělat si vejlet po ČR/SR a navštěvovat lidi. Podle toho nejlíp poznáš co vlastně chceš.

Re: Začátečník

Ja to asi blbě vysvětlil smile nechci si udělat žadne repro (zatim), ale spiš se chci nejdříve něco naučit o reprosoustavach atd...prostě jak to všechno funguje smile

Re: Začátečník

www.czechaudio.com ... je tam cca čtyřicetidílnej seriál o reprosoustavách od RNDr. Bohumila Sýkory alias Velkého Boba.

Re: Začátečník

ok, zatim moc diky smile

Re: Začátečník

no franto snaha se cení, ale přiznejme si, kolik z nás ze začátku chápalo z jeho seriálu vo co go?
pro začátek bych si pročet to co je zde na webu, potom bych přešel na víc do podrobna od BOBA
http://audioweb.cz/tp-elektroakustika.htm

Web

Re: Začátečník

řikal, že zdejší web zná, já jen napsal dalš možnosti...

Re: Začátečník

Já si dodnes  velmi často listuji knížkou pro "děti" ,kterou napsal ZDEŇEK OPAVA a jmenuje se ELEKTŘINA KOLEM NÁS. smile

Web

Re: Začátečník

aha, beru Z5

Web