Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvučení Citroenu Xantia

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 45]

Téma: Ozvučení Citroenu Xantia

Zdravíčko lidičky, chtěl bych poradit, jak nejlépe toto auto ozvučit, samozřejmě za přijatelnou cenu, nemusí to být highend....:-) Jo a jedná se o krátkou verzi-ne Combi

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

U high-endu by ses asi nedoplatil... Musíš napsat rozpočet, rozměry repro, co posloucháš, jak nahlas a další. Z tohohle ti nikdo žádnou radu nevykouzlí...

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

rozpočet 10000,- rozměry repro, nevím, čekám jaké mi poradíte...:-D Co poslouchám, vpodstatě všechno a nahlas jak kdy....Nemusí to zrovna trhat střeva....

(upravil Dj Way 18. 4. 2008 20:33)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

mas v aute nejaku predpripravu? mas radio? chces ho tam nechat? chces nove? chces aj sub? co chces? teraz ti viem poradit len jedno: kup si walkman a sluchatka....

Web

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

kdybych věděl co zatu desítku vymyslet, tak se tu neptám.... Nevím, co je zaty prachy nejlepší, se subem asi těžko v tomhle rozpočtu... Autorádio mám a chci ho tam nechat. walkman je přežitek, ale to si někteří asi neuvědomují....

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

este stale ti nedochadza? preco myslis, ze ti este nikto nic uzitocne nenapisal? napis konkretnejsie, co uz v aute mas (ake radio, ake reproduktory, predpripravu na ake reproduktory/rozmery a pod.), tu ti vie poradit, len clovek, co toto auto vlastni... a ani s tym walkmanom si asi nepochopil, ale to nic...

Web

(upravil Pošťák 20. 4. 2008 12:01)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

autorádio tam je toto, je vpodstatě nové:Panasonic CQ-RX300N USB . Jinak tam jsou akorát ve  dveřích orig. repra průměr ARN188, to je vše co tam je......Takže celkem nic... Proto sem ktomu nic víc neříkal, jelikož ono toho není co víc říkat...

(upravil chyna.cz 20. 4. 2008 12:37)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

ale stačí to k prvnímu odrazu. takže rádio si tam chceš nechat když je nový.
jenomže jak tak koukám tak to má jen RCA Vstup. takže zesíky k tomu nepřipojíš
takže tu máme první možnost: nakoupit tlumení a reppráky do předních dveří a do zasdních nebo do plata a pohrát si s tím
a druhá možnost: koupit nový rádio třeba nejlavnější pioneer za nějakých 2500,-+ repra do předních dveří, do plata a zesík a hold si dál šetřit na tlumení ale alespoň hrát, i když...

na stránkách jednou čtu že to má a podruhý že to nemá výstup na zesík...
tak má nebo ne?

Web

(upravil Pošťák 20. 4. 2008 14:01)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

teď ho nemám u sebe, ale ten co mi ho prodával, tak nato zesík napojenej měl, takže asi ho má... Ale, když to tak čtu, tak já myslím, že tohle rádio by nebyl problém střelit a koupit nové, pokud by se tak vymyslela rozumná varianta, se zesíkem by to asi bylo lepší že???

jako tlumení by stačil vatelín?

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

stačil, pokud bys v dveřích vyrobil nějakou budku například ze dřeva s ochranou proti vlhkosti a dokonale utěsnil. jinak se používají jiný materiály-tecsound,bitumat, různé výrobky od dynamantu,...
se zesíkem by to bylo rozhodně lepší smile

Web

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

Tak tedy budeme počítat variantu se zesikem...
Jaké tedy vybrat ty reproduktory a jaký zesik??? V platu moc místa není, takže žádná monstra se tam nevejdou, možná tak něco do průměru 20cm...

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

zajdi do auta a vyfoť rádio,rádio ze zadu,dveře, dveře bez tapecirungu,pokud jde jen odebrat kdyt na reproduktor tak to, zadní dveře,plato,palubku. vem metr a skus zmeřit přesný rozměry těch otvorů pro repro ve dveřích.

Web

(upravil Pošťák 20. 4. 2008 19:40)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

dobrá tedy, takže týden to bude muset vydržet, než se mi auti vrátí... Se pak ozvu. A nafotím..:Zatím díky.

Ikdyž zesik by jsme mohli pořešit i beztoho..???

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

ano,mohly. a co kabely? máš? máš možnost někde levně? nebo taky sadu?

Web

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

kabely nemám, celkově si nechám poradit, jaký průměr a tak....Levně asi ne, takže budu muset koupit celou sadu....jaký bych měl teda koupit zesilovač, třeba nějakej příklad jestli můžeš???

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

takže příklad:
zesík
http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html
kabely:
http://www.carhifi-profi.cz/product_inf … Path=20_37

repra zatím nebudem řešit, protože nevíme jsetli se někam vejdou vejšky z komp a jaký mají rozměry

Web

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

ten Mac vypadá dobře, co myslíš tohle autorádio Kenwood KDC-W3041A, místo toho panasonika?

(upravil chyna.cz 20. 4. 2008 21:16)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

já těmdle značkám moc nehovým,, jsem spíš pro pioneer,alpine,clarion, ale jestli ten tvůj má výstup na zesík, tak bych to zatím neřešil, jo budeš si muset ještě dokoupit nejspíš rozdvojku na chinche protože natuty nebudeš mít2páry RCA výstupů na tom rádiu
já bych šel například do tohodle s tím že by se hold dokoupily rozdvojky a nebo vyrobil krátkej chinch-chinch a z toho mac audia jak má výstup tak hned šoup do vstupu pro další pár vstupnů

Web

(upravil Pošťák 20. 4. 2008 21:20)

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

tak to je už jenom drobnej detail:-D Jsem rád, že se to konečně pohlo...o, uvydíme, mě se totiž nelíbý podsvícení natom autorádiu, já bych chtěl červený....Tak třeba ho vyměním a třeba ne...)

co třeba tohle
http://www.ahifi.cz/autoradia/pioneer-deh-2000mp.html


ikdyž to zase nemá výstup na zes....

Re: Ozvučení Citroenu Xantia

na ahifi nemaj zrovna nejlevnější autorádia
jinak bych od nich vzl za +- přijatelnou cenu a rovnou s tím zesilovačem asi todle rádio
http://www.ahifi.cz/autoradia/alpine-cde-9870r.html
nebo taky tento:
http://www.autohifi.cz/shop_goods.php3? … DEH-3900MP

Web

Příspěvky [1 až 20 z 45]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » Ozvučení Citroenu Xantia

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£