Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 8 z 108)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 108 »»»

RSS

Příspěvky [141 až 160 z 2,159]

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Trafa maju zaliaty stred so zavitom a su pripevnene dlhsim srobom, na ktory je zvrchu naskrutkovany distancny stlpik M5 (zavit na oboch stranach) s vonkajsim priemerom 20mm, dlzku asi 30-40 mm, neviem uz presne. Na nich je pripevnena ta izolacna doska (2xM5 so zapustenou hlavou) nad ktorou je PCB (10mm).

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

zajímavý řešení

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

bordy napsal:

Jedno dokoncene DPA... Vzdy sa to da urobit lepsie, ale uz sa mi s tym nechcelo tolko babrat, treba aj pocuvat smile

cool
bordy ja ťa bonznem. Kazzatel vyhlásil súťaž o najkrajšie spravené DPA. No a bordy to vyhral. On je asi skromný a nechce sa sám pochváliť.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

ale prd big_smile, uvidis ze budu ovela krajsie kusky, ked sa vyrobi ta mistrova plecharina. Vidis bubuxin, este stale som nepouzil tie Tvoje zlate skrutky, setrim ich na speci prilezitost smile Chcel som urobit este jeden ks s original plecharinou a so vsetkym (mam tu tie symetricke moduly) ale uz jaksi niesu dosky....

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Tá výhra bola zaslúžená a v tom čase plecharina nebola. Dosky ešte sú, ale na žabu zakliate,
napr. tu: http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=3336

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Do kdy je ta soutěž? Já to asi nestihnu... Ještě jsem ani nerozkreslil chladiče smile

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

dufam ze mas uz aspon zavitniky prichystane cool

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Ne, to já dělat nebudu, manuelně jsem levej... proto si maximálně tak stavim budky a na železo mám lidi smile Už jsem si vybral profily, teď to jen nakreslit, nechat frézovat, vrtat a pískovat. No a sešroubovat do dokážu smile Jen ještě nemám uplně jasno v mechanický koncepci.

(upravil Zorg 17. 7. 2008 10:29)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

bordy: krásně udělané! Aspoň vidím, co nikdy v životě nedám dohromady lol

EDIT: když už chválím bordyho, tak se musím zmínit i o Betaronovi smile máš samozřejmě nádherné věci, u mě zatím vede 2x250W s SVP-250P a ten lampový sluchátkáč wink

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

bordy, máš to pěkné. Konečně někdo zase něco dělá. smile
Krabici máš od těch italů?

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

betaron - ano. Ma sice nejake musky, ale celkovo som s nou spokojny. Celny panel je bezchyby, akurat na plechoch je trochu hrubsi komaxit.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

bubuxin
DIY ! smile

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

bubuxin
Ale fotek vyvrhnutejch střev zesíků je na netu hromada,tak proč to srát do tohodle vlákna??Nereju,to jen pro čistý vlákno smile.DPA mám dávno.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

No ale jaký dpa... lol

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Ty vole,tys v tý době byl ještě v tekutý podobě,tak neser...:-)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Trochu přeháníš, ale na písečku sem si hrál, to jo.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Franku vzhledem k věku tebe a Dokkena má možná i pravdu.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Hezky udělaný, Bordy, jen jaksi nevidím zapínací tlačítko a indikaci... Kam to míníš umístit ?

(upravil bordy 18. 7. 2008 8:57)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

kazzatel: zdravim smile zatial nikde lebo to chcem zapinat predzosilnovacom.  Mozno tam dam casom LEDku a nejaky napis, ale to je najmenej. Konecny dizajn doriesim az ked bude hotovy aj predzos (DISPRE2 uz je hotovy, uz iba vyrobit finalny zdroj + remote).

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

To jo, já zapoměl na tu dálku... smile

Příspěvky [141 až 160 z 2,159]

  Stránky: ««« 1 ... 6 7 8 9 10 ... 108 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£