Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 6 z 108)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 108 »»»

RSS

Příspěvky [101 až 120 z 2,159]

(upravil elipsa 12. 6. 2008 13:40)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Odpověď je taková,že jsem nafotil a vystavil.
Projektík je těsně před dokončením. Vystavuji nyní,abych se podělil o jednoduchost vnitřností,které pak nebudou vidět.
Co vás tolik irituje na tomto zapojení?

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

První letmý pohled mi evokoval šoufek na sračky...druhý mi to potvrdil... lol

(upravil ondra Ch 12. 6. 2008 13:53)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

2 Kazzatel dobrý přirovnání smile) fak jsem se zasmál...

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Mám radost , že jsem vyvolal reakci erudovaných lidí.  smile   Jen stále nevím ,co je na tom tak otřesného.
Tím šoufkem se cosi čistí, žeby uši?

Web

(upravil Betaron 12. 6. 2008 14:01)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

To je fakt, až ten květináč, či truhlík zadekluješ, přišli bychom o kouzelný pohled na elektroniku mezi florou a faunou (pokud jsou tam i červi a hmyz). smile
Nesmíš být tak nedočkavý s tím látáním součástek.
Šémátko můžeš taky ukázat, asi bude vypadat lépe.=)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Šoufek je nástroj pro ruční vybírání tekutého obsahu septiku. Já jsem z vesnice, takže k tomu mám blízko smile)):)))

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

SUPER!!!!!

Web

(upravil elipsa 12. 6. 2008 15:49)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Schéma je velmi jednoduché a klasické. Přistoupil jsem k odděleným katodovým odporům,neboť mi to tak umožňuje proměřit obě poloviny jedné ecc88čky nezávisle. Paralelně ke katodovému odporu můžete navíc připojit kondenzátor o velikosti minimálně 100mikro. Nepatrně vzroste výkon.
Vstup je ovládán z počítačové zvukové karty a bohatě stačí na přebuzení. Nebo před vstup zapojte potenciometr, třeba 10k/G.
http://img28.picoodle.com/img/img28/4/6 … 0d3de9.jpg

Zdroj je takový jaký je z těchto důvodů. Práce s bezpečným napětím . Možnost bateriového provozu. Celý zesilovač baští kolem 5watíků! Kontinuálně. Funguje i na malé tf.nabíječky. Ty je však třeba "zakýblovat".
http://img26.picoodle.com/img/img26/4/6 … 8870d4.jpg

Web

(upravil hranatybraska 12. 6. 2008 17:44)

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Hehe, docela jsem se zasmál, to mi připomělo moje pionýrský začátky. Jednou jsem před pár lety neměl co dělat a napadlo mě zkusit něco s lampama a tak jsem prošmějdil dílnu a po hodině vzniklo tohle. [img=http://img33.picoodle.com/img/img33/4/6/12/f_1m_cee797e.jpg] Předem říkám, je to bastl jak sviňa, ale když už se s tím začalo.. smile

Abych doplnil, vnitřek je polepený alobalem smile

Jinak to hrálo jakž takž hezky, ale po tejdnu jsem to zas rozebral. Jen fotka zůstala.

Ještě jeden obrázek: [img=http://img34.picoodle.com/img/img34/4/6/12/t_2m_5e36328.jpg]

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Tou presencí je ovlivňována jaká el. veličina?

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Eh.. už se nepamatuju. Nejspíš to byla zpětná vazba..

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Eh..koukám že tenhle úlet, co jsem sem dal, odradil ostatní od psaní příspěvků. smile Beru to jako velkej úspěch. smile Jo odstrašující případy jsou taky potřeba.. smile

Web

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Je to sice sranda, to jo, jenže taky bych se bál že se někdo jako třeba pan Dudek lekne a uteče s klapkama na očích za kříku "Už ne, už nikdy!".

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Aby reč nestála, dpa330...dnes už na 95% hotová.
http://www.imghosting.eu/view.php?img=in_3.JPG

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Hele člověče, víš že to máš docela pěkný? Tak si to nepokaz předním panelem a hořejškem.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

To už je skoro vo finále, na vrchu je čierne dymové polopriehľadné sklo 6mm, vpredu je al plech a 2 panely, švédska žula, pomníkový materiál lol, čakám na to, kedy bude čas, že to po dlhej nečinnosti skompletizujem. Dorábam ochrany, tie tam bezpodmienečne musia..

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Já mám zase v plánu dát na DPA222 mramor. Už ho tu mám uskladněný jak dlouho, jen musím říci sousedovi ať mi ho uvede do stavu jak se mi to bude líbit. Ale není takový ošklivý šedý nebo černý ale takový do zelena prokvetlý se žilkami. Nebude to působit tak pohřebně.

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Fajn, potom sa pochváľ, som zvedavý!

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Původně jsem chtěl taky mramor, teď jsem spíš pro hliník, aleto se ještě může několikrát změnit, je o jen přední panel smile

Re: Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

stephunk - to bude až za dlouho smile

Příspěvky [101 až 120 z 2,159]

  Stránky: ««« 1 ... 4 5 6 7 8 ... 108 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Fotogaléria Vašich DIY zosilňovačov

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£