Téma: Plechy?

Prosim vás, neni tu někdo kdo by mi moch poradit, kde se v Plzni daj koupit plechy na stavbu skříňky na zesilovač? Nějaký hlinikový nebo železný a nejlíp  aby mi je uřízli na míru.
Dík moc

Re: Plechy?

plech se stříhá

Re: Plechy?

A pak to vypadá jak to vypadá.

(upravil dejv111 27. 3. 2008 19:47)

Re: Plechy?

Plech se dá i řezat wink. Laserem, plamenem, kyslíkem...:)

(upravil Lojzek 27. 3. 2008 19:53)

Re: Plechy?

dejv111:
to jo ale je to drahé jak sviňa ne?
Bystrouš: jinak se po
div na net jestli tam něco takového máte

Re: Plechy?

to je zase tlachárna...

(upravil dejv111 27. 3. 2008 19:57)

Re: Plechy?

OT: To asi jo, zvlášť tím laserem smile. Jsem teď  "těžce krutej" teoretik z druhého semestru strojárny... big_smile Ale tak na ten zesík by se to vyplatilo, ne? wink

Re: Plechy?

Tady je právě hafo teoretiků...

Re: Plechy?

OT: To asi ano, ale něják se začínat musí, ne?;)

Re: Plechy?

Až na to že laserem to ZAS TAK drahý neni, ale to je fuk... Ale jsme holoprdelníci, kór tu.

Re: Plechy?

Bystrouš,myslím že bude pro tebe lepší si koupit hotovou buď z Revatechu nebo EZK.

Re: Plechy?

V revatechu udělaj i plechy...

(upravil dokken 27. 3. 2008 20:19)

Re: Plechy?

Bystrouš evidentně neví,že se plech stříha(aspoň si myslím),tak když si koupí hotovou a navrtá si tam díry dle libosti,tak mu neblněme hlavu plechama,který by stejně musel někde(kde?) na koleně ohejbat pak to stříkat nakým debilním autosprejem atd.Tady to má hotový,je tam hafo rozměru v černým komaxitu,tak co se řeší?Dělat doma krabici je silná mrdanice,musí se dělat na desetiny a stejně to vypadá nahovno,já bych se stím už nikdy nesral.
http://www.revatech.cz/src/katalog2/indekat2.htm

Re: Plechy?

Tak vim, že se stříhaj. le já chci udělat skřín že bočnice tvořej dva chladiče, tudíž potřebuju jen dva plechy na dno, víko a zadní panel. Přední bude z plexa.

(upravil dokken 27. 3. 2008 20:30)

Re: Plechy?

To ti udělaj v každý klempírně,dyk tam máte Plzni škodovku jak kráva.A tady(páč jsem si dal práci a strejda gůgl pomoh),si to nech nastříkat a budeš to mít jak z fabriky.
http://www.praskova-lakovna.cz/

Re: Plechy?

Objednej si je v Revatechu a pak si pro ně přijeď do Prahy, vždyt z Plzně je to kousek. Já odtamtud bral už dvakrát:-)

Re: Plechy?

Ked uz sa bavime o plechu, kde sa da kupit perforovany plech na predne mriezky reprobedni? Taky plech s malymi ockami, asi 1 az 1,5mm.

Re: Plechy?

Komár hledej pod názvem tahokov. Také se to tu už řešilo tak použij vyhledávání.

(upravil Pepa 30. 3. 2008 11:07)

Re: Plechy?

I řezání vodním paprskem je celkem dobrý. Zejména na nerezi, mramor apod. U plechů menších tlouštěk (v mm) s vynikajícími výsledky - žádné deformace, relativně hladký řez, pokud máte předlohu v AutoCadu, tak s tím obsluha nemá tolik práce.