Re: Delta 12 LF

Stačí večer a cizí?

Re: Delta 12 LF

jo, hlavně když budeš dělat to co umíš. číst rozhodně neumíš. má to všechny neduhy co jsem vyjmenoval i nevyjmenoval, tak si zastrč třeba bobra do držky, a neser....

Re: Delta 12 LF

Ale milý kreši, meleš. Výsledný zvuk je blbej? Slyšel? Konstrukce ozvučnice? Co zvláštního? Co kurva?

Re: Delta 12 LF

100+ litrová almara, citlivost a zatižitelnost v hajzlu, nechutný GD a zvuk podladěnýho PA - jen to seskupení slov mi ježí chlupy na prdeli, ať je výsledek nad nebo pod očekávání.
Tady vůbec nejde o to co z toho vyleze Franku. Jde o to co a jak je na takovej výsledek použito... Je hezké, že jsou na světe lidé co dokáží  naučit vrtačku, jak mýt nádobí. To ale neznamená že by se vrtačka měla přejmenovat na myčku....

Re: Delta 12 LF

osobne si myslim ze ladit tu 12LX60 na 25 hz je fakt pekna piiicovina. Stacilo mi slyset tu mou deltu 12 lf kdyz jsem ji mel ladenou na 40 hz tak to bylo des(uz to byly rozdunene basy alaaa).

ale tu se proste nekdo snazi udelat z velke housenky jeste vetsi housenku tak proste vas v tom necham

Bóďa: ale jinak si myslim ze ta 12LX60 bude dobra koupe smile

(upravil Crashpc 22. 3. 2008 22:12)

Re: Delta 12 LF

jo, to by měla bejt. i když bych se bál klasickýho papíru - aby se tomu něco nestalo nebo nerozmočilo.

// no, doma joo, ale já tak trošku tuším že se s tím budou dělat kraviny big_smile

Re: Delta 12 LF

Doma těžko, leda tak v autě do kterého prší big_smile Ten papír je dost tvrdý.

Web

Re: Delta 12 LF

OMG, tak si jeďte do Trnavy nebo kam ty budky poslechnout. Já to neslyšel, ale neřikám že to ja na piču, chytrolíni.

Re: Delta 12 LF

Franku tohle má být sub, co dokáže hrát jak prase. Pleteš si pojmy PA a hi-fi, ve většině profiku nikdy nedosáhneš rovných charakteristik až bůh ví kam hluboko, od toho tu taky někdo stvořil EQ. Ale nechtěj prosímtě po PAčku, aby dělalo to stejný co třeba Michaluv Perrles, to je totální zhovadilost20-25 Hz. A ty firmy, co tohle dělají... Myslíš si snad, že používaj originální repra z linky? Maj na to svoje metody úprav parametrů. Kde reprák hrát nechce, tak tam ho nehoň a 30 Hz u profika nečekej, to je trochu jiná cenová nebo orientační kategorie(hifici). 
Pořád se tu řeší ten borec, co chce ten sub. Chce ho mít silnej, tak ať ho má, nežeňte mu to někam do nesmyslných frekvencí, vždyť chudák ani neví co to je  slyšet od nějakých ARNek 50 hz a slyšet to od plnohodnotnýho PA 15".

Re: Delta 12 LF

Myslíš, že to Bunta nějak upravuje? Já ne.

(upravil Bóďa 23. 3. 2008 10:14)

Re: Delta 12 LF

A cobyste mi doporučili 12LX60 nebo od Jiřika VH upravenou 8608 magnet z Tesla ARA?
http://7tech.czweb.org/ARN8608ARA.html
Co pujde níž a do menší bedny?

Re: Delta 12 LF

Srovnáváš nesrovnatelné. Každý bude hrát úplně jinak. Níž pojede 8608.

Web

(upravil BV 23. 3. 2008 11:41)

Re: Delta 12 LF

Crashpc
Než to striktne odsúdiš, tak si to skús. Kecy bez praktických skúseností sú na prd....Koľko takto riešených boxov si urobil, že to tak presne vieš?
Každý, kto to počul (na rozdiel od teba) sa vyjadril ale úplne inak. Presné, hlboké, konkrétne basy, bez dunenia a s kontrolou (je to aktív), ekvalizácia je útlmom hore , nie pridaním výkonu dole. Rozhodne je to lepšia metóda než "zadusiť" nejaký 12" v 35l uzavretom boxe (a tešiť sa z "rýchlych" basov ) a znásilniť to ekvalizáciou zdvihom tam kde to nehrá a 1kW zosilňovačom. Tá "almara" má 80l.
Martin
"Kde reprák hrát nechce"...
Ale ten reprák tam bez problémov hrá, len s menšou citlivosťou (88-89dB), ale stále je to viac ako "špeciály" s 82-83dB. A nie je nijako upravovaný.

Re: Delta 12 LF

Já si nemyslím, že pojede níž 8608. Vůbec pojem "jet níž" je dost rozporuplný...

Web

(upravil Pepa 23. 3. 2008 11:47)

Re: Delta 12 LF

Kde že se dá sehnat 12LX60 za 2500? Já jsem našel nejlevnější za 3500 Kč.

Ha, už to mám - na Dexonu ji mají za 2690,-

Re: Delta 12 LF

asi tak

Web

Re: Delta 12 LF

Hm, pěkná cena. Když uvážím, jak byl tento reproň, předraženej...ve starém katalogu 2000-2001 wink Od Dexonu..
Já jsem ho splašil, před 2 a něco lety, za necelý 3k. Jinak Deltu 12LF, jsem nikdy neslyšel, takže nemůžu srovnávat, o kolik je horší, či lepší..

Re: Delta 12 LF

Na doma bych vzal tu arn8608-upravenou.Bude lepší pokud nechceš zemětřasa,a imho pojede níž,ale nebude hrát tak razatně,a mohl by jsi zkusit ozvučnici bandpass-to by mohlo bejt zajímavé...ale jak pro koho.

Web

(upravil Frank 23. 3. 2008 14:53)

Re: Delta 12 LF

z čeho tak soudíte? Znáte TSka? Nebo jen kůli závěsu???




EDIT: Konečně se k tomu vyjádřil někdo fundovanej. Někdo, kdo jen nekecá.

Re: Delta 12 LF

ano, známe potřebná TSka Franku, aby jsme mohli usoudit to co jsme usoudili big_smile