Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Pronájem menší sestavy - Praha

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [19]

(upravil Nepér 17. 3. 2008 12:12)

Téma: Pronájem menší sestavy - Praha

Kámoška je kráva a než platit za DJ i s aparátem 3 litry, budu muset zvučit já, jenže jsem zjistil, že moje TDA7294 ve spojení s bednama osazeno něčím jako 8xARO667 je strašnej chrchel a nemá to spodek... Takže bych potřeboval někde splašit dvě bedny tak s 15" spodkem a k tomu nějakej tak 2x200W zesilovač a abych za to na jeden večer nedal víc jak litr big_smile Asi neřešitelný co?
http://img215.imageshack.us/img215/9083/p5260002rc1.th.jpg http://img215.imageshack.us/img215/3604/p5260001eob2.th.jpg

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

No tak ono to s těma ARV26x po chvíli hlasitýho hraní nebude mít asi ani vršek...hlavně po těch ARO basy nechtěj, byla by jich škoda.
Jinak bych Ti rád pomohl, ale Praha je pro mě trošku z ruky.

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Nojo, jsou to vokálky, leč nic jinýho nemám, možná by mi stačilo sehnat jen reprobedny...

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Máš poklad! Možná by stačil jen sub. Držim palce

Web

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Záleží co od toho čeká..

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Jen aby to bylo poslouchatelný by mi stačilo...

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Zkus jak to hraje bez zadní stěny. Zvuk se obyčejně uklidní,ale bude tochtít nějakou tu bednu s basákem a to jsou výdaje.

Web

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Nebo s basačkou smile Budu možná výhledově prodávat jeden svůj sub...

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Jak jsem ti včera říkal, kup si Kappu, vraž ji do bassreflexu a máš sub, který ti s rezervou nazvučí tuhle místnost, a máš i sub do budoucna..
Kdyby ti ty ARV odešly, mám tu dva náhradní, ale nejsou to repra, která by se dala nějak víc zatěžovat..

Web

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Jo, hoši, tak už mi bouchnul i zesilovač big_smile přitom jsem se ho snažil právě proti tomu vylepšit...

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

A kariéra zvukaře je v nedohlednu.

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Nevzal sebou doufám ty repra že ne?

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Ne, ani umělou zátěž, klid tongue

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Nechceš dělat raději osvětlovače se zaměřením na pyroefekty ? smile

Web

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Jo, mohlo by se to jmenovat létající TDA za umělé mlhy, doprovázené ampérovým zápachem. Ale zpět k tématu, to neexistuje v praze žádná půjčovna aparátů?

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Ale existuje, dal bych pár linků, ale asi by ses nestačil divit.

Web

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Jo ! ..Forte Vocal  ....svýho času slušný bedny. V žádným případě neoddělávej zadní stěnu !! S dobrým zesákem  by to mohlo hrát pěkně ,ale "subbasy" z nich nedostaneš. Když   to trochu  ořežeš korekcema  tak to na klubovnu bude dobrý. (žádný chrchle -- to asi chrchlá ten zes ) smile

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Nojo, to je přesně vono, je na tom rok 1974, v jedný už jsou komplet nový měniče, do druhý se poskládaly z obou beden ty dobrý smile jedny hrajou líp, ale nevim, který big_smile

(upravil Nepér 29. 3. 2008 16:44)

Re: Pronájem menší sestavy - Praha

Tak všechno dobře dopadlo, TDA ani ARO a ani ARV neshořely smile . A zvuk nebyl ani moc tragickej, korekce ve winampu do kosinusovky...
No, jinak výhledově bude upgrade TDA->SPV100, bude to stroj se stejným využitím, jako dosud, 360 dní v roce do pokoje a ten zbytek na nějakej ten kravál... s tím že už to nebude tak na hraně a nebudu se bát, že to někde klekne.

Příspěvky [19]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Pronájem menší sestavy - Praha

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£