Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » maly woofer do auta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: maly woofer do auta

ma vyznam davat do auta woofer s malym repracikom? mam na mysli 6,5" alebo 5,25" Peerless. nepotrebujem vyrazne basy. mne ide o doplnenie nizkych frekvencii. a dalo by sa to napajat priamo z autoradia cez dajaky (doma robeny - jednoduchy) passivny filter?
myslim Michal ma skusenosti s Peerless. dufam ze daco pomoze. Prave v jeho prispevku bol link na tento repracik. hned ma zaujal smile     btw ide o kratku fabiu a dalval by som to do kufra
za rady vopred dakujem!

Re: maly woofer do auta

když už bych dělal něco takovýho tak bych spíš uvážil o rádiu co umí odfiltrovat zadní repra od středů a výšek a použil to pro sub,kdy by byly "subáče" v zadních dveřích-vytlumených! a do předních by šli normálně plné fr. pásmo. ale pod 6,5" podle mě fakt nemá cenu chodit, natož v autě

Web

(upravil element 15. 3. 2008 18:29)

Re: maly woofer do auta

fabia v zadnych dverach nema pripravu na repraciky... mala kocka s 6.5" v kufri by dobry napad nebol?

EDIT: tie woofre z 5.1 resp 2.1 sustav pre PC tiez celkom dobre hraju (aspon niektore), a tiez tam nie je pouzity velky menic.

Re: maly woofer do auta

myslim že čím větší reproduktor od slušného výrobce kupuješ, tim víc se to vyplatí smile rozdíl mezi 5" a 8" podle mě nebude velkej, no a 8" peerlesek už příjemnej bas udělá.

Re: maly woofer do auta

inac mne ide o to, aby to bolo fakt male (toten kufor v fabii je velmy maly) a aby ten repracik nestalo vela.

Re: maly woofer do auta

vyměň auto  big_smile žert......
no a do plata by to nešlo? to bys nepřišel prakticky o žádný místo....

(upravil Mathes 16. 3. 2008 0:39)

Re: maly woofer do auta

Pod předníma sedačkama místo není? Viděl jsem takhle instalaci s tímhle: http://www.monacor.cz/catalogue-product … ubKtg=1038

Nebo do toho kufru. Myslím že mu stačí bedna 7-10 litrů, jestli se nepletu...

Jo a myslím že i DLS nabízí malý 6,5" woofery.

Re: maly woofer do auta

2 crashpc - keby som riesil na zadne plato, tak by som potreboval k nim aj ozvucnicu. takze by to zabralo miesto urcite. tazsie by sa otvarali 5. dvere.  nedalo by sa to potom vyberat.

2 Mathes - ja som tiez kukal aj inych vyrobcov. ten Carpower je dobry asi. al eje priliz drahy, potrebuje zisil, a do malej mbbedne sa vojde len magnetom von. to uz bude velke hovado.

DLS ponuka, a aj JL, rainbow, focal a este zopar dobrych znaciek...ale to su uz ine cenove relacie. tolko za nich nechcem dat.

Re: maly woofer do auta

kufor je ozvučnica...

Re: maly woofer do auta

taktak. hezky free air. Řikal jsi že zas tolik basu a SPL nepotřebuješ, a přesně to nám nahrává. žádná ozvučnice....

Re: maly woofer do auta

tak potom tam mozem hodit i dajake kompo repraciky alebo ovaly z autohifi, resp. dajaky vyskusany system z home audio.?
abo radsej kuknut po dajaky free air woofer? tu je list prodikcie z Monacoru: http://www.audiomarket.sk/reproduktory- … 18_20.html  skoda ze tam SP seria od nich ma ten skaredy fialovy zaves sad

Re: maly woofer do auta

radši pořádně udělej dveře a dej měniče na externí zesilovač.

Re: maly woofer do auta

Je to nepopularni, ale souhlasim se zbynkem at jde o fabii nebo jakekoliv jine auto, vcetne favorita.

Re: maly woofer do auta

Vim že me teď  za to budou audiofilove pranýřovat, ale řešil jsem přesně stejný problém, nakonec jsem to vyřešil koupí staršího 2.1 systému k počítači od creativu, tuším že sw 310, ten má tu výhodu, že jako jeden z mála "kvalitnějších" má vstup na 12 volt. Bedýnka je to malinka a nízké frekvence podpoří výborně. Za cenu 20 eur na blešáku jsem s investicí spokojen, místa v kufru moc nezabírá a pokud nevyžaduješ extrémní hlasitosti, ale jen běžný poslech, je výkon dostačující.

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » maly woofer do auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£