Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Nezařaditelné » Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

Zdravim, chvili jsem se snazil hledat, ale bez uspokojiveho vysledku.

Chlapi, kde nakupujete kabely, kondenzatory, civky, menice, konektory, tlumeni a elektronickou galanterii?

Potreboval bych nekolik metru kabelu na propojeni v bedne, konektory co budou na bedne (8ks/bedna) Nejake bananky, taky radove 16ks... civky, kondiky a i bassreflexove natrubky.

Mozna by stalo zato udelat seznam kontaktu, kde uz jste/jsme nakupovali a dopadlo to dobre. Diky

osobne jsem mel dobrou zkusenost s www.lautsprechershop.de

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

monacor, intertechnic, visaton
Monacor má zastoupení tady , intertechnic a visáč přes mengela.
Kondenzátory Bennic jdou přes prodance.

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

bitumen > www.xavian.cz, maji 2mm bitumen+6mm tkanina, nebo www.ahw.cz, z techto zdroju mi prijde bitumen za prijatelnou cenu, nemate nekdo lepsi zdroj popripade ekonomickou alternativu?

civky > audium, visaton pres audium myslim, dexon, prodance

kondenzatory > budu brat audyn z intertechniku pres audium, ES Ostrava, Bennic z Prodance

natrubky, terminaly > www.monacor.cz, dexon

ruzne DIY repro

Web

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

audium.sk a caraudium.com

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

Potreboval bych velmi rychle slusne terminaly k bednam. Neco v Praze, nebo blizkem okoli, aby to bylo na krame a nemuselo se to objednavat (Monacor). Aby mely dlouhy zavit, budou na 25mm MDF bez vanicky. Kam byste me poslali? Mam zatim v hlave jen http://www.hifistore.cz/main.php?id=5&a … areid=1042

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

belgická ?? někdy tam něco měli...

(upravil Lojzek 18. 8. 2008 19:36)

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

TAktéž sháním takové terminály (http://www.hifistore.cz/main.php?id=5&act=vyrobky&modcatid=46&subcat=59&vyrid=56&wareid=1042 ) ale potřebuju aby to vydrželo cca 25A - Zdroj na autozesilovač smile

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

Belgicka ma nefunkcni stranky, proto nabidka nejde videt primo odkazem. Ale v ceniku jsou obrazky, pro zakladni prehled dostacujici: http://www.highend.cz/cenikypdf/HEAS%202003-01.pdf

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

Richard_Majer:
Koukni do Monacoru tam maj poměrně širokej výběr od obyč až po pěkný a dražší a dodávaj do tejdne max 14 dnů...

Není co dodávat...

(upravil Richard_Majer 20. 8. 2008 21:15)

Re: Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

Dawsoo, diky, ja vim. Objednaval jsem tam uz nekolikrat. Jen jsem ted netrpelivy a chci to mit dnes, nebo zitra. (a platit postovne a dobirku uz nechci, jak Monacor, tak ES Ostrava jsem objednaval kazde dvakrat, protoze mi vzdy neco chybelo). Ted jsem kontaktoval Xavian a udelam nakup tam. Jak terminaly, tak i pruzvucnou tkaninu. Mam to dnes i pro ceste, tak je to pohoda. Jsem ted ve fazi dyhovani. Do konce tydne budu mit snad uz jednu bednu definitivne hotovou.

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Zdroje - kabely, kondenzatory, civky, menice

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£