(upravil opamp 22. 3. 2008 14:35)

Re: Philips 930A

Tak jsem se prohrabal zásobou svých radiolamp.

Pro Tebe by mohly být zajímavý jen tyto čtyři kousky:

E442 - vf "stíněná lampa" - tetroda, lze zapojit i jako trioda
REN1104 - nepřímožhavená trioda
RE134 - přímožhavená nf "výkonová" trioda
G470 - usměrňovací duodioda, na týhle pozici je v běžný dvou-třílampovce všechno vzájemně kompatibilní

Celkem vzato nemám z Tvýho originálního osazení nic, mohl bys použít tu usměrňovačku, E442 po spojení anody a druhý mřížky kusem drátu na pozici první nebo druhý vf triody, RE134 na konec ale bylo by třeba jiný trafo s nižší impedancí primáru.

Dej mi vědět, jestli z toho něco chceš, nejlíp ještě dneska...

Web

Re: Philips 930A

diky moc,ze ses podival,ale asi s tema lampama jeste pockam,ted sem se zameril spis na ten reproduktor..ale dik

Re: Philips 930A

OK, nechám je na půdě.

Web

Re: Philips 930A

no,tak mam reprak...origo,ale za ty prachy by mel bejt pozlacenej...

Re: Philips 930A

je to ještě oldschool elektromagnetickej systém nebo už klasika dynamickej+trafo?

Web

Re: Philips 930A

je to hrajici,velice dobre vypadajici original z toho radia,takze elektromagnetickej...presne to,co se tam davalo...jen ta cena....

Re: Philips 930A

Tak to gratuluju.

Smím se na tu cenu zeptat, když byla tak šílená? (klidně do mailu, zajímá mě to)

Web

Re: Philips 930A

1500,-ale lepsi ho vzit ted,za takovou cenu,nez ho treba uz nenajit...

Re: Philips 930A

To není tak zlý. Holt tržní cena. Co naděláš.

Už to jeví známky života?

Web

Re: Philips 930A

no,tak nejak jako laik jsem promeril,co se dalo a vypada to hodne slusne,ale uvidim,az tam hodim lampy no...zatim jsem to nezkousel.ale kdyz sem se podival na aukro,tak sem zasnul,ze za to same radio,ovsem v prisernym stavu ve srovnani s tim mym nekdo chce cca 9000...

(upravil opamp 25. 3. 2008 21:52)

Re: Philips 930A

A asi je dostane...

Jednou se tam taková "kaplička", ovšem velice zachovalá, vyšplhala z 1 Kč do desítek tisíc, už nevím přesně.

Web

Re: Philips 930A

ono to snad vazne dopadne,ze si za to jednou moje deti koupi barak:o)ale stejne si myslim,ze ten muj kousek je v daleko lepsim stavu...a jestli je dostane,tak uz se snad vazne nicemu divit nebudu...a to to ma dokonce nejaky prekopavany,minimalne zadni stenu...