(upravil nv43 30. 5. 2008 15:26)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

tak jsem se konečně dočkal.. http://www.imagewoof.com/view_thumb/b2749634/DSC01840.JPG
zabalené byli perfektně skoro jako ve winraru smile překvapilo mě provedení středobasů tvm se může jít zahrabat  tongue

EDIT: MICRO, GAMINN NA ŠPILAS!!

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

no a hnedka s nima do bedny a poreferuj o zvuku smile sem zvědavej jak sem navrhnul vyhybku

Web

(upravil Lukáš33 30. 5. 2008 18:46)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

https://i.postimg.cc/c6Lm1VQv/711206.jpg https://i.postimg.cc/DSLQYFKM/711208.jpg https://i.postimg.cc/HVf42nFM/711209.jpg

Hurá už jsou u taťky.To chce potlest,diky.
Tedka jsem je zkoušel jen tak naprázdno a už ted pocituji,že to smrdí high e...:)

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Dnes, resp. včera konečně dorazila zásilka z Božkova smile.
Překvapilo mě bytelné provedení desetidolarového výškáče s hliníkovým šasi vážícího skoro kilo - Hi-Vi SD1.1. Zatím mě nenapadá, na co ho použiji (asi nemá ani cenu se ptát, jestli ho tu někdo zná).

Musím konstatovat, že se výrazně zlepšila kvalita balení. Jestli to měli všichni zabalené jako já, tak letos určitě stížnosti nehrozí.
Dobrá práce, hoši.

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Já měl taky božkov,ale vodku.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Micro toho asi dost vychlastá lol

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

A nebo mu ještě někdo pomáhá lol

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

To měl jako lék na nervy,když balil.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Nazdar. Tak doufám že už to maj všichni. No vychlastáno bylo hodně flašek, ale bílého vína.
Jinak Gaminn se asi někde zapomněl, a nechtěl nás nazvat zelenáčema, ale mladýma impulzivníma hřebečkama. smile Však ono pár lidí už mě vidělo.
Jsem celkem rád že jste s balením tentokrát více spokojení, snaha byla a doufám že všechno přišlo oukej.

P.S. A pohněte si všichni s projektama, ať se to tu rozrůstá, repráky na to máte výborný.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Je mezi jednotlivýma objednávkama patrná nějaká periodicita, respektive kdy asi bude další smile?

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Jo, zatím to bylo co půl roku... záleží na poptávce.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Hele Antonio mám to tady smazat, nebo to chceš z nějakého důvodu ponechat???

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Nechat, určitě.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Budiž! pak mi teda asi odeber moji dočásnou moderátorskou featurku. Ne že bych rád nebyl moderátor, ale nemám dojem že by mi to bylo dovoleno. Tolikrát jsem to chtěl někde použít, ale nikdy jsem se nedovážil toho zneužit jinde než ve svém threadu. Ale bylo to pokušení...! Díky ti za to.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Micro: Nevím, jak často tu býváš, na moderátora máš málo příspěvků, z toho usuzuji, že se tu často nevyskytuješ, na druhou stranu vím, že jseš čestnej chlap, kterému můžu věřit.

Rosak: Tenhle dred smysl má, budoucím generacím je jistotou, že minulé grupáče byly úspěšné, leckdo se toho ještě bojí.

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Ještě si to tady zaseru: Antonio jsem tu častěji než si myslíš, jen jsem prostě ten, co když nemá k věci co říct, tak k ní raději nic nepíše. Asi víš co tím myslím.
Za tu čestnost díky...

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

kde najblizie sa chysta znova nejak hrmadka? uz by som sa aj ja pridal

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Ehm... Nečekáš určitě že ti napíšeme, že se bude konat v nejbližších pár týdnech. To opravdu ne, ale jestli sis četl pář příspěvků nahoře, tak jsi narazil na řádek, kde Gaminn píše, že se hromadky konají vždycky po cca půl roce. Na rovinu nikdy jsme to nějak neplánovali, ale tak nějak se to sešlo.
No abych neobkecával zbytečně: když se teď hned rozhodnete, že toho naberete minimálně tak za 70 tisíc, aby se to opravdu vyplatilo, tak do toho znova jdu. Vezmu totiž něco taky a sleva se vždycky hodí. tongue Kapiš to?? Záleží spíš na Vás než na nás....

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Ahoj, jak to nakonec celkově vycházelo cenově, vyplatilo se to dovézt? Co clo a doprava? Kolik vyšla výsledná cena u zásilky v hodnotě třeba 100-300 USD? Dík

Web

Re: Hromadná objednávka z Madisoundu 3

Micro to rozjíždí ve velkém!