Re: ozvucenie pasika B5

já ti poradím,podívej se na partsexpress nebo na beymu. od těch michal může sehnat různý věci... nebo se poptej mengela-společník?

Web

Re: ozvucenie pasika B5

tak som si objednal tieto http://beyma.sk/index.php?page=shop.get … ;Itemid=26 som zvedavy co budu zac wink

Re: ozvucenie pasika B5

..uz ich mam doma a vyzeraju docela luxusne, dufam ze tak budu aj hrat smile

Re: ozvucenie pasika B5

že ty máš nějakou protekci? my tu čekáme několik měsíců a ty to máš za 5 dnů?

Web

Re: ozvucenie pasika B5

big_smile kamo ale ja to mam objednavane so slovenska wink neviem u akej firmy si to objednaval ty, ale ked chces dam ti adresu tej ktora mi to poslala za 4 dni...
mimochodom uz ich mam v aute napojene len na radio a hraju celkom v pohode..ked budu na zosiku bude to snad este lepsie smile
ked niekto mate zaujem o repraky z VW passat mozem vam ich poslat - su kompletne s konektormy aj vyhybkami..necham ich za 200 pripadne za postovne..

Re: ozvucenie pasika B5

za poštovný bych si je vzal,ale musel bych je vidět jak vypadaj a co to je vůbec zač. kdyžtak pošli foto na chyna.cz@centrum.cz

Web

Re: ozvucenie pasika B5

nafotim to a dam to sem..

Re: ozvucenie pasika B5

Tak co? Fotky nebudu?

Re: ozvucenie pasika B5

Cripple mas to v maile, ked chces daj to sem, mne sa nechce smile

Re: ozvucenie pasika B5

a mě nic? sad

Web

Re: ozvucenie pasika B5

..tak som dnes napojil predne repra+sub na zosik a s vysledku som tak trochu sklamany sad ked to bolo osadena v peugeote 205 tak to bolo super, ale ked som to supol do pasata tak sa mi to zda nejake nudne..asi potrebujem novy zosik aj sebwoofer

Cripple: ten kabel som vitiahol ale nejaky dement ho odcvakol na konci u radia co som nevedel..ked chces poslem ti to bez kabla...mail  wink

Re: ozvucenie pasika B5

nějaký fotou smile

Web

Re: ozvucenie pasika B5

aku fotku? vsetko je schovane smile mozem vyfotit jedine subik a radio..

Re: ozvucenie pasika B5

FROST: Teda nemaš obä koncovky? Iba tu na strane meniča? Aj tak viac ako nič. Ked tak spolu, aspoň budem vedieť aspoň nejako skúšať no. Naj by bol iba prestrihnuty kabel s obidvoma koncovkami.

(upravil frost 21. 3. 2008 9:05)

Re: ozvucenie pasika B5

konecne sa mi to podarilo trocha naladit a hra to k ako-tak dobre..
hosi ked chcem utlmit reprak o cca 8dB ako to mam spravit? supnem tam nejaky odpor do serie a hotovo? smile
este by ma zaujimalo ci ma zmysel tam cpat nejaky kapacitor, lebo aj ked je auto nastartovane tak je vidiet pokles napetia - blykaju ziarovky...

Re: ozvucenie pasika B5

Reprak muzes utlumit treba dekou, kterou pres nej hodis, nebo potenciometrem na zesilovaci. Vyskace a omezene stredobasy jdou skutecne i pritlumit odpory. Zarazenim serioveho odporu mezi vyskac a vyhybku ovsem totalne rozhodis vyhybku, takze od toho bych te docela odrazoval.

pokud ti blYkaju zarovky, tak porid poradnou baterku, nebo zajisti, aby byla poradne nabita - tedy investuj do alternatoru.

Re: ozvucenie pasika B5

dik Michale..ale asi som to spatne vysvetlil: nechcem tlmit sub ani predne repra(tie na vyhybke maju tlmenie 3dB a 6dB) chcem stlmit komplet reproduktory v zadnych dverach ktore su napajane len z radia..mam tam dat nejaky 10W odpor a basta? smile
inak mas este ten audison? stale mi neda spavat, 5 kanal by sa mi hodil wink

(upravil DeadMAN 21. 3. 2008 14:41)

Re: ozvucenie pasika B5

To sa nedá na rádiu nastaviť hlasitosť medzi predkom a zadkom?

Áno Cripple, nenapadlo ma

Web

Re: ozvucenie pasika B5

TZV FADER.

Re: ozvucenie pasika B5

Pokud ti tohle neresi FADer, nebo potenciometry na zesilovaci (zpravidla po parech), a mas treba jenom rozvedene paralelne, tak mas smulu. Odpor tam sice flaknout muzes, ale je to teda prasecina a znacne ti to zhorsi chovani na basech. To mas zadky o tolik citlivejsi nez predek, ze je potreba je o tolik tlumit, prestoze jsou o dost dal, nez predek? -8db to uz tam skoro nemusi nic byt. Resenim by byly mene citlive repraky, nebo menice s vyssi impedanci na zadek.