Téma: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

Zdravím všechny,
mám doma už druhý gramofon NC 430 a na každém je ulomená zadní pravá odpružená nožka smile
na internetu jsem marně hledal nějakou náhradu, je mi jasné, že ty původní určitě nikde nebudou, tak jsem si řekl, že vyměním všechny najednou, ale já nic podobného nemůžu nikde najít, nevíte o nějaké náhradě ?
Jediné, co jsem našel jsou pryžové klasické v GESU, které má snad každé železářství sad
Děkuji za případné tipy nebo nabídky ...

Re: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

Dají se sehnat originální na některé gramce (Stanton, Technics, Numark), ale cena přístroje závratně stoupne. Mám možná nějaké kusy z vyhazovaných přístrojů, a kdybys něco dřív kváknul, mohl jsi mít jednusadu z MC600Q... ta by se možná našla u nového majitele, když tak na něj můžu dát mail.

Web

Re: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

a co takhle gramce z Litovle....to vás nenapadlo??

Re: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

Napadlo, ale nevšiml jsem si, že by nožky prodávali ...

Re: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

OK,na slovanetu se vyskytuje Renown,má v Pro-jectu nějakou řídíci funkci či co.Dá se s ním domluvit na všem.

Re: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

tiež mám problém s nožkami ale trošku odlišný... Mám cd player technics SL-PG 490 a niekedy pri ubasovanejších songoch typu benassi a podobne mi skáče CD sad mám deltu 15"LF takže ten bordel lezie od nej. Mňa by len zaujímalo či je lepšie na odvybrovanie použiť tvrdé a ťažké nožičky z ťažkým stojanom z kovu alebo mäkké gumové nôžky ?

Re: "odpružené nožky" pro gramofon a jiné komponenty. Kde sehnat?

Ach vy malověrní...

Jedině pemza!

(vtip, to je samozrejme nesmysl)