Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

ale no tak, už predsa bolo dosť hádok.

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Kurpelm tož jak? Už to chodí i bez pablbů z blackoutu, ne? Potřebuješ něco?

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Termistory by mali Drimacousticovi na jeho adresu dojsť, dúfam že ich už má, inak ma z tej pošty trafí šľak. Zatiaľ visím na origo BD244-3. Mám ich objednané u jednej firmy, ale tak malé množstvo mi nechcú dodať. Napísali, že sa pokúsia zohnať ako neplatené vzorky. Lebo tu u nás u vydierača má len CDIL sračky. Takže budem dávať koncáky na chladič, poskladám kastlu (Drimacoustic mi ho doniesol do skrutky rozobratý) a čakám na trandy.
Na párovanie oživím elektrónkový regulovateľný zdroj a uvidím.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Kurňa termistory ešte nedošli, tá pošta to zas asi zadrbala. Tá kastla by si zaslúžila nový kabát, ale to je duhoradé. Možno by neblo oveci vymeniť aj vetrák, ten stávajúci je dosť hlučný.

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Vetrák, pozriem ložiská a uvidím, nejaké kvalitné SKF sa doma nájdu. Myslím že hlučnosť, keď hrá naplno Ti vadiť nemusí...

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Pochybujem že mi bude doma hrať naplno...nemám reprák ktorý by to zniesol. Možno až keď našetrím na to Selenium. Kolko môže mať kludovú spotrebu, alebo pri tichom posluchu? Keď mi do toho vetrá ešte aj komp, tak je to nepríjemné. Je zbytočné mať to zapnuté stále, ale bude to mať asi lepší zvuk ako veža grundig s nejakými IO. Keby som mal k tomu ešte ten TW na satelity...a aktívnu výhybku...možno časom.

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

No jo, mať profi na doma, a hlavne taký výkon... Neviem neviem. Spotrebu potom odmerám. Tipujem od 100W vyššie bez budenia.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

tak ako,neposlu ti to aj tak? mne uz na maili ani neodpisuju sad

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Práve čakám kým mi odpíšu mail. Takže zatiaľ žiadna zmena.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

No tak kdyby bylo zle, tak já BD243C/244C STM mám.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

OK, keď tak dám vedieť. Termistor jeden už mám, druhý je na ceste.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Sinclair, asi je zle. Termistory mám, len tie BDčka som nezohnal. Kontaktoval som viacero firiem, a mnohé mi ani neodpovedali, vysrali sa na mňa. Pravdupovediac, ani sa nečudujem, kusové množstvá sa im nevyplatia predávať. Mohol by si prosím nejaké poslať k nám? Dík.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Koukni se na úvodní stránku EZK. Mají už zastoupení na Slovensku, zboží tam jde jednou týdně.

Web

(upravil kurpelm 11. 12. 2007 12:31)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

OK, mrknem na to.

edit: BD243 za 8,8CZK kus, je to originál? Mne sa to nejak nezdá... Bral niekto od nich takéto BDčka? Dik za odpovede.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

EZK má jen STM.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Super, dík moc. Dnes to objednám.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

OT: Sinclair prosímťa ako dlho to ešte bude trvať ten TW 120?

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

EZK príjemne prekvapili. Dnes došlo, posielajú na slovensko z Makova, poštovné len 50Sk. Budem u nich obejdnávať, nie v zasratom sosku... Takže idem párovať, merať a skladať.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

kurpelm
jak zasraté sos? smile ono na dobierku keď od nich posielaš, jasné, že to nebude za 50.) stačí si to zaplatiť vopred smile

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Tu ide o to, čo tam ponúkajú... Samý pajc.

Web