Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Tak som nezohnal termistory... Jediné mali v predajni v TN, skrutkovacie s M3 alebo M4 závitom, vyzerali ako z hliníku vyrobené, 4k7 alebo 1k. Ale ja radšej origo. Trandy mi ponúkali CDIL, hneď ma naplo... Takže trandy si necháme poslať originál ONSemi. Takže zatiaľ tak.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

MJ15003 i BD-BCčka sis měl koupit ve slovenském zastoupení EZK. Mají originály ONS, STM a Ph.
Kdyby bylo nejhůř, tak v opravdu havarijním případě jsem ochotnej vložit dva termistory do obálky a poslat Ti je.
Ten ďábel DJ Pítr Škunda je má nepochybně také-nejmíň kýbl, soudě podle toho, kolik rozebral AUJ637-ek...

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Dal som si zháňať origo BD a BC od ONS. Koncové trandy už mám MJ15024G tiež od ONS. Napíšem Petrovi, či by mi neposlal dva termistory. Dík.

Web

(upravil Jaro16 9. 11. 2007 18:18)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Sinclair:
chcem s tebou uzavriet mier!!!
kurpelm:
od Peta termistory nedostanes, pokial nekupis cely modul!!! aj to nezarucujem, ze este daco ma!!!
PS:, neopovaz sa dat ten blud s oznacemim NTC lebo v AUJ, azk... ti spravi viac problemov nez osohu...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Keď nezoženiem, nezoženiem. Tie z obchodu tam nechcem dávať, neverím im. Ty nemáš? Keď nie, tak jedine Sinclair...

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

mam

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Ok, myslím že to bude jednoduchšie poslať a lacnejšie ako z CR. Koľko chceš za ne?

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

no neviem..  ale dufam, ze vies kde mam mail... poriesime to tam, ak niesi proti...

(upravil Jaro16 9. 11. 2007 22:44)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

PREPACTE, pan Dudek( kazzatel ), ale chcem pocut vas nazor, k tejto problematike medzi mnou a P. Malanikom...
DAKUJEM vam stokrat... pricom sa vam "zatial" velice klaniam...

(upravil sinclair 12. 11. 2007 13:33)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

O co Ti de, trotle? Držkovals, že vrábelský konce žádnou teplotní stabilizaci termistorem nemají /#82/ a já Ti o kousek dál dokázal, že mají. Tak co tu ještě votravuješ? Padej na tu konfu k Pítrovi, tam se k těm všelijakým Toldíkům a podobným oslům hodíš líp.
Jste tam akorát banda přihlouplých lepičů, co ani pořádně nevědí co dělají a chodí vám tam některé věci jen čirou náhodou.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Ok, sinclair, chcel som ti takto ukazat, ze som clovek!!! Ale vidim, ze ti nim niesi... tak jto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie smile

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Kdybys diskutoval k věci jako Kurpelm a nesral mě, nemuselo k tomu dojít.
Ale aspoň je vidět, co za partu debilů se slejzá na blackoutu - výjimky tam jsou, jako třeba Joži nebo Emi.

Web

(upravil Jaro16 12. 11. 2007 21:38)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

OK... zase ta ista pesnicka...
A prosimta neser tu inych ludi, ktory nemaju s tvojimi naladami nic spolocne.. pokial sisi nevsimol, ja som sa snazil tu len niekomu pomoct, ako som vedel... A nikto ta neziadal tu pisat tvoje sproste nazory a trapne vulgarne somariny ktore si tu napisal habadej...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Už jednou jsem ti říkal, ať se vrátíš tam, kam patříš. Tady naopak nikdo nestojí o tvoje nekvalifikovaný cinty.

Web

(upravil Jaro16 12. 11. 2007 23:00)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

k #110 Dnes 12:28  - slepota je bozi dar... ze sinclair? lebo keby si len o trochu bol pozornejsi pri citani, tak by si pochopil, ze som chcel povedat ze tie drimacoustickove moduly co ma v tym ACES nemaju ziadne (poviem to jak blbcovy) TERMISTORY od poslednej jeho opravy/upravy - a nie zeci origos DPS azk ma vivody na termistory.. !!!...
Jak som spominal pomsta je sladka!!!
Inak aby ostatny boli v obraze, o co sinclairovy ide:
http://www.aldax.cz/confa.php?userid=

(upravil sinclair 12. 11. 2007 23:38)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Polib mi prdel, inteligente.

Jedinej inteligentní člověk v téhle diskusi je kurpelm, který dost pravděpodobně ví, co dělá a drimacoustic, že mu to svěřil. Zbytek, rekrutovaný a postižený slepotou z blackout.sk ze sebe akorát dělá pitomce.

Kurpelm, sehnals termistory?

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

pane Malaniku: vy uz radsej nic tu nepiste, lebo ani neviete co chcete napisat... Drimacoustick a Kurpelm su osobnosti, lebo maju charakter, a ine kladne vlastnosti.... - ktore bohuzial tebe chybaju

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Jak už jsem napsal, nikdo tu o tvoje primitivní výlevy nestojí, nikomu nic totiž nepřinesou. Něco přinese konkrétní rada nebo pomoc, ale na to ty jseš moc blbej a slepej, abys někomu moh radit.
Hybaj pást ovce a valit bryndzu a halušky, to ti půjde líp.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Prosím, nehádajte sa. Termistory budú behom týždňa. akurát zháňam origo trandy BD244-3. Sinclair, až takto ma vychvaľovať nemusíš, niekedy sa pýtam úplne stupidné otázky. Ale zas prvý krát vidím tento modul... Robím čo môžem. Jaro, dík za to čo si pre mňa spravil.

Web

(upravil Jaro16 13. 11. 2007 11:10)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

OK, kurpelm - ale napise ten delikvent este jednu blbu poznamku na moju adresu, alebo co len pismenko na mojich znamich... hadka bude zase!!!
Pricom so ho uz varoval...

Mato: nevicitaj si nic... si v poho... a nemusis mi dakovat, za kazdu blbost, s ktorou ti pomozem...