Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Pochopil som. Takže vyberať, vyberať, vyberať a hlavne originály. Budiče vymením ako si napísal, behnem dakedy do mesta pozrieť čo tu majú zač. Na CDIL a podobné srágory si už dávam pozor... Fakt veľké dík, že máš s nami takú trpezlivosť.

Web

(upravil Jaro16 25. 10. 2007 6:53)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

este chcem upozornit sinlaira, ze dane zapojenie DPS nema ziadnu tepelnu stabilizaciu klud. prudu... takze si to mozes riesit ako chces, ked raz drimacoustick bude hulit ten koncak co da, a ono mu to i tak picne...
PS: bud rad, ze som taky dobry, a som ta nato upozornil... - tot vse...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Jaro, běž už konečně do píči, kreténe zasranej!
Každý, kdo tu desku už měl někdy v ruce ví, že jsou tam dva připojovací body pro 3k3 termistor. Debile vypatlanej. Mazej pást ovce a neser se do zesilovačů!

Kurva mě si dovoluješ upozornit? Mě, co má ve sbírce 95% vrábelského sortimentu a pětadvacet let se živím servisem téhož? On se dočista zbláznil, pitomec jeden.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Jaro ty si sa ozaj zbláznil ked trepeš také somariny,ten zosik má velmi dobrú stabilizáciu klud. prúdu a aj nuly na výstupe ten kto navrhoval toto zapojenie bol ozaj šikovný a dal si na tom záležat.Ináč možeš tomu húlit kolko len chceš a aj ako dlho chceš a ten zosik neodpáliš to by si musel byt ozaj debil.A pritom majú všetky vrabelske konce od tesly pasívne chladenie.Ja ich mám niekolko,2 x disco 240,2 x azk 220 a kamarát má aj novšie azk 221 a 222 a ani jeden sme nikdy na akcii neodpálily a hrávam s nimy dodnes.No len si treba uvedomit,že ked ho lacno od niekoho zoženieš tak je riadne rozosratý za tie roky a treba ho zgenerálkovat potom sa nan možeš určite spolahnut že sa ti v strede akcie neodpáli ako niektoré iné značky zosikou.Len jedna vec na záver ja som z dvomi azk 220 ozvučoval vonku na ihrisku a išli dva dni každý den cca 12 hodín naplno niekedy až do červena a nič sa im nestalo šlapali ako hodinky,a to boli ešte na slnku.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Co to je za hňupa ten Jaro? To je nějakej levoboček od DJ Petera? Styl vyjadřování a imbecilita mi připomíná tamější konfu...

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

paradoxom je že som naňho narazil v bazári na aldax.cz....

(upravil Jaro16 25. 10. 2007 21:12)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

ja som len chcel upozornit, ze tie dosky nemaju pripojeny ziadny 3k3 termistor, alebo aspon vivedeny tranzistor na kabliku - na chladic... spitaj sa kurpelma...
Lacik21: sorry zle som sa vyjadril.. nema cidlo, ktore by sa staralo o tepelnu stabilizaciu prudu
sinclair: nemam uz pre teba slova - akurat doplnim, ze teba hovno do toho, s kym spolupracujem.. i keby som bol priamo prava ruka diablova ktora si vybrala prave teba 

Admin: tymto verejne ziadam, aby zrusil moje konto na tejto stranke... Dovod VIDITELNY!!! - Dakujem

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Veru nemajú. Doplním.

Web

(upravil sinclair 25. 10. 2007 21:38)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Teplotní kompenzace klidového proudu je u všech vrábelských desek provedena termistory, nikdy tranzistorem, kreténe.
Tady máš na schématu typické vrábelské desky připojenej termistor k bodům 8 a 9 :
http://sweb.cz/servisdok/konec.gif

a tady to máš vyvedený na desce, jsou to dva body u kraje desky, blíž ke středu:
http://sweb.cz/servisdok/deska.jpg

Zasranej debilní vylízanej kokot. Už aby ti jednu takovou desku někdo zarazil do prdele, aby ses aspoň týden nemoh vysrat, kreténe blbej. Vypadni odsud a už se nevracej, hovado jedno blbý.

Kurpelme, Ty snad nejsi tak blbý, nebo snad ano???...Snad nejsi tak blbý, abys do toho Acesu nedoplnil termistory tam, kam patří /na chladič/ a připojil na odpovídající místo?

Čuráci tu rostou jak hřiby po dešti. To snad není ani možný. Kam ten svět spěje?
Odpovím si sám: s takovýma kreténama do prdele a to pěkně rychle...

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Nie, niesom blbý. Dám ho dokopy.

Web

(upravil sinclair 25. 10. 2007 21:47)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Ta první věta nepatřila Tobě, Kurpelme. No to bych si myslel, že dáš. Držím palce. :-)Kdybys potřeboval termistory, mám jich tu hrst. Nebo se dají vzít z AUJ637.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Neboj, viem. Termistory zoženiem, hádam.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

sinclair: dik že sa do toho zapájaš, iste to bude vpoho.
OT: niečo nové s tým TW?

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Termistory som práve pozrel. 3k3 mám iba jeden, aj to je nejaký z regulácie otáčok v PC zdroji. Inak mám kopu 1k5 NTC, asi československej výroby, také zelené trubky, na koncoch vývody. Dajú sa použiť? Ide mi hlavne o to, či majú potrebný priebeh odpor/teplota. Dal by som dva sériovo, v objímkach na chladič.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

To bych nedělal, ty tyčkový termistory jsou ukrutně líné. Sežeň si nekde ty šroubovací z AUJ637, ty totiž mají ten "čip" vevnitř přímo nad tím hliníkovým závitem, jsou o dost rychlejší.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Propriste mene emoci. Tohle uz bylo minimalne 2S.

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Sinclair: Dík.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Sinclair: můžu se jen zeptat, z jakého důvodu má ten konec, na který jsi sem dával odkaz (3 AK 053 47) na vstupu trimr s tak malým odporem? vstupní impedance 33R se mi zdá pro zdroj signálu dost krutá nebo to má svůj důvod?

(upravil sinclair 29. 10. 2007 20:54)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Je tam chyba, má tam být správně napsáno 33k, ale to inteligentnímu člověku s drobátkem praxe dojde, že...:-)))

Michale doufám že si ten kokot už zrušil reg a poleze někam do prdele. Vyletěl bych z něj z kůže a nejen z něj, z každýho podobnýho kokota, co o věci ví lautr hovno, ale bude pindat o sto péro, jen aby byl vidět.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

smile 33k je to co jsem podle své logiky čekal... vzhledem k mé (téměř) nulové praxi jsem se ale radši zeptal...