(upravil Jaro16 24. 9. 2007 22:21)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Nezeby natom dajak extra zalezalo, ja len ci by nestacily elyty na 80v...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

To neviem ani ja. Mám doma dva kusy FROLYT 5000 mikro na 80V, skrutkovacie prívody. Neviem či by tie prúdy zvládli.

Web

(upravil Jaro16 24. 9. 2007 22:49)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Tie moje SIEMENSI maju ties srubovacie privody...
Frolyty mam aj ja, ale nemam znimi ziadne skusenosti...  nemusia byt zle, ked v tedajsej dobe sa dokazaly dostat na 40mF (40000uf)/16V...
a flaska trosku mensia nez tie moje SIEMENSI su..

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

OK, veď ešte uvidíme.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

pod tymi koncami su nejake podlozky, trba tam davat aj silikonovu vazelinu?
takto su zapojene tie kondenzatory, a vyuzivat ten zos budem asi na sub takze by asi bolo vhodne vymenit tie elyty.
http://img170.imageshack.us/img170/9397/p9140132vb8.jpg

(upravil Jaro16 25. 9. 2007 15:11)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Ano, treba dat teplovodivu pastu, a pokial ten zosik pouzivas len na jeden Sub, tak mozes obydva kanaly zmostikovat, pricom by si mal vykon nieco kolo 1000W/4Ohm - budiky by ukazovaly stejnu uroven...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Ak sa dobre pamätám, tak vraj jeden budík nefungoval. Ale to je len detail.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

jj detail, nemam ten zosik doma... smile

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Drimacoustic, práve na ňom makám wink

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

som zvedavý či s toho niečo bude....

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Neboj, dačo bude. Ale bordel bol v ňom pekný...

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

No, ked som sa uz aj ja do toho ripol, tak uz s toho musi byt konec na urovni.. smile
Bordel aj vysavac uprace big_smile

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Dobre, že si sa rypol wink Aj prach bol, ale aj zhorené súčiastky. Fotka, ktorú si od Drimacoustica dostal, bol len jeden koncák, druhý bol zas trochu inak zhorený(KF517 a jeden odpor ). Vymenil som všetky elyty a trandy ako si napísal. Cez týždeň budem oživovať. Zajtra nebudem doma.

Web

(upravil Jaro16 21. 10. 2007 0:02)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Na tom druhom musel byt odpaleny tranzistor kud. prudu a aj aspon jeden budiaci - nehovoriac o konc. tranzistorov.... mrkni, ci to neschitali aj diodi, napajne z kolektorov KF... lebo mze sa stat, ze zapnes, a bude sa vsetko zdat byt ok, a ak budes zosilovat signal, prudko ta bude limitovat uz ani pri polovici Vykonu...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Diódy sú vporiadku, meral som všetko, čo sa dalo.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

pokial tak, tak možeš to zacat pozapajať a oživovat... smile

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Neboj budem, ale chce to svoj čas. dnes asi nepokročím, zajtra by som rád namontoval rádio do auta, hádam v utorok dačo pokutím na ňom.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Chlapi ja mám len jednu pripomienku,v tom zosiku toho máte asi zhoreného tak vela lebo niekto dal tie teslácke moduly na vyššie napájanie ako je určené niekto tu písal že je tam až  2 x 60 V alebo tak nejako,oni majú mať pôvodne max. 2 x 40 V napájanie.Takže na to bacha aby vám to neodišlo zase ked to opravíte a zapojíte na ten zdroj.Keby to malo ísť na vyššie napájacie napätie tak tie dosky treba celé prerobiť.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Kondíky na filtráciu sú na 63V, takže 60V napájanie tam asi nebude...  Rozhodne tam nedám paralelne natvrdo 4 trandy, zmiešané spínacie a NF... Robím s týmito modulmi prvý krát, Jaro mi radí (za čo mu veľmi ďakujem) takže tak.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Co sa tyka zapojenia Vrable modulu, tak s tesla suciastkami nieje mozne dosiahnut vyssie zaverne napetie, ktore by malo dost velku rezervu nato, aby to neodislo.. to uz je viriesene!!!